Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Ankieta - Spot na gokartach - Bielany


Gość Mordulec

Ankieta - Spot na gokartach  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ankieta - Spot na gokartach



Rekomendowane odpowiedzi

Kozin zaznaczył jako weekend , ale nie wiem czy nie lepiej brać pod uwagę niedzielę generalnie większość będzie miała wolne a w sobotę to różnie bywa :)

Dokładnie - bardziej skłaniamy się ku niedzieli, prosze też to wziąść pod uwagę przy głosowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Moim zdaniem nic nie stoi na przeszkodzie żeby zrobić 2 weekendy na gokartach , pierwszy termin można rozpoznać temat i jak będzie fajnie to tydzień później powtórka z rozrywki :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nic nie stoi na przeszkodzie żeby zrobić 2 weekendy na gokartach , pierwszy termin można rozpoznać temat i jak będzie fajnie to tydzień później powtórka z rozrywki :drunk:

to co robimy jeszcze raz, ale już finalną listę, obok nikcu dopisać datę pasującą tej osobie? I mozna też w dwa weekendy poszaleć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
to co robimy jeszcze raz, ale już finalną listę, obok nikcu dopisać datę pasującą tej osobie? I mozna też w dwa weekendy poszaleć :D

Jak jeszcze raz ?? przecież masz wyraźnie 13 głosów do 8 ....

Kozin a dzwoniłeś do nich jak to wygląda finansowo i ile osób można jeździć jednocześnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz proszę 0o kolejne sprostowanie czy osoby, którym było obojętne czy 22 czy 29 również głosowały. Bo jeśli nie to również przyjadą a nie uwzględnione są w ankiecie, a jeśli nie są to będzie nas więcej niż 13 osób, dzięki czemu będziemy mogli wynegocjować (może) lepszą cenę dla nas. Ja np głosowałem za 29 maja, ze względu na znajomych, ale mi było obojętne, więc pojawię się 21 maja, co powiększa ilość osób do 14 :)

Edytowane przez sulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra z ankiety wyszedł pierwszy termin czyli 21 maja (niedziela) rozpoznanie terenu :drunk:

Kozin dzwoniłeś do nich ?? wiadomo już coś , jakie ceny i ile mają gokartów ??

Dzwoniłem, ale poproszono mnie o wysłanie maila, a oni przygotują oferte, czekam na odp która wg ich zapewnień mam uzyskać jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Dobra to dopiszcie się do listy kto będzie 22 maja żeby Kozin wiedział na czym stoimy i nie negocjował dla 20 szoferów jak zjawi się np tylko 10 osób :

Lista

1. Mordulec & Pola

Edytowane przez Mordulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...