Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


520 12zaworowa temp silnika


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie w ruchu miejskim grzeje sie ale na trasie jest dobrze wymienilem visko i dalej jest tak samo teraz visko mam zblokowane i jest dobrze ale nie bede latal ze zblokowanym bo niemam dobrego ogrzewania co robic uszczelka pod glowica nie wskazuje nauszkodzona visco kupilem na allegro moze ono tez jest uszkodzone?czy to moze chlodnicy wina niema przelotu dobrego.... help....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termostat pracuje jak nalezy (grzałem go w garnku otwiera przy ok 80'c)tez to sprawdzalem a pozatym plyn w ukladzie jest bez jakichkolwiek zanieczyszczen znajomy mowil ze moze chlodnica na dole niema dobrego obiegu dobrego mam sprawdzic temp weza z chlodnicy na dole i porownac z gornym wezem czy to moze byc to :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz lepiej korek od chłodnicy czy ci nie wywala płyny przy nagrzaniu , ja tak

mialem u siebie , raz wywalił mi prawie 1L płynu jak zgasiłem silnik .

Co do kupowania viskacza przez allegro to mam mieszane uczucia , mam nadzieje

ze ten co sprzedawał wiedział jak powinno sie je przechowywac , bo jesli nie jest

skladowane w pozycji pionowej to mozesz je w kubeł juz wyrzucic :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten koles twierdzil ze przechowywane bylo zgodnie z zasada a plyn mi delikatnie podchodzi ale niewywala weze niepuchna ale dzis zaowazylem ze powrot z chlodnicy w przeciwiwienstwie do zasilania jest chlodny po dluzszym lataniu po miescie , :? moze to wplyw zblokowanego visca ?gory nie idzie trzymac a dol jest chlodny :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaslonilem chlodnice przy zblokowanym viscu zagotowala sie a gdy odslonilem to sie niedogrzewa przy zaslonietej chlodnicy oba weze sa jednakowej temperatury (zasilanie i powrot)a gdy odslonie dol jest lekko cieply. pozycze dobre visco z innej bumki bede wiedzial ze jest na 100%dobre i zobacze to co kupilem to chyba smietnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...