Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Nasze śmigiełka


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

prawda , prawda,

i chyba tak zrobimy bo kojejka zdjęć u admina ciągle się wydłuża

Fakt ogromna, az 3 osoby czekaja pytanie_bmw

Moja kolejna propozycja to zmiana dzialu Nasze smigielka. Chodzi o to zeby dzial byl jak inne - kazdy forumowicz moze zalozyc temat i wkleic foty. Przez to bedzie mozliwy upgarde fotek, bez meczenia biednego admina ktory jest tak zapracowany . Pozatym bedzie mozliwy komentarz innych forumowiczow. Tematy byly by w formie np. Broder - [E36] Coupe

w tresci kilka fotek + opis. Wg mnie to lepsze rozwiazanie ze wzgledu na mozliwosc edycji fot i opisu auta w kazdej chwili.

Dla przykladu wezmy opis Yon00sh'a w dziale Nasze Smigielka - ma napisane ze w krotce zalozy ringi, a z tego co wiem to jezdzi z nimi juz troche czasu...

Prawda Yan00sh?

Ja tez bylbym za tym, tylko nie wiem czy jest taka techniczna mozliwość. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przykladu wezmy opis Yon00sh'a w dziale Nasze Smigielka - ma napisane ze w krotce zalozy ringi, a z tego co wiem to jezdzi z nimi juz troche czasu... <bmw_1>

Prawda Yan00sh? :mrgreen:

święta prawda :D tez o kiedys myslalem o podobnych zmianach w dziale. Jedyne co mnie powstrzymalo przed mowieniem to fakt ze wtedy moglyby byc dymy z powodu komentarzy wpisywanych przez ludzi do kazdego auta... wtedy wlasnie byla zadymka jak jeden koles którego od dawna na forum nie widac burzył sie do auta Serka. O ile sie nie myle to wtedy nie istnial jeszcze dzial "Nasze śmigiełka" i Serek wlasnie zalozyl osobnego posta. Mam nadzieje ze teraz wszystko bedzie kulturalnie.

No ale w sumie to każdy ma prawo się wypowiedzieć, czy pozytywnie cyz negatywnie zawsze ma do tego prawo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale w sumie to każdy ma prawo się wypowiedzieć, czy pozytywnie cyz negatywnie zawsze ma do tego prawo :wink:

I tutaj sie z toba zgadzam przyjacielu :)

Jdnym sie podoba innym nie , i kazdy tutaj moze sie wypowiedziec po to wkoncu umieszczamy zdjecia itd .. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale w sumie to każdy ma prawo się wypowiedzieć, czy pozytywnie cyz negatywnie zawsze ma do tego prawo :wink:

I tutaj sie z toba zgadzam przyjacielu :)

Jdnym sie podoba innym nie , i kazdy tutaj moze sie wypowiedziec po to wkoncu umieszczamy zdjecia itd .. :)

No dokładnie :mrgreen: na innym forum dostałem bana za to że skrytykowałem pewne zdjęcia i pisałem że jak ktoś wrzuca zdjęcia to i z krytyką powinien się liczyć :mrgreen: I tą krytykę pozytywnie przyjmować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale w sumie to każdy ma prawo się wypowiedzieć, czy pozytywnie cyz negatywnie zawsze ma do tego prawo :wink:

jasne, oczywiscie sie zgadzam. chodziło mi tylko o to zeby krytyka byla kulturalna a nie cos w stylu - "ale masz wiesniacka fure" albo "co za szrot"...

Zgadzam się z tobą, jak krytyka to i kulturalna :mrgreen: w sumie takie mówienie ,, ale wieśniacka fura'' to bardziej obrażanie niż krytykowanie :wink: Bo porównaj wypowiedzi:

- felgi nie pasują do tego auta i stylu przeróbek

- masz wieśniackie felgi, wywal to badziewie

I myśle że pierwsza opcja bardizej sie podoba wszystkim, wiec wypowiedzi powinny być kulturalne, bardziej w rodzaju porady co jeszcze zmienic na lepsze :wink: pozdro :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Zwyczajnie trzeba napisac w tym dziale ze kazdy przejaw agresji , wyśmiewania albo

innego niewłaściwego zachwowania w odróznieniu od kontruktywnej krytyki

zostanie nagrodzony ostrzeżeniem , dlatego jesli komuś sie czyjeś auto nie podoba

to albo niech napisze to w sposob kulturalny albo niech wcale nie pisze w tym dziale .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... ja uważam, że wszystko jest dla ludzi. Jeżeli dajemy komus wolność wypowiedzi na tym forum to mamy nadzieję, że zachowa się kulturalnie. Jeżeli nie uszanuje naszej wielkomyślnej decyzji o założeniu takiego działu to za przejawy chamstwa będzie usuwany post razem z użytkownikiem. Zasady są bardzo proste i przejrzyste. Możemy też zrobić taki dział z postami zamkniętymi, wtedy unikniemy niepotrzebnych kłótni i urażonych użytkowników kąśliwymi kometarzami na temat ich spojlerów na przykład. Można chyba też ograniczyć prawa do postowania, wtedy w swoim temacie tylko zakładający będzie mógł dopisywać co mu się żywnie podoba i uaktualniać fotki. Uważam też, że to trzeba by zrobić w formie jakiejś listy bo jeżeli forum się rozwinie to trzeba będzie przekopywać się przez kilometry postów żeby znaleźć ten właściwy. To już pozostawiam w gestii admina, bo to jego forum w końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...