Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Spotykacie sie tez wieczorem po spocie???


ADI-MG

Rekomendowane odpowiedzi

No ja będę pierwszy raz na spocie BMW. Ale chyba nie będziemy siedzieć tych pare godzin pod Andersa tylko gdzieś ruszymy taką masą AUT BMW.

Oglądałęm parę filmów ze spotów i osobiscie nie podoba mi się jedna rzecz ( sorki jeżeli kogoś uraże jako osoba nie będąca jeszcze członkiem klubu). Otóż wkurzają mnie wygłupy i łamanie przepisów kiedy masa aut jedzie przez miasto. Bo takie własnie zachowania kojarzą się globalnie z marką BMW jako przejaw szczeniactwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja będę pierwszy raz na spocie BMW. Ale chyba nie będziemy siedzieć tych pare godzin pod Andersa tylko gdzieś ruszymy taką masą AUT BMW.

Oglądałęm parę filmów ze spotów i osobiscie nie podoba mi się jedna rzecz ( sorki jeżeli kogoś uraże jako osoba nie będąca jeszcze członkiem klubu). Otóż wkurzają mnie wygłupy i łamanie przepisów kiedy masa aut jedzie przez miasto. Bo takie własnie zachowania kojarzą się globalnie z marką BMW jako przejaw szczeniactwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
... wkurzają mnie wygłupy i łamanie przepisów kiedy masa aut jedzie przez miasto. Bo takie własnie zachowania kojarzą się globalnie z marką BMW jako przejaw szczeniactwa...

W 100% sie z Tobą zgadzam , gdzie mozna powariowac to można ale na drodze przy

takiej ilosci aut zamiast sie zaprezentowac pozytywnie jak na miłośników marki to

czasem wychodzi festyn , mam nadzieje że ze spotu na spot bedzie to znacznie lepiej

wyglądało :wink:

Poza tym tak dla porównania raz na jakis czas robimy spontanicznego spota klubowego

wieczorkiem , jest juz chyba ze 2 galerie fotek z BMW at Night i wierzcie mi ze na

wiekszosci tych spotów jest +/- 10 Beemek potrafimy przejechac całe miasto np

od Nowego dworu na biskupin z predkoscia 50kmh z fajnymi przeplatankami na

drodze ale wszystko na spokojnie i od razu kazdemu sie micha cieszy po drugie

jestesmy jakos zauwazalni na miescie bo przy predkosciach 80-100 to ludzie nawet

nie bardzo maja czas zeby sie zoorientowac co to za auto/klub pojechał :wink:

Galeria z ostatniego nocnego spota Maxbimmer'a BMW at Night

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...