Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Spot BMW Klub Wrocław - 27 stycznia 2008


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

Skarbimierz - Zlot BMW - Relacja - 27.01.2008

http://pl.youtube.com/watch?v=mrDHrmQlo_w

chce tylko poinformowac ze to nie jest ten sam klip co na poprzedniej stronie :) tak wiec nie wylaczajcie klipu zaraz po 5 sekundach twierdząc ''eee to juz wczoraj widzialem''. Tylko poczatek jest podobny, muzyka ta sama, ale do 1:30min... pozniej jest calkowicie nowy klip z nową muzyką i same filmiki z lotniska, czyli palenie gumy, wyscigi, pachołki... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Klip z wyprawy ekipy z Kluczborka w drodze do Skarbimierza. widac na nim forumowego kolege Janusz318i :)

w sumie dla zainteresowanych bo zrobilem go glownie dla znajomych ale kto chce moze zobaczyc :)

Klip :

http://pl.youtube.com/watch?v=0FG5q3g1G8o

klip ze zlotu moze zrobie jutro a tymczasem tylko klip z dojazdu na zlot :)

widac,widac!! spoko filmik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jeden filmik :) bmw 318i forumowego kolegi Janusz318i :) Janusz: Emil mi dał filmik i ja wrzucilem go na youtube :) ale dzwieku cos nie ma w filmiku (ani na kompie ani na necie). mimo wszystko warto obejrzec :)

http://pl.youtube.com/watch?v=1aELdTEij7w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kiedy bedzie jakis filmik autorstwa maxbimmera happy_bmw a i jeszcze jedno wiadomo juz jak wyszla jazda pomiedzy pachołkami ? pytanie_bmw

[ Dodano: 29 Styczeń 08, 01:15 ]

Ja jednak chciałem złożyć wniosek oddzielenia naszego spotu od "ichniego spotu".

Po prostu pogubiłem się kto jest nasz a kto nie nasz. Zagadałem coś do kolesia a on golfem

przyjechał i patrzy na mnie jak na wariata, co ja do niego gadam :mrgreen:

ZGADZAM SIĘ Z TYM <bmw_4> moim zdaniem robi się naprawdę niebezpiecznie :!: czego przykrym ale prawdziwym przypadkiem jest bmw Barana :(

i nie wiem po co PITEROKL dał na forum zdjęcia innych marek to jest FORUM BMW <bmw_1>

A co do bezpieczeństwa to myślę że przy takiej ilosci aut to ciężko będzie nad tym zapanowac :|

jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam ale wypowiadam swoje zdanie na pewne :wink: tematy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak ześmy sie zorganizowali ze nawet nie widzialem ze ktos czas mierzył.

Jak jest spot to po to żeby robić coś razem albo w zorganizowanych podgrupach.

Bo robić każdy sobie to jak widać w każdy weekend można.

Póki spot, to było 5 aut, to można było robić co komu sie żywnie podoba. Sami widzicie ze robi sie taksobie.

Brakuje mi paru detali, ale z grubsza proponuje coś takiego :

1. Grupa Ogniskowo-Kiełbasiana, nazwijmy ich gastro, dla nich miejsce "na rogu" szutrowej

części, pichcą kiełbachy, grzeją się przy ogniu, nikomu nie szkodzą.

2. Grupa Wyścigowo-Pościgowa, no tu jest problem, bo na "naszym" pasie startowym

wszerz wejdą max 2 auta. Dla nich będzie pas od szutra do końca, koniecznie oddzielony od

miejsca parkowania aut, jakimiś przeszkodami (np stare opony), ew tacy mogą sobie

jechać na szeroki pas. Opony czy gałęzie zapobiegną sytuacji gdy ktoś wleci w obszar

występowania ludzi z dużą prędkością.

3. Ci-co-szaleją-na-szuterku, pamiętając o kamieniach/błocie lecących na nasze auta i na

ogniskowców. Max 3 osoby naraz, w sumie nieszkodliwi, no chyba ze pożar jakiś :mrgreen:

4. Slalom, inne próby techniczne (nie szybkościowe) - no tu można wydzielić kawałek

lądowiska albo w okolicach "parkingu", scenariusz trzeba by opracować - czy to slalom, czy

to efektywne hamowanie, itp.

Potem stawiamy trybuny, sklepik z przepływkami i sprzedajemy bilety :mrgreen:

EDIT : albo tez przyjmujemy opcję że olać to, to nie sport dla mięczaków - kto się boi niech zostanie w domu :mrgreen:

(mod - moze by przenieść dyskusję do osobnego wątku, tak by tu została sama relacja?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jeden filmik :) bmw 318i forumowego kolegi Janusz318i :) Janusz: Emil mi dał filmik i ja wrzucilem go na youtube :) ale dzwieku cos nie ma w filmiku (ani na kompie ani na necie). mimo wszystko warto obejrzec :)

http://pl.youtube.com/watch?v=1aELdTEij7w

no bo takim sprzętem dysponowaliśmy! nic nie zrobimy :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

borsuk tez myslalem o takim planie ale nie bylo czasu na rwealizacje, nastepnym razem jak bedzie spot, to rzuci sie plan imprezy i tyle

a jak ktos bedzie robil cos po swojemu to delikatnie wytlumaczyc ze to niebezpieczne ;)

wg. mnie powinno sie wyczyscic temat ze zdjec innych autek niz BMW, bo to nie tuningowisko.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!! NIECH WSZYSCY POSIADACZE BEEMEK E36 W KOLORZE BORDOWYM NIECH SPRAWDZA CZY NIC NIE ZGUBILI... (z przodu auta..) oddam za dobre piwko zgubiony element ;] bmw_beer

Widzę że znalazłeś moją zgubę :D Jakie piwko lubisz i kiedy mogę odebrać swoją własność :D . Dzięki i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników (zapaleńców)

Nie udzielam się na forach (chociaż je śledzę), nie za bardzo znam się na pojazdach(jak ktoś pyta mnie jaki mam silnik czy m..... coś tam czy inny odpowiadam że czterosuwowy) Posiadam auto o mocy około 200 kM a jeździłem takimi co miały od 21 do 570. I doszedłem do wniosku ................ zawsze ale to zawsze za wypadki odpowiadają ludzie którzy siedzą za sterem i czy to będzie 126p czy Bugatti Veyron skutki spotkania średnio 1.2 tony złomu rozpędzonej do 100 km/h z grupą ludzi jest podobna (każdy wie o co chodzi a jeżeli nie to niech sobie przypomni jak Mama przepuszczała mięso przez maszynkę do mielenia - naprawdę dużo w życiu widziałem i to porównanie jest w/g mnie delikatne).Właśnie dzięki tej myśli dożyłem swoich lat chociaż miałem kilkadziesiąt aut (jeżdżę także ciężarówkami - choć bez uprawnień). Może kogoś obrażę ale dla mnie nie ma litości dla debili i innych patafianów którzy nie wiedzą jak się zachować, mam prawojazdy od 15 lat, objechałem już glob i to chyba nie raz, zawsze wszystkich ratuje zdrowy rozsądek. I apeluję do wszystkich żeby o tym zdrowym rozsądku nie zapominali. Zawsze jesteś bezpieczny i Ty i Inni w momencie kiedy nie kusisz losu (kuszenie losu - np. przejazd na pełnym gazie między ludźmi którzy przyjechali popatrzeć na autka).

Zmiana tematu

Marcin (czyt. Mordulec) mam nadzieje że już ustaliłeś termin następnego spotu.

Jeśli dobrze pamiętam to Kosa pisał o ustaleniu zasad naszych spotów jestem za tylko moim zdaniem ustalanie jakichkolwiek zasad powinno mieć miejsce na początku każdego spotu.

Na zakończenie chciałbym podziękować Marcinowi (czyt. Mordulec) za nie zapomniane chwile na spotach, pozdrawiam cały klub maxbimmer i kolegów z BCC (szczególnie Barana).

Wielkie Pozdro dla Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Heh Nuta ciesze sie ze jestescie co spota i sie dobrze bawicie mimo czasem nie

sprzyjającej aury bmw_beer <bmw_1>

Co do ustalenia zasad przed samym spotem to jest to dobry pomysł <bmw_1>

Tylko wydaje mi się ze potrzebna nam jest pomoc w "ogarnieciu" terenu np przy slalomie

wystarczyło zeby 2 osoby staneły na koncu tam gdzie były opony i wyłapywało tych

kierowników co fisiowali i blokowali osoby ktore chciały poleciec slalom.

Ja sie za bardzo nie rozdwoje dlatego proponuje zebysmy nastepnym razem ustalili

ze zaczynamy np od slalomu wtedy 4 osoby pilnuja terenu i jak cos to "grzecznie"

zwracaja uwage komus kto zaczyna jezdzic tam gdzie nie powinien a jak solo nie pomaga

to wstrzymujemy na chwilke slalom i tłumaczymy delikwentowi w duecie , tercecie itp :wink:

Jesli chodzi o termin nastepnego spota to bedzie podany na dniach bmw_beer <bmw_1> :gril:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wydaje mi się ze potrzebna nam jest pomoc w "ogarnieciu" terenu np przy slalomie

wystarczyło zeby 2 osoby staneły na koncu tam gdzie były opony i wyłapywało tych

kierowników co fisiowali i blokowali osoby ktore chciały poleciec slalom.

Jestem razem z Girmixem za i na pewno pomożemy tylko musimy porozmawiać przed spotem a tak poza tym włącz gg od czsu do czasu[/u][/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co ludzie do asekuracji??? Jeszcze jakis idiota najedzie na niego i tragedia gotowa. Mam ciekawsze rozwiązanie,a mianowicie co powiecie jakby teren np.slalomu odgrodzic czterema slubkami(takie "robolskie",cienkie,metalowe) na kazdej krawedzi i polączyc je rowniez "robolską" tasmą (wiecie-taka w czerwono-biale paski) Wjazd bedzie jeden i zaden imbecyl nadprogramowo niewjedzie.Niewydaje mi sie zeby ktos byl na tyle bezczelny i jeb....y zeby tasme taranowac zeby sobie przejazd zrobic lub poswirowac w niebezpiecznej odleglosci. Sluchajcie przezuce to samo do dzialu obok wiec niekrzyczcie i niebijcie ze powiele (propozycja bardziej pasuje do dzialu o bezpieczenstwie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...