Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Jestes za ?? a moze przeciw ??


Gość Mordulec

Uwazasz ze palenie gumy jest potrzebne na spocie ??  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Uwazasz ze palenie gumy jest potrzebne na spocie ??

    • TAK => partyzantka przez miasto + palenie gumy to jest to :)
    • NIE => lepszy jest przejazd przez miasto + rozmowa w miłym gronie :)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec

Tak sie zastanawiam jak podchodzicie do palenia gumy na spocie bo doszły nas

głosy że ze wzgledu na takie cos pare osob wczesniej sobie odpusciło przyjazd na

poprzedniego spota dlatego pytanie jest dosc proste a pozwoli ocenic jakie jest

nastawienie spotowiczów do tego typu rozrywek :wink:

Prosiłbym o glosowanie osob ktore przyjezdzaja lub chca przyjechac na spota :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odniose sie do regulaminu i do tego co mówi o bezpieczeństwie, ja jestem przeciw

ale nie dlatego ,ze mam M40 i to jeszcze automat i tak nie zrobie ;), upalanie lacza

jest OK tylko w kontrolowany sposób, kiedyś pojedziemu na jakis placyk, ogrodzimy czyms,

moze jakas proba sprawnosciowa itp. bo na razie to jest partyzantka i moze dojsc do nieszczescia

czerwienny to nie jest konkretnie do Ciebie mówie tu ogólnie

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak najbardziej jestem za paleniem gumy...byle by nie bylo to notoryczne i filmiki poswiecone byly tylko temu... ale zamiast palenia gum mozna by bylo zrobic jakas sprawnosciowke czy cos to zapewne by wyzwolilo wiecej wrazen i kazdy bez wzgledu na moc mogly wziasc udzial i sie wykazac..pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee no co ty bokami mozna polac na ulicy jak nie ma wzmozonego ruchu ...ale nie powinno sie krecic bakow hehe...np yanoosh widziales np na robotniczej nikomu nie przeszkodzilem i bylo git... co innego gdzies gdzie jest fest ruch.. podejrzewam ze sprawnosciowka moze sie spodobac...mozna zmotac jakas dobra trase i mierzyc czas hehe pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście palenie gum mnie nie kręci ,ale jak ktoś lubi to ja tego negować zamiaru nie mam ,oczywiście muszą być zachowane pewne normy bezpieczeństwa bo partyzantka to nic dobrego.A jeżeli chodzi o sprawnościówkę to jestem jak najbardziej za.Jeżeli zdąże wrócić z trasy w sobotę na czas to przywiozę pachołki z pracy- kolega mi pożyczy.Tylko nie wiem ,gdzie można by takie mini zawody zorganizować.Jeżeli ktoś ma pomysła fajnego to proszę zapodawać propozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście palenie gum mnie nie kręci ,ale jak ktoś lubi to ja tego negować zamiaru nie mam ,oczywiście muszą być zachowane pewne normy bezpieczeństwa bo partyzantka to nic dobrego.A jeżeli chodzi o sprawnościówkę to jestem jak najbardziej za.Jeżeli zdąże wrócić z trasy w sobotę na czas to przywiozę pachołki z pracy- kolega mi pożyczy.Tylko nie wiem ,gdzie można by takie mini zawody zorganizować.Jeżeli ktoś ma pomysła fajnego to proszę zapodawać propozycję.

parking pod zalewem w radkowie :mrgreen: :mrgreen:

co do palenia gumy to w miejscu do tego przygotowanym tak, ale w żadnym innym :wink: a szczególnie po mieście.latanie bokiem to przy baaardzo widocznych i pustych ulicach bo w innym wypadku może być <bmw_4>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uważam że jeżeli robimy SPOT w miejscach publicznych: parkingi i drogi publ. to powinniśmy zachowywać się jak przystało na takie miejsce czyli jestem za kategorycznym NIE dla palenia gum zgodnie z wcześniejszą klauzulą dróg publicznych i parkingów.

Za paleniem gum jestem wtedy i tylko wtedy kiedy impreza organizowana jest w miejscu do tego przeznaczonym z wydzielonym miejscem dla popisów i miejscem (bezpiecznym) dla widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak , na codzien jezeli widze ze nikomu nie przeszkodze ani nie zagroze lubie baczkiem wyjechac z zakretu , ale jezeli jst natezenie ruchu nigdy w zyciu ...

Co do spotow , mysle ze jezeli ktos chce na miejscowce zapalic laka lub baczka to czemu nie o ile robi to kilkadziesiat metrow od aut i ludzi ... Ze wtdy jest 100 % pewnosci ze nic sie nie stanie . Co do spotkan fajnie sobie wpasc porozmawiac , powymieniac sie doswiadczeniami/opowiesciami itd ... Co do przejazdu przez miasto , powinno sie to odbywac w predkosci max 50KM/h niecg wszyscy podziwiaja i patrza sie jak wygladaja prawdziwi keirowcy BMW , bez piskow bez szalenstw i takich tam pierdol :)

Takie tam moje zdanie osobiste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dla ludzi, ale z głową......

Jak już wielu napisało, w miejscach publicznych lepiej sfolgować i nie przesadzać ztym paleniem.

W końcu maxbimmer ma być właśnie po to żeby ludzie nie myśleli o kierowcy BMW ABSik(AbsolutnyBrakKarku) w dresiku, tylko jak o najzywczajniejszych w świecie ludziach, pasjonatach tylnonapędowców a konkretnie BMW.

Także stanowcze raczej nie dla palenie na comiesięcznych spotach ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zablokujmy go i pelen klakson hehe... ciekaw jestem jak by to wygladalo

Udał Ci sie Serek dowcip maksymalnie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hheheh no raczje tym bardziej ze gdzie na solnym by sie zmiesciolo tyle beemek... ale ogolnie mozna by bylo zmotac powolny przejazd przez uliczki rynku... tak zeby ludziom sie zucilo na oczy jak to piknie moze wygladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeeeeeeeeeeeeee...

a moze by tak zrobic przejazd przez miasto w stylu arabskim??? :D

kazdy przed przejazdem zalewa zbiornik spryskiwacza dobrym plynem rozpuszczajacym krew :lol: i czysci szyby,zeby mial dobra widocznosc przy 160km/h w waskich osiedlowych uliczkach :twisted:

hehehehehhehee... <bmw_1>

tylko skad tu wytrzasnac na biegu turbany???? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

z tym wolnym przejazdem niezly pomysl niech widza i podziwiaja jak to ludzie z BMW potrafia sie bawic i wygladac a nie ze tylko szalenstwo i boki albo palenie kapcia.chcialbym wpasc do was na taki zlocik ale mieszkam 100 od wrocka i moze jakos byscie mi pomogli wpasc na taki zjazd jakos mnie doprowadzic do tego "solnego" pozdrawiam wszystkich maniakow BMW

bmw_beer <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zjazdu i palenia gumy ja wiem gdzie jest takie miejsce tylko jest jedno pytanie czy dalibyscie rade przyjechac do chojnowa a pozniej na lotnisko wyskoczyc gdzie mozna by bylo spalic gumke nawet zrobic male wyscigi.moze zalatwie jeszcze kilka osob ktore by przyjechalo swoimi samochodami na taki zlot mini :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...