Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Poradzcie w sprawie gazu


agresiv

Rekomendowane odpowiedzi

Sekwencja jak sekwencja , ale u Ciebie bedzie troche inny problem z tego co pamietam

to ktos wlasnie kombinował montowanie instalki do V8 (u Ciebie sytuacja jest podobna V12)

tak czy siak wiem ze byl lekki problem ze zgraniem komputerów bo chyba w widlaku

sa w sumie 3 komputery sterujace i trzeba poszukac jakiejs konkretniejszej instalki :wink:

Jak znajde gdzies tego posta to wkleje jak wygladał montaz w V8 <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam firmę JAKART przy Legnickiej - tydzień temu zakładałem u nich LPG - to fachowcy - koleś potrafi doradzić, a i cena nie poraża - jest tylko jeden minus - od dzisiaj mają 2. tygodniowy urlop <bmw_1>

A zaraz obok JAKARTu jest warsztat specjalizujący się w Beemkach - może tam warto zapytać ??

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam firmę JAKART przy Legnickiej - tydzień temu zakładałem u nich LPG - to fachowcy - koleś potrafi doradzić, a i cena nie poraża - jest tylko jeden minus - od dzisiaj mają 2. tygodniowy urlop <bmw_1>

A zaraz obok JAKARTu jest warsztat specjalizujący się w Beemkach - może tam warto zapytać ??

Pozdro

ja mialem przyjemnosc trafic do drugiego warsztatu pod ta marka...na ul.Dlugiej

do niedawna tez myslalem,ze sa dobrzy w tym,co robia...ale....

kilak razy bylem swoja bunia u nich na regulacji gazu... gdybym sam nie wzial sie tam u nich do roboty,to nikt by nie zauwazyl,ze reduktor podaje najpierw za malo,a po przekroczeniu 2500 obrotow za duzo gazu...

ogolnie stwierdzili,ze nie wiedza,dlaczego tak ejst,ale ze reduktor na pewno jest ok...

pytalem o druga srube regulacyjna w reduktorze (BRC) ,to mi powiedzieli,ze to taka zgrubna regulacja skladu mieszanki wolnych obrotow...

no wydalem 2 razy po 30zl i dalej auto palilo mi min 22 litry LPG na trasie,a po miescie 35 litrow...

rozmowntowalem reduktor sam i co sie okazalo??? ..ze ta niby zgrubna regulacja skladu LPG wolnych obr,to jest glowna regulacja wydajnosci reduktora ...

a ze byla wkrecona na maxa,to silnik nie mial sily ruszac normalnie membrana w reduktorze (no chyba,zeby dobry odkurzacz podlaczyc)

w kazdym badz razie zmontowalem,wyregulowalem wszystko na sluch i o dziwo na trasie przy wciskaniu pali 16 litrow LPG

teraz sie zastanawiam,co im powiedziec,jak do nich pojade pogadac o nieprofesjonalnej obsludze klienta,za ktora zostal skasowany nawet takie pieniadze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym ich poprostu delikatnie mówiąc lekko zj...ł ale tak przy klientach żeby słyszeli.

Też akurat ich nie mogę polecić gdyż w ojca "5" odwalili lekko fuszery i co najgorzej nie chcieli się do tego przyznać.

Osobiście polecam gości na Bogusławskiego kórzy to regulowali po jakarcie niedoróbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką instalacje do e38 5,4l v12 wiem że sekwencja ale teraz jaka i gdzie jeśli ktoś posiada jakieś info. to piszcie

pozdrawiam :twisted:

w zabkowicach śląskich jak zakładałem gaz to widziałem u nich zdjęcia 2 beemek z silnikami v 12.podobno goście żeby to założyć przyjeżdzali do nich z dosyć daleka :roll: .ale któż to wie :roll: i z tego co wiem na instalka nie była na sekwencji :P .ale jakbyś chciał to mogę gdzieś wygrzebać ten numer :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...