Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


prosze o porade


maltarn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie maxbimmerki, jako że chyba bardziej wiecie czego kobieta oczekuje potrzebuję waszxej porady :mrgreen: Otóż jaki prezencik mółbym kupić koleżance, bliskiej mi koleżance, z którą pragnąłbym być w przyszłości :mrgreen: podpowiedzcie mi, bo nie mam żadnego pomysłu, a chciałbym sprawić jej przyjemność. Liczę na to że mi pomożecie :?: :mrgreen: Z góry dziekuje Wam za pomoc <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że liczy się gest i pamięć, a prezent to tylko miły dodatek ;)

A co możesz kupić?? Myślę, że kwiatek, ramka na zdjęcia, jakaś szkatułka na pierdoły - dziewczyny mają ich dużo ),wieczne pióro itd...

No,a jak chcesz wydać duuużo pieniędzy to perfumy, biżuteria...

Życze udanych zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że liczy się gest i pamięć, a prezent to tylko miły dodatek ;)

A co możesz kupić?? Myślę, że kwiatek, ramka na zdjęcia, jakaś szkatułka na pierdoły - dziewczyny mają ich dużo ),wieczne pióro itd...

No,a jak chcesz wydać duuużo pieniędzy to perfumy, biżuteria...

Życze udanych zakupów.

No dzięki, narazie zarabiam hehe :mrgreen: po wakacjach przyjdzie czas na konrety, ale jakieś pomysły mić musze hihi :mrgreen: poogladam, popatrze i sie zdecyduje :mrgreen: Dziekuje Ci bardzo Katarzyno za pomoc :wink: <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Maltarn <bmw_2>

To ja Paulina Mordulca.

Jeżeli jest to Twoja bliska koleżanka, to pewnie wiesz czym się interesuje :)MOże więc jakiś drobny upominek związany z jej zainteresowaniem?

Na mnie zawsze, nie zależnie od sytuacji, czy jest okazja, czy nie ma ( jak nie ma to tym lepiej ;)), wrażenie robią kwiaty. Choćby zwykła róża, ale sprawia wielką przyjemność (jeżeli nie jest przesądną, zawsze może zachować na pamiątkę). Jeżeli nie róża, to zawsze może być to inny bukiecik, teraz tyle jest pięknych kwiatków, np frezje? Ślicznie pachną i same w sobie są piękne.

Jeżeli jest to Twoja bliska koleżanka, to np. na pamiątkę możersz podarowac jej Wasze wspólne zdjęcie w jakiejś fajnej ramce.

Moim zdaniem na pewno powinno być to coś, co postawi sobie na komodzie, szafce, regale, i patrząc na to będzie myślała o TObie.

Mam nadzieję, że choć troszkę CI pomogłam, pozdrawiam happy_bmw happy_bmw :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Maltarn <bmw_2>

To ja Paulina Mordulca.

Jeżeli jest to Twoja bliska koleżanka, to pewnie wiesz czym się interesuje :)MOże więc jakiś drobny upominek związany z jej zainteresowaniem?

Na mnie zawsze, nie zależnie od sytuacji, czy jest okazja, czy nie ma ( jak nie ma to tym lepiej ;)), wrażenie robią kwiaty. Choćby zwykła róża, ale sprawia wielką przyjemność (jeżeli nie jest przesądną, zawsze może zachować na pamiątkę). Jeżeli nie róża, to zawsze może być to inny bukiecik, teraz tyle jest pięknych kwiatków, np frezje? Ślicznie pachną i same w sobie są piękne.

Jeżeli jest to Twoja bliska koleżanka, to np. na pamiątkę możersz podarowac jej Wasze wspólne zdjęcie w jakiejś fajnej ramce.

Moim zdaniem na pewno powinno być to coś, co postawi sobie na komodzie, szafce, regale, i patrząc na to będzie myślała o TObie.

Mam nadzieję, że choć troszkę CI pomogłam, pozdrawiam happy_bmw happy_bmw :lol:

Kolejne dobre pomysły :mrgreen: Dziekuje bardzo hihi, już chyba mam dobry pomysł :mrgreen: dziekuje bardzo paniom maxbimmerkom :wink: <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie zawsze, nie zależnie od sytuacji, czy jest okazja, czy nie ma ( jak nie ma to tym lepiej ;)), wrażenie robią kwiaty. Choćby zwykła róża, ale sprawia wielką przyjemność (jeżeli nie jest przesądną, zawsze może zachować na pamiątkę). Jeżeli nie róża, to zawsze może być to inny bukiecik, teraz tyle jest pięknych kwiatków, np frezje? Ślicznie pachną i same w sobie są piękne.

Tak jest ;) Zgadzam się z Tobą Paulinko.. Kwiatki to jest to, co Kobietki lubią najbardziej ;)

A frezje są the best :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tak a tak naprawde kup jej nowa bunie serii 3, bo tak szczerze mowiac kobiety Kochaja takie drobne podarunki :-) , jezeli chodzi o roze to nie jedna z 50 to na pewno zadziala :) , zapros ja na obiad... ale nie do KFc czy MC, tylko do jakiejs dobrej knajpy, jak ja zaciagniesz do Wroclawia, to porzycze Ci kare do Gryfow :) ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Maltarn, to Monika Konrada, ja tez uwielbiam kwiatki, kwiatki sa bardzo kobiece i nie znam żadnej, która nie bylaby zadowolona z otrzymanych kwiatkow.

Bielizna i inne drozsze "gadzety" sa fajne jak sie ma pieniadze i troche juz bycia razem za sobą... na początku znajomosci moze to być niezręczne dla niej.

Drobne upominki są OK, rzeczywiscie zgodne z zainteresowaniami twojej bliskiej koleżanki.

Pewnie byles u niej w pokoju... poobserwuj, napewno będziesz wiedzial co lubi... moze jakąś płytę z muzyką, jakią lubi, będzie ją kojarzyc z Tobą... (jesli mozesz tyle przeznaczyc...)

Jak cos kupisz, daj znac co wybrales, jesli nie masz nic przeciwko...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maltarn myślę, że wszystkie te prezenciki nie będą nic znaczyły bez odpowiedniej oprawy :lol: :lol: :lol: To co czujesz do dziewczyny, odzwierciedla Twoja zachowanie, to jak ją traktujesz, jak się odzywasz, uwierz mi, że zwaracamy na to szczególną uwagę happy_bmw

Czasem jedno niedopowiednie zachowanie (np.spędzanie wolnegoczasu przy "chorej" bumie, zamiast z nami :D:D:D ) i już minusik się pojawia, także na przyszłość uważaj :lol:

Powodzenia <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup różę i flaszkę :P .jak jej się róża nie spodoba to wypijcie flaszkę i na pewno zmieni zdanie <bmw_1> .hehe a na poważnie to weż sie dowiedz czym się interesuje i kup jej coś odpowiedniego co jej zostanie ''na zawsze''.no a kwiatka to oprócz tego oczywiście też!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Z koleżanką ok :mrgreen: jestem na etapie zbierania gotówki :mrgreen: urodziny ma 29 sierpnia wiec jeszcze troche czasu mam.... :mrgreen:

Przepraszam, że pytam :roll: ale jestem ciekawa jak podobał się prezencik, kupiłeś jej ten bukiecik z frezjami i różą czy może jakiś inny? :lol:

Mimo wszystko mam nadzieje, że preznent spłenił swój cel ... happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...