Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


co porabiata w wolnym czasie???


łazik

Rekomendowane odpowiedzi

witam.ja w wolnym czasie to oczywiście piwko bmw_beer ale tak poza tym to jestem wielkim fanem rajdów samochodowych i bardzo się tym ''jaram'' :lol: .no i lubię sobie nieraz poczytać coś fajnego.oprócz tego interesuję się jeszcze historią II WŚ.a wy co porabiata w wolnym czasie??? oprócz oczywiście bmw_beer bmw_beer bmw_beer

no i oczywiście forum!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam jeździć na rowerze (raczej wieczorem), do tego jeszcze ostatnio zaczęłem czytać książki (Daniken), jeszcze fotografia amatorska (auta i widoki z dachów) i jestem skromnym operatorem filmowym na niedzielnych spocikach <bmw_1>

pozdrawiam happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubiłem jezdzic na motocyklu , póki go miałem , teraz mi go brakuje :cry:

Pozatym , pogrzebać przy bumci , posłuchać dobrej muzyki , piwko z kumplami oczywiście i pogadac o dupie maryni , jakaś książka , ostatnio fotografia , CB radio na pirackich częstotliwościach SSB :lol: No to chyba tyle :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od poniedziałku do piątku od 7:15 pracuję baaaaaaaaarzo ciężko

później wracam do domu i hmm, jak by to napisać hduehduehdue0419uv.gif

czasami siedzę prz PS2, w weekendy to samo hduehduehdue0419uv.gif tylko nie pracuję

czasami z kumplami jade na jakis bans beztytuu6lz.gif bo lubie troche pobansowac z ladnymi shakeit32pm.gif

a po happy4ul.gif imprezie najczesciej pijacy1196uk.gif

a jak sie cos potem komus nie podoba to gif2rt.gif

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nagle wszyscy oczytani się zrobili :D:P

Ja oczywiście też książeczki czytam bardzo lubię :D

Rajdy, rower i bunia to tak pokrótce, bo bmw_beer i książki to normalka ;-)

P.S. A o śmiganiu w CMR4 po sieci i NfS MW zapomniałbym wspomnieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie ócze bardzo dobże mam same piontki i szustki :mrgreen:

Przeisaduje na necie dużo czasu szukając inspiracji do życia, no i nie wyobrażam sobie życia bez samochodów, chwała ludizom którze je wymyślili :mrgreen:

No i polansować po mieście też czasami sie trafia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyobrażam sobie życia bez samochodów, chwała ludizom którze je wymyślili

Zgadzam się, że życiu bez samochodu czegoś brakuje. Co do początków samochodów to z tego co pamiętam szlaki przecierali Daimler i Maybach.

Jakby kogoś interesowały korzenie "bawarki":

Historia grupy BMW (Grupa BMW obejmuje marki BMW, MINI i Rolls-Royce) rozpoczyna się w 1916 roku w Monachium kiedy to została założona firma „Bayerische Flugzeugwerke AG" (Bawarskie Zakłady Lotnicze). W 1917 r. nazwa została zmieniona na „Bayerische Motoren Werke GmbH", a w 1918 r. przedsiębiorstwo przekształcono w spółkę akcyjną („AG").

Początkowo firma skupiła się na projektowaniu i produkcji silników lotniczych,

a od 1923 r. - motocykli. Historia BMW jako firmy odnoszącej sukcesy w produkcji samochodów sięga roku 1928 r., kiedy zakupiła ona zakład produkcyjny w Eisenach.

Obecnie, przy obrotach wynoszących 41,5 miliarda euro, rocznej sprzedaży ponad 1,1 miliona samochodów (z czego 176.000 to MINI) i prawie 93,000 motocykli BMW oraz zatrudnieniu ponad 100,000 pracowników, Grupa BMW jest jednym z dziesięciu największych producentów samochodów na świecie.*

* Wg stanu na dzień 31.12.2003

Dzięki uprzejmości BMW Polska <bmw_2>

Pozdro dla wszystkich moto - fanów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie napisze co robie w wolnym czasie bo pójde siedzieć

:lol: :lol:

A tak ogólnie to zbieram znaczki, gram na pianinie, jestem harcerzem

:lol: :lol:

Nie dobra, ja w wolnym czasie się obijam :wink: , a mam tego czasu sporo.

Od przyslzego tygodnia zacyznam prace(najprawdopodobniej), wiec bede miał ciekawe zajecie :)

A interesuje sie motoryzacją i tuningiem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja choduje rybki oraz kota :mrgreen: latem lubie siedzieć nad wodą albo wyjeżdżać autkiem w ciekawe miejsca <bmw_1> ponadto uwielbiam żłopać browar bmw_beer grać w kosza, dłubać przy furce,oraz realizować ciekawe pomysły,ale chyba z tego wszystkiego najbardziej to piwo lubie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja choduje rybki oraz kota

A pamiętacie taki dowcip o policjancie i logicznym myśleniu ??

Jak nie masz akwarium to jesteś pedałem !! :D

... Ja miałem akwarium, żeby nie było <bmw_1>

A poza tym to wolnego czasu nie mam od momentu kiedy ustaliłem date ślubu :shock:

a tak w wolnej chwili -> http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=110552729

Pozdro 4 @ll merried bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...