Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Szanujmy się nawzajem!!


Monika

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz drugi jestem w szoku. Tym razem negatywnym.

Intencja była taka, zeby powstal dział, gdzie kobiety, kobiety klubowiczow, uczestnikow forum itd, mogly sobie porozmawiac po kobiecemu o różnych swoich sprawach, w tym tez o BMW... tez je lubimy :) <bmw_1> KONIEC.

A tu prosta rzecz, stała sie zapalnikiem bomby, coś niesamowitego ! :|

Oczywiscie, nikt nie ma zakazu wstepu i Panowie tez sa mile widziani. <bmw_2>

Zaczęlo sie całkiem fajnie.

Fajne było nawet to, że Maltarn chciał sie poradzić kobiet w wiadomym temacie.

To przecież jak najbardziej uzasadnione.

Po to tu jesteśmy, aby sobie pomagać i nie tylko jak naprawić samochód......

Jak to kiedyś Konrad i Mordulec określili:

- Klub to nie tylko klub miłośnikow BMW, ale również, a moze przede wszystkim,

- klub przyjaciół, gdzie można nawzajem na siebie liczyc w razie potrzeby,

- Klub ludzi, którzy mają wspólne zainteresowania i szanują sie nawzajem

- społeczność, która ma współny pozytywny cel.. bmw_beer

- TO NIE JEST KLUB ZIMNEGO ŁOKCIA i EGOGISTOW!

Pijasa razi to, ze Maltarn prosił o porade, co kupić koleżance w dziale kobiet. Jak dla mnie poprostu zrobił z igły widły. Tak! Tu może sie pytać, o co chce!

Tworzymy społeczność, a jak każda społeczność, oprócz spotów i zlotów, każdy ma swoje prywatne życie.

Jak żona Łazika bedzie potrzebowac porady dot. ich maleństwa, tez może napisac, ja jej chętnie odpowiem... :) To nie jest twoja rzecz, tylko nasza, babska i w tym dziale może sobie pisać, co chce.

Dziwne byłoby rzeczywiscie, gdyby Maltarn ten temat rzucił w dziale: Sam napraw BMW, albo Kupię/ Sprzedam Części itp.

Dlatego uwazam że nie na miejscu jest atak Pijasa, całkiem nieprzemyslany i bezsensowny. Wygląda na to , ze nie ma szacunku do młodszych (każdy ma swoje problemy, wieksze czy mniejsze i ma do tego prawo) i jak dla mnie Pijas swoją postawa KREUJE DOTYCHCZASOWY NEGATYWNY STEREOTYP CWANIACZKOWATYCH POSIADACZY BEEMEK.

Ten klub jest zdaje sie po to, aby m.in. ww. stereotyp złamać.

O statusie człowieka z pewnością nie świadczy posiadanie BMW !!

Jesli komuś nie podobają sie te idee i cele, dziwię sie ze tu jeszcze gości. To nie jest żadna aluzja do nikogo, tylko ogólne stwierdzenie, po przeczytniu paru ostatnich tematów.

Pijas, zamiast krytykować, wnieś lepiej coś pozytywnego...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pijasa razi to, ze Maltarn prosił o porade, co kupić koleżance w dziale kobiet. Jak dla mnie poprostu zrobił z igły widły. Tak! Tu może sie pytać, o co chce!

Moniko myśle ze to byla tylko kropla przepełniająca czarę...

Tak Janusz, zgadzam się z tobą. To jest probem innego typu, a tu był tylko pretekst... Szkoda, że tak sie załatwia niektóre sprawy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...