Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


czerwone tylne lampy E30


Rekomendowane odpowiedzi

Folie kupisz na placu Bema, ja tam kupowałem (ale i tak nie okleiłem lamp) chyba 2.50zł za spory kawalek, weź 2 napewno ci starczy i wrazie jakiegoś błędu bedziesz miał w zapasie :)

Albo spray do lamp, kupisz na Borowskiej w D&W, na Paczkowskiej w Reg plast, na Bogusławskiego, prawie wszedzie :mrgreen:

pucha poł litra chyba 28zł

Pomaluj/oklej całe lampy.

Aha i tak beda na czerwono świeciły :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez farbe wszedzie mozna kupic zazwyczaj jest firmy MOTIP ...

tylko miej przy sobie rozpuszczalnik , jak by Cie policja udupila to zmyjesz przy nich lampy i Ci nie zabiora dowodu :) ...

Co do foli sie nie wypowiadam nigdy nie mialem , lecz widzialem i mi sie to nie podoba ogolm jakos tak tandetnie to wyglada ... Byc moze takie auta widzialem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy mi sie bedzie chcialo specjalnie do wrocka jechac po folie i spraj a szczegolnie z pod bialegostoku

sorka myslałem ze z wrocka jesteś :wink:

Dokładnie to spray Motip, albo Folia Tec kup, bo są najtrwalsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT: widziałem kilka aut z CZARNYMI lampami z tyłu, w których zupełnie nie widać kierunków ani stopu - w tym przypadku jestem za surowym karaniem takich delikwentów.

Co do czerwonych - być może nawet nie zauważą różnicy ;) ale policja (i na przeglądzie) chyba mają prawo się o to czepiać, jeżeli nie ma to atestu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do czarnych lamp to sie zgadzam bo juz nie raz bym komus w d... wjechal. A w czerwonych to dobrze stop widac. Ale jestem ciekawy reakcji innych kierowcow ktorzy jada za samochodem z czerwonymi lampami. Bo kierunkowskazy tez swieca na czerwono i wsteczny tez :oops: Ponizej zamieszczam zdjecia samochodu przed i po pomalowaniu lamp Pozdrawiam happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam nie wiem , ogolnie policja zadko sie czepia a jezeli sie czepi juz to mozna sie dogadac z nimi . Przegladow ogolem nie przepuszczaja Ci normalni , ja przeglady robie bez podjezdzania autem :) , wiec z tym problemow nie ma ... Co do czarnych lamp owszem , sa tacy co przesadzaja i naprawde gowno widac co oni robia :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ok koledzy wracajac do tematu dzis kupilem sprey do lamp firmy MOTIP i zabralem sie za malowanie wg. instrukcji( etykietka na odwrocie puszki) mozna polozyc 3 warstwy?? ale ja wlasnie polozylem te 3 warstwy i owszem jest troszke ciemniejszy kolor kierunkow (szeroka lampa) ale mimo to widac jeszcze ten pomarancz i w zwiazku z tym mam pytanie do ludzi ktorzy sami to robili u siebie a mianowicie ile warstw trzeba polozyc zeby kierunki niczym nie roznily sie od lamp i czy lampy cale sie maluje czy tylko kierunki??? prosze o odp pozdrawiam <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok koledzy wracajac do tematu dzis kupilem sprey do lamp firmy MOTIP i zabralem sie za malowanie wg. instrukcji( etykietka na odwrocie puszki) mozna polozyc 3 warstwy?? ale ja wlasnie polozylem te 3 warstwy i owszem jest troszke ciemniejszy kolor kierunkow (szeroka lampa) ale mimo to widac jeszcze ten pomarancz i w zwiazku z tym mam pytanie do ludzi ktorzy sami to robili u siebie a mianowicie ile warstw trzeba polozyc zeby kierunki niczym nie roznily sie od lamp i czy lampy cale sie maluje czy tylko kierunki??? prosze o odp pozdrawiam <bmw_1>

Ja nakladalem 5 warstw zawsze i wygladaly jak cale czerwone orginaly ...

Prawie bo w orginalach wsteczny byl czarny chyba ;)

I to czy chcesz miec cale czy tylko kierunki twoj wybor ...

Ja malowalem cale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowalem swoje ostatnio,ale tylko kierunki na czarno.Na puszce jest napisane "for off road use only" czyli nie na drogi publiczne.Jest takze wzmianka ze max 2 warstwy.Wynik jest : polozylem 5 warstw--wyglada super,swiatlo przebija sie bez problemu na pomaranczowo.Potem mialem przeglad---bez problemu, a potem zatrzymala mnie policja za "niemanie" pasow i tez sie nie czepili do lamp.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi mówił że czerwone lampy były montowane fabrycznie w E30 i że sie policja nie powinna się czepiać ale na 100% pewien nie jestem. Ja się przymierzam do czarnych ale się zastanawiam czy warto. Pozdro. bmw_beer

Sa orginalne czerwone i oeginalne czarne firmy HELLA ... Do nich nie moga sie czepiac pod warunkiem ze masz atest itd itp

W orginalnych wsteczny masz bialy a jak malujesz rozowo-czerwony :)

Ja dzis wlasnie zmywam farbe ze swoich , narazie bedzie jezdzic na orginale do poki mi znowu nie wroci mania koloru czerwonego lub nie znajde orginalow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja nic takiego z nimi nie robilem ... Przemylem je najpierw rozpuczalnikiem po czym malowalem je warstwa po warstwie az sie zrobily czerwone :)

Niestety tak czy siak z czasem zrobia Ci sie pomaranczowe , ja tak juz po 25 myciu auta widzialem ze przeswituje pomarancz , aktualnie chce zmyc je calkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
hmm troszke dziwne bo sprowadzajac auto z USA musisz zmienic oswietlenie na homologowane w Europie, czy nie :D

pozdr

Dokładnie :!: W stanach reflektory mają zupełnie inną budowę niż w Europie i przy sprowadzaniu auta trzeba wymienić na homologowane.

A policjant pewnie był niedouczony :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...