Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


jak twoim zdanie powienien wygladać spot MAXBIMMER BMW KLUB


Kosa

Rekomendowane odpowiedzi

Chcemy wiedziec czego oczekujecie i co chcielibyscie zmienic, bez zbednych komentarzy..

Nie chcę tworzyć osobnego wątku ale czy jest w planie zoorganizowanie przez MAXBIMMER BMW KLUB WROCŁAW - Ogólnopolskiego Zlotu fanów BMW tak jak np. robi to Tarnów czy Katowice ??

Ja wiem że to też wiąze się z pewną "zaawansowaną" organizacją taką jak zezwolenia itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcemy wiedziec czego oczekujecie i co chcielibyscie zmienic, bez zbednych komentarzy..

Nie chcę tworzyć osobnego wątku ale czy jest w planie zoorganizowanie przez MAXBIMMER BMW KLUB WROCŁAW - Ogólnopolskiego Zlotu fanów BMW tak jak np. robi to Tarnów czy Katowice ??

Ja wiem że to też wiąze się z pewną "zaawansowaną" organizacją taką jak zezwolenia itp.

czas pokaze, najpierw zoorganizujmy sie dobrze na naszych spotach :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Chcemy wiedziec czego oczekujecie i co chcielibyscie zmienic, bez zbednych komentarzy..

Nie chcę tworzyć osobnego wątku ale czy jest w planie zoorganizowanie przez MAXBIMMER BMW KLUB WROCŁAW - Ogólnopolskiego Zlotu fanów BMW tak jak np. robi to Tarnów czy Katowice ??

Ja wiem że to też wiąze się z pewną "zaawansowaną" organizacją taką jak zezwolenia itp.

Tak jak pisze Kosa jest to dosc trudne do zoorganizowania ale nie jestesmy ekipą emerytów

wiec bedziemy działac w tym kierunku <bmw_1> Problem w tym ze dealer z wrocławia

nie jest zainteresowany tego typu imprezami a szkoda bo w innych miastach sprawa

wyglada zupelnie inaczej , Torun , Tarnów itp

Marzeniem jest zrobienie zlota na wrocławskim rynku , w sumie bardziej wjazdu i ekspozycji

niz jezdzenia po rynku cos a'la spot zabytkowych aut ktory co jakis czas jest organizowany

na rynku :wink: ale to jak narazie kosmicznie odległe marzenia happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przejazd powinnien być wooolniutki :D wreszcie przestałbym sie gubić po drodze :mrgreen: .

bardzo podoba mi sie pomysł morduleczka o centrum <bmw_1>

super by było postać i pochwalic się naszymi ''furkami''[naprzykład moją bestią z rogami jelenia odbitymi na masce.... :P ]

co do trasy przejazdu to hehe :mrgreen: ja wrocławia nie znam to sie nie wypowiadam :P ale ogólnie na spoty pociąga mnie zawsze chęć pogadania sobie o naszych furkach,przygodach itp. bmw_beer

pozdro happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tematu "jak twoim zdanie powienien wygladać spot MAXBIMMER BMW KLUB" w pkt:

Moim zdaniem:

1. Ustalony program spotu przed ogłoszeniem daty i miejsca (oczywiście interaktywny na zasadzie wspólnego ustalenia trasy na forum > propozycje i uwagi);

2. Koszulki klubowe (na zdjęciach ze spotu nocnego widziałem jedną osobę w koszulce maxbimmer ... nieźle to wygląda jak by tak każdy był w takiej samej koszulce to łatwo było by odróżnić klubowiczów > a będzie ich coraz więcej) Koszuli oczywiście płatne.

3. Zawsze powinno być wspólne zdjęcie członków i furek.

4. Dobrze jak by był film z każdego spotu (to są jednak później niezłe wspomnienia > ja na 100% będę filmował tzn. moja dziewczyna, a tym samym sądzę że pewnie będzie więcej kamerek to później można złożyc film z róznych ujęć)

Reszte pkt pewnie uzupełnie jak w niedziele wróce do domu haha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zobaczyć i wczytać się w program:

http://www.bmwcca.org/Oktoberfest ,

Program: http://www.bmwcca.org/Oktoberfest/Schedule

A tutaj warto zobaczyć galerie (na dole) i zwrócić uwagę na średnią wieku miłośników BMW.

http://www.bmwccasonora.org/pictures.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
koszulki dla kazdego po 43 pln nadruk z tylu plus maly z przodu w pelnym kolorze :mrgreen: <bmw_1> <bmw_2>

... miejsce ogłoszen , kupie/sprzedam jest w innym miejscu po drugie cena mysle

ze lekko mowiac jest wysoka a po trzecie koszulki klubowe jak sama nazwa wskazuje

są dla klubowiczy , jesli gdzies sie pomyliłem to mnie popraw <bmw_2>

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podtrzymuje dalej

1. Ustalony program spotu przed ogłoszeniem daty i miejsca spotkania.

2. Koszulki klubowe - Koszuli oczywiście płatne i nie za 43 pln a za 15 zł można to zrobić.

3. Zawsze powinno być wspólne zdjęcie członków i furek.

4. Filmik ze spotu ze szczególnym zwróceniem uwagi na E38 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ustalony program spotu przed ogłoszeniem daty i miejsca spotkania.

Zgadzam się i popieram !! Dzięki temu będzie mniej zamieszania i "gubienia" uczestników po drodze !

Propozycje na forum + mail do wszystkich forumowiczów - to powinno załatwić sprawę.

2. Koszulki klubowe - Koszuli oczywiście płatne i nie za 43 pln a za 15 zł można to zrobić.

Pomysł w sumie ok, ale : zebranie rozmiarów, zrobienie jakiegoś sensownego pomysłu na koszulkę (chyba, że projekt już jest) - to troszke roboty. Sama cena to już mniejszy wyznacznik tego czy kupię czy nie :wink:

3. Zawsze powinno być wspólne zdjęcie członków i furek.

Tu też się zgadzam - pytanie czy robić taką fotkę na początku imprezy czy na koniec (nie każdy dotrwa do końca)

4. Filmik ze spotu ze szczególnym zwróceniem uwagi na E38

Tu również się zgadzam, ale uzupełniłbym o uwagę również na E36 brillantrot sedan <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podtrzymuje dalej

3. Zawsze powinno być wspólne zdjęcie członków i furek.

:D

Tez tak mysle, nie tylko uczestnikow ale uczestnikow razem z buniami.

Takie cos: auto przodem do uczestnikow zapalone postojowki , tylko odleglosc musi byc taka aby zmiescic auta, no i nie wiem ile aut moze sie tak zmiescic w praktyce ;] <bmw_3>

371b6d0da51b39bf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podtrzymuje dalej

3. Zawsze powinno być wspólne zdjęcie członków i furek.

:D

Tez tak mysle, nie tylko uczestnikow ale uczestnikow razem z buniami.

Takie cos: auto przodem do uczestnikow zapalone postojowki , tylko odleglosc musi byc taka aby zmiescic auta, no i nie wiem ile aut moze sie tak zmiescic w praktyce ;] <bmw_3>

Obrazek

Jesli chodzi o ten schemat który wkleiłes to w praktyce widoczne bedzie moze 4 skrajne

beemki , zdjecie zeby wszyscy byli widoczni jest mozliwe gdy kazdy własciciel auta bedzie

stał przy swojej bumie wtedy mozna zrobic zdjecie panoramiczne i kazdy bedzie na fotce ,

chyba na 2gim spocie było podobne zdjecie wykonane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...