Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Gdzie wywołać zdjęcia cyfrowe


Kosa

Rekomendowane odpowiedzi

w Empiku standardowo chyba jest 0,49 za odbitkę 10x15, ale już kilka razy zdarzyło się, że na maila wysłali mi jakiś kod rabatowy i wtedy wyszło mnie to jakieś 0,39 za odbitkę. Dodatkowo jak tankujesz na Statoil i masz kartę PremiumClub to w Empiku na wywołanie dostajesz 10% zniżki. Najlepsze jest na koniec. Zamawiając zdjęcia cyfrwe przez internet to w czasie zamawiania wpisujesz numer karty PremiumClubu i komputer automatycznie nalicza Ci 10% rabatu, a idąc odebrać zdjęcia i płacić pokazując babeczce kartę PartnerClubu ona jeszcze raz nalicza 10% od całej kwoty <bmw_1> . Prawdzone już 3 razy i za każdym razem to samo. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo jak tankujesz na Statoil i masz kartę PremiumClub to w Empiku na wywołanie dostajesz 10% zniżki. Najlepsze jest na koniec. Zamawiając zdjęcia cyfrwe przez internet to w czasie zamawiania wpisujesz numer karty PremiumClubu i komputer automatycznie nalicza Ci 10% rabatu, a idąc odebrać zdjęcia i płacić pokazując babeczce kartę PartnerClubu ona jeszcze raz nalicza 10% od całej kwoty <bmw_1> . Prawdzone już 3 razy i za każdym razem to samo.

No to od dzisiaj tankuje na STATOIL :mrgreen: tyle, że pewnie żeby dostać ich kartę to trzeba zatankować za minimum 100 PLN ?? bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę. Jak pójdziesz do Empiku to przy kasach chyba też możesz ją sobie wyrobić bez żadnego ale. Ja ją dostałem jak kupowałem pizzę w Pizzy Hut.

A tak przy okazji to kupując różne produkty zbierasz punkty. To taki program partnerski jak na Orlenie tylko jest więcej miejsc gdzie możesz zbierać punkty. Pizza Hut, Statoil, KFC, Empik.

Wejdź sobie na stronkę www.partnerclub.pl i tam się dowiesz wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę. Jak pójdziesz do Empiku to przy kasach chyba też możesz ją sobie wyrobić bez żadnego ale. Ja ją dostałem jak kupowałem pizzę w Pizzy Hut.

A tak przy okazji to kupując różne produkty zbierasz punkty. To taki program partnerski jak na Orlenie tylko jest więcej miejsc gdzie możesz zbierać punkty. Pizza Hut, Statoil, KFC, Empik.

Wejdź sobie na stronkę www.partnerclub.pl i tam się dowiesz wszystkiego.

chyba chodziło Ci o :

http://www.premiumclub.pl ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...