Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


To ja proponuje dla chetnych zdjecia w Avatarach...


Monika

Rekomendowane odpowiedzi

A my juz sie znamy osobiście heheheheh bmw_beer

Tak tak, z niektórymi już się znamy <bmw_2> , tyle, że tylko na jednym spocie byłem więc wszystko przede mną. bmw_beer

A z kolegą BYQ z M-E to chyba osobną flaszunię osuszymy <bmw_1>

Co nie jak tak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A z kolegą BYQ z M-E to chyba osobną flaszunię osuszymy

a ja to co patyk od kaszanki tez z polibudy IŚ hehehehe

Tyle że my z kolegą Bazylem na jednym roku byliśmy i przypadkowe spotkanie przy okazji bumek wyszło :)

A IŚ niedaleko to i kolejna flaszka pójdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że my z kolegą Bazylem na jednym roku byliśmy i przypadkowe spotkanie przy okazji bumek wyszło :)

Takie spotkanie to ostatnie czego bym się spodziewał bmw_beer Ale to tylko dowodzi, że przeciętny właściciel BMW nie jest jakimś tam dresem po zawodówce <bmw_1> Muszę się przyznać, że cały czas staram się wpływać na zmianę stereotypów - przepuszczanie staruszek na pasach, wpuszczanie aut z bocznych uliczek itd...

Wiem, że to nie na temat - ale raz koleś którego przepuściłem na pasach spojrzał na auto i pokazał kciuka - czyli znak OK albo SPOKO <bmw_2> Aż mi banan na twarzy wyskoczył :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pola,

Pola!!! :!: ale jak my tu się mamy skupić na pisaniu, jak TY wyskakujesz nam z takim zdjęciem? :wink: :mrgreen: <bmw_1>

To pewnie te kwiatki, co są z tyłu, rozpraszają uwagę :lol: :lol: :lol:

Widzisz Mordulec złe zdjęcie wybraliśmy :P <bmw_1>

Pozdrawiam bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo, że mam wirtualny samochód (jak to Konrad stwierdził) to spróbuję się odwirtualnić przez zdjęcie. Już zatrudniłem moją dziewczynę, żeby znalazła jakieś moje zdjęcie. Mam tylko nadzieję, że nie będie takiego komunikatu jak u Bob'a. :wink:

Dobra. Już wstawiłem swoją "parszywą gębę" w avatar. 8) W okularach bo takie tyklo zdjęcie się nadawało do pokazania. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łał uklon_bmw :roll:

Z tytułu starości, bezwzględnie, obiektywnie potwierdzam: łał :!: :!: :!: ....

Nareszcie coś ładnego na tym forum (mówię oczywiście o wszystkich dziewczynach), a nie każecie tylko oglądać jakiś szmel :lol: i to jeszcze przewżnie stary (np.`90).

Zwiększam częstotliwość odwiedzin.

Eureka, wiem co to są "avatary", ale wiem tylko dzięki dziewczynie - chłopaki, bo sobie właśnie tu zajrzałem - do "babskiego" działu, w tym męskim, tylko samochody i samochody !

Pozdrawiam bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...