Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Moje forum o BMW


BigBrother

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich urzytkownikow tego forum. Mam prosbe do wasz abyscie odwiedzili moje forum (www.swistakbmw.fora.pl). Prosil bym rownierz o to abyscie mi pomogli zareklamowac sie w googlach. Jak ktos cos wie to niech pisze.

Z góry wielkie dzieki.

POZDRAWIAM!!

Ja chyba śnie (...) !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba śnie (...) !!!
:shock: co to jest pytanie_bmw

ale co wam chłopaki chodzi :evil: , założyli forum - pewnie niedługo klub - więc może warto odwiedzić, będzie co rozkręcać :mrgreen: :roll: <bmw_1>

Prosil bym rownierz o to abyscie mi pomogli zareklamowac sie w googlach.

jeśli chodzi ci o pozycjonowanie strony z forum, to raczej musisz się sam poduczyć jak to robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No forum chyba dopiero otwarte - 5 użytkowników zarejestrowanych ...

tylko, że my - klubowicze - powinniśmy się chyba bardziej łączyć niż dzielić - szczególnie jeśli chodzi o pewną niemiecką markę samochodów z bawarii ... :D

Ale każdy musi kiedyś zacząć więc 'jestem z Tobą bracie' :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich urzytkownikow tego forum. Mam prosbe do wasz abyscie odwiedzili moje forum (www.swistakbmw.fora.pl). Prosil bym rownierz o to abyscie mi pomogli zareklamowac sie w googlach. Jak ktos cos wie to niech pisze. :)

Z góry wielkie dzieki.

POZDRAWIAM!!

zaglądne oczywiście i życze sukcesów w rozwijaniu forum na temat "właściwej i jedynej słusznej marki ;) "

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko, że my - klubowicze - powinniśmy się chyba bardziej łączyć niż dzielić - szczególnie jeśli chodzi o pewną niemiecką markę samochodów z bawarii ...

To prawda łączyć ! Ale też należy pamiętać , że jeżeli takich forum o marce bmw wyrośnie jak grzybów po deszczu to nie wiadomo będzie gdzie wchodzić i co czytać > wyjdzie bałagan a już tym bardziej prośba o reklame w google (w zalezności co autor miał na myśli dodam że reklama w google kosztuje a jezeli autor forum nie wie że to opcja płatna to "jaki Pan taki kram")

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby tak 150 osób miesięcznie zakładało forum o BMW i każdy z nich reklamował się na forum maxbimmer w dziale "Powitania" 8) to pasztet murowany.

a nie będzie tysięcy forum bo te kiepskie umrą śmiercią naturalną
mam nadzieje haha (...) oraz taką że nie każde z tych kiepskich forum zrobi cyniczne przywitanie na maxbimmer w stylu jak wyżej "Moje forum o BMW"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosil bym rownierz o to abyscie mi pomogli zareklamowac sie w googlach. Jak ktos cos wie to niech pisze.

Myślę, że koledze [jeżdżącym R19 a lubiącym BMW :) ] chodziło o to, że jak sie wpisze w googlu "forum bmw" to jego stronka pojawi się jako pierwsza :D

Ale to nie zależy od nas, tylko od ilości linków do jego forum na innych stronach...

Tak więc jeszcze raz powodzenia życzę :)

(a z drugiej strony - jeździł ktoś R5 po "małym" tuningu Alpiny?? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<bmw> Jak chodzi o moje jezdzenie renault 19 to jestescie w duzym bledzie. Mam dopiero 16 lat i tego auta nie traktuje jako swoje, moim bedzie BMW. Nie wazne jakie byle by mialo sporo koni. To ze dalem tam, ze mam R 19 to chodzi o mojego tate i ze mam taki w domu. Natomiast wielkie dzieki za niedoczepienie sie ze strony bazylfox. JESTES WIELKI!! :mrgreen: :mrgreen: <bmw> A jak chodzi o to co moil kturys z was o klubie to czemu nie ale to bardziej byl by harlejowcow, chociarz i tak bym nie zrezygnowal z posiadania BMW <bmw>

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
<bmw> Jak chodzi o moje jezdzenie renault 19 to jestescie w duzym bledzie. Mam dopiero 16 lat i tego auta nie traktuje jako swoje, moim bedzie BMW. Nie wazne jakie byle by mialo sporo koni. To ze dalem tam, ze mam R 19 to chodzi o mojego tate i ze mam taki w domu. Natomiast wielkie dzieki za niedoczepienie sie ze strony bazylfox. JESTES WIELKI!! :mrgreen: :mrgreen: <bmw> A jak chodzi o to co moil kturys z was o klubie to czemu nie ale to bardziej byl by harlejowcow, chociarz i tak bym nie zrezygnowal z posiadania BMW <bmw>

POZDRAWIAM

Akurat to ile masz lat nie ma wiekszego znaczenia , przepis jest dosc prosty , znajdz

jeszcze kilku fanatyków BMW z Twoich okolic i zacznijcie działac , bo tak na prawde to

nie ładna strona przyciaga forumowiczów , tylko klimat na forum i ludzie ...

U nas zaczeło sie podobnie , najlepszym potwierdzeniem tego sa statystyki porównaj

sobie ilosc postów/userów w analogicznym okresie zeszłego roku ...

Jesli chodzi o takie reklamówki jak tą która umiesciłes u nas to taka moja uwaga , nie

bądz zaskoczony jak na jakims forum po wklejeniu takiego posta zarobisz bana , ot

poprostu niektórzy admini/moderatorzy nie lubia konkurencji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

big brother życzę powodzenia i nie rozumiem jak ktoś się czepia chłopaka :P .ma ochotę więc niech coś robi,może mu się uda <bmw_1>

a nasze forum też zakładało parę osób a nie od razu 1000 uzytkowników :wink:

p.s sorry za gramatykę ale niemam dziś nerwów i głowy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle z tutaj malo kto sie czepia konkretnie strony... bardziej chyba miejsca i sposobu w jaki ja reklamuje. Pozatym jak sam stweirdzil moze lepiej by bylo zrobic forum harleyowcow? Chlopak nie za bardzo zdecydowany czego chce...

no to fakt ale może ma dwie miłości albo ''rozdwojenie jażni'' :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...