Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


A moze jakies piwko dziewczynki..?? :)


Monika

Rekomendowane odpowiedzi

Moze bysmy sie umowily gdzies na miescie na male "conieco".. i pogadaly sobie między nami niewastami..

Godzina i termin do dogadania :)

Co wy na to?

Ja jestem jak najbardziej za bmw_beer bmw_beer bmw_beer

Jeżeli spotkałybyśmy się w tym tygodniu, to możecie na mnie liczyć, bo potem wyjeżdzam happy_bmw :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny bardzo chętnie bym się do Was przyłączyła ale niestety do Wrocka mam około 50 kilosów. Bywam w tym grodzie i to dość często jednak nie wiem czy spasuje mi się najblższy przyjazd z Waszym spotkaniem. Fajnie by było spotkać się, poplotkować.... i wiemienić parę informacji. Cieszę się, że nie jestem już sama na forum. Był czas kiedy praktycznie byłam jedyną kobitką i było mi smutnawo........ Teraz jest już inaczej, to naprawdę super. Nie bywam na forum regularnie ponieważ pracuję i mam dwójkę dzieciaków ale staram się jak najczęściej odwiedzać te strony. Bardzo serdecznie zapraszam Was do siebie na Skarbimerz.

Przejżałam Wasze inne posty i powiem Wam jedno głową muru się nie przebije wrzućcie na luz i nie przejmujcie się co niektórymi....... Jak sito wybierajcie dla siebie co kto pisze, te dobre infomacje i porady, bo niektóre są naprawdę 100% trafne i z szczerego buniowego serca, a reszte olejcie............... Pozdrawiam Was i to gorąco <bmw_2> <bmw_2> <bmw_2> <bmw_1> <bmw_1> <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Aga <bmw_2>

Zawsze możemy sie jakos tam dogadać, że spotkamy się jak bedziesz we Wrocku :)Fajnie byłoby gdybyśmy wszystkie razem się spotkały i porozmawiały. <bmw_3>

Przejżałam Wasze inne posty i powiem Wam jedno głową muru się nie przebije wrzućcie na luz i nie przejmujcie się co niektórymi....... Jak sito wybierajcie dla siebie co kto pisze, te dobre infomacje i porady, bo niektóre są naprawdę 100% trafne i z szczerego buniowego serca, a reszte olejcie............... Pozdrawiam Was i to gorąco

Też tak sądze, ścieranie się nie ma najmniejszego sensu, bo co kto będzie chciał to i tak napisze. Ważne jest aby być w porządku wobec siebie i ludzi, którzy są naszymi przyjaciółmi. <bmw_1> <bmw_1> <bmw_1>

Tak więc zapraszamy do Wrocławia, wtedy spokojnie będziemy mogły sobie porozmawiać i powymieniać poglądy na temat M10 czy M40 :P:P

Pozdrawiam. bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...