Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Audio w BMW


Pershing

Rekomendowane odpowiedzi

A dokładniej subwoofer , montował ktos juz ? Mam u siebie taki problem , mianowicie bagażnik w E30 to konstrukcja zamknięta , na dodatek bardzo dobrze wygłuszona i jeśli mieć suba w bagażniku to praktycznie wewnątrz auta w ogole go nie słychać. Treaz woże skrzynkę na tylnym siedzeniu :lol: ale tam nieraz ktos musi wsiąść. Ma ktos jakiś pomysł jak zrobić żeby przenieść suba spowrotem do bagażnika , ale żeby było go słychać w środku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakiej mocy miales tego woofera , ten co ja zrobilem ma

400W ale RMSa nie jakiejs tam pseudo-mocy-muzycznej

i dla ciekawostki dodam ze jeden głosnik wazy 6,5kg :lol:

UPDATE : u mnie jest oparcie tylnej kanapy pełne tzn nie ma tego

bajeru do transportu nart , ale za to jest dziura w tej blasze oddzielajacej

bagaznik od wnetrza auta , no i w tym miejscu gdzie nie ma blachy

wycieta jest cala gąbka z fotela i naprawde niezle podaje bas z

bagaznika :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a próbowaliście wyciąc dzóre po środku tylnej kanapy(tzn. od wewnątrz, ze tego nie widać) za podlokietnikiem tam wstawic głosnik(ustawić w strone kabiny) i zrobić skrzynke niedużą.

Myśle ze wytlumaczyłem o co mi chodzi :lol:

Mój sąsiad miał tak zrobione w E39 w Autofilu i grało super, cały bas szedl na kabine i wewnątrz było głosno, a w bagażniku cisza i spokój :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście w E-30 nie miałem żadnych dziur na narty głośniki itp u mnie był woofer z 30 cm głośnikiem bodajże to magnat i całkiem nieźle się basem niosło mam ten jeszcze woofer wcale tak źle nie było ....:) a co do nagłośnienia to bym zainstalowałw aucie 4 gwizdki z 4 średniortonowe żeby nadawały tak zwany Mid Bass i woofer z 30 cm do bagażnika i będziesz miał filharmonie w samochodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...