Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


23.10- spot maxbimmer


maltarn

Gdize ma być spot  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdize ma być spot

    • pod wzgórzem Andersa
    • pod mostem milenijnym
    • pod Galerią Dominikańską


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli wynikiem głosowania spotykamy się w niedzielę o 20 po milenijnym :?: Wyslijcie mi smsa z ostatecznym info bo od jutra czasowo nie mam dostępu do netu , Piotr zna nr.

co tylko 7 osób będzie :?: i nie wszyscy zmotoryzowani :evil:

ale do piątku jeszcze trochę czasu zostało :lol:

a sms-a do Pershinga wyślę i zadzwonię nawet, hhehe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tylko 7 osób będzie i nie wszyscy zmotoryzowani

ale do piątku jeszcze trochę czasu zostało

a sms-a do Pershinga wyślę i zadzwonię nawet, hhehe

No na poczatek będzie nas na pewno mało , tylko najaktywniejsi tutaj , ale jak juz Mordulec zapowiadał ma być to tylko spot dla obgadania spraw co z klubem itp. Prawdziwy spot BMW na wiekszą skalę w przyszłości :D

Dzieki Piotr za smsa , czy telefon z info bo jutro z rana wyjezdzam i nie ma mnie do niedzieli

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to tez drugi koniec miasta ale wydaje mi sie ze raz mozna zrobic wyjatek

i na inauguracje przyjechac , ale moze faktycznie skoro to jest za daleko to spotkajmy

sie na andersowie w niedziele o 20-tej , chodzi o to zeby wszyscy zainteresowani

przyjechali , wlasciwie miejsce ma tu najmniejsze znaczenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: REKIN-E28 ja do milenijnego mam 25 km w jedną stronę :cry: :cry: a i tak będę,

jeżeli jesteś w miarę po drodze między Swojcem a milenijnym to mogę Cię zabrać :lol:

:arrow: KJPP - czy zjawisz się również :?: :?: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROSZE O UWAGE, OGŁASZAM IŻ W NIEDZIELE O GODIZNIE 20.00 NA PARKINGU POD MOSTEM MILENIJNYM ODBĘDZIE SIĘ SPOT BMW MAXBIMMER

Tak nie wiem, dlaczego decyzje podejmuja tu najmlodsi :)

Czyli ustalamy jednak miejsce spotkania, jako most milenijny ? Mam rozumiec ze chodzi o parking przy hali orbita? A sprawdzil ktos czy przypadkiem w niedziele o 20 nie ma tam jakiejs imprezy sportowej?

KJPP - czy zjawisz się również

Jak mogloby mnie zabraknac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...