Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Klub Maxbimmer rośnie w siłę !!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!!

Od tygodnia jestem nowych właścicielem auta wspaniałej bawarskiej marki :D ciesze się, że nie jestem jedynym miłośnikiem tej marki <bmw_1>

Moja radość jest tym większa, bo to moje pierwsze własne autko !

... a do tego czerwoniutkie :)

Fotki wrzuce jak tylko zrobię jej sesje :)

Póki co pozdrawiam wszystkich miłośników bumki !!

BMW E36 93' 316i [100 PS] KRWAWA CZERWIEŃ <bmw_4>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i zycze obfitego postowania i udziału w spotach <bmw_2>

<bmw_3> Dzieki :) póki co ucze sie tego autka (proba predkosci juz byla na A4) :D tylko nie zdawalem sobie sprawy z tego ile to autko pali :( ale w ciagu tygodnia stawiam na gaz :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewalem sie takiego cieplego powitania :) Jeszcze raz wielkie dzieki !!

Wracajac do tematu spalania... wczoraj zatankowalem za 50 zeta bo juz rezerwa sie swiecila :) (na BP kolo mnie 1 L za 4.19) no i za chwile znowu mi zacznie swiecic dranstwo :P A przejechalem tylko 80 km ... no ale po miescie...

Gaz... gaz i jeszcze raz GAZ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewalem sie takiego cieplego powitania :) Jeszcze raz wielkie dzieki !!

Wracajac do tematu spalania... wczoraj zatankowalem za 50 zeta bo juz rezerwa sie swiecila :) (na BP kolo mnie 1 L za 4.19) no i za chwile znowu mi zacznie swiecic dranstwo :P A przejechalem tylko 80 km ... no ale po miescie...

Gaz... gaz i jeszcze raz GAZ :D

to albo masz cos skopane albo ostro smigasz ( 15l/ 100 ), moja M40 1,8 w E30 spokojnie poniżej 10 litrów w mieście a 323 koło 12 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Witam na forum <bmw_2>

.... to spalanie to jakies kosmiczne :shock: , albo jezdzisz w martensach z ołowianymi

podeszwami i od swiateł do świateł na odcince albo dziura w baku albo świeczki/przewody

WN nie bardzo , zeby 316i zjarało wiecej niz 12L to trzeba sie niezle nastarać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... po chwili zastanowienia... w baku miałem jakieś 5 Litrów, zatankowałem za 50 PLN czyli jakieś 11 Litrów... Rezerwa zapala się jak zostaje jakieś 9 Litrów. Przejechałem 80 km i doszło do 10 Litrów...

5 + 11 = 16 idąc tym tropem 16 - 10 = 6 ... a więc przez te 80 km spaliłem 6 Litrów !!

(dobrze być na polibudzie:))

Teraz dopiero na to wpadłem, chyba wobec tego spalanie jest ok :))

I nie jeżdżę w martensach :) ostatnio to nawet mi prawa noga zesztywniała bo przez kilkanaści kilosów ledwo muskałem pedał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos ... stoje na światłach przy ul. Ślicznej, przede mną stoi "elka". Zapala się zielone a z samochodu wysiada kursant cały czerwony i krzyczy: "Ja tak nie pojade!! - Pan tylko PEDAŁ I PEDAŁ !!"

pozdro dla wszystkich "elkowców" hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... po chwili zastanowienia... w baku miałem jakieś 5 Litrów, zatankowałem za 50 PLN czyli jakieś 11 Litrów... Rezerwa zapala się jak zostaje jakieś 9 Litrów. Przejechałem 80 km i doszło do 10 Litrów...

5 + 11 = 16 idąc tym tropem 16 - 10 = 6 ... a więc przez te 80 km spaliłem 6 Litrów !!

(dobrze być na polibudzie:))

Teraz dopiero na to wpadłem, chyba wobec tego spalanie jest ok :))

I nie jeżdżę w martensach :) ostatnio to nawet mi prawa noga zesztywniała bo przez kilkanaści kilosów ledwo muskałem pedał :)

eeeeeeeee teraz znowu w drugą stronę przegiołęś - 7,5 w mieście :shock: nie możliwe :!: :P

bo skąd wiesz ile w baku zostało przed tankowaniem i kiedy się rezerwa zapala, w każdej sztuce rererwa może być w różnym czasie ( bo np.pływak podtopiony jest),tym bardziej że od niedawna auto masz, spalanie najlepiej sprawdzać albolejąc za każdym razem pod korek albo zawsze jak się rezerwa zapala ( nie zależnie ile jeszcze zostało ) wtedy dopiero dokładnie wiadomo jakie spalanie :mrgreen:

a gaz sobie odpuść, do takiego małego motoru, no chyba że 2000-3000 miesięcznie bedziesz robił

ale historia super, dawno się tak nie uśmiałem uklon_bmw happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja :) Tylko lać pod korek to chyba zaraz po wypłacie :) Faktycznie spalanie 7 -8 w mieście to lekka przesada :P W każdym razie jak jeździłem na gazie [polo 1.3 86'] to za 50 zeta przejechałem ponad 250 km. Dlatego wpadłem w panikę. Ale teraz pomału zaczynam się przestawiać. Gaz i tak założę - 2 razy w miesiącu robie trasę wrocek => katowice => leszno. Więc mam gdzie oszczędzać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...