Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Interesuja mnie wasze opinie....


tarantura13

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Ale czy masz 2 rureczki przy tłumiku końcowym z prawej i lewej strony ?? Ja nominalnie miałem 2 rureczki ale tylko z prawej strony auta a teraz mam 2 z prawej i 2 z lewej zakończone owalną końcówką.

bo ty masz chyba nieoryginalny, nawet jak brales z 740 to on musial byc nieoryginalny

oryginalny ma pojedyncze 2 rury zakrzywione pod zderzakiem do dolu, tak ze w ogole ich nie widac

i wlasnie jak komus pada tlumik w e38, to wstawia zwykle wycina zderzak i wstawia koncowki

po co ktos mialby rozwalac sobie zderzak, wycinac ostatnie tlumniki, zakladac koncowki jesli tlumniki bylby zdrowe?? zwykle robi sie to gdy trzeba wymienic tlumnik

bo zeby zrobic jak w oryginale to jest wiekszy problem i duzo duzo wiekszy koszt

witam Kolegow,

wtracajac sie do dyskusji potwierdzam co napisal Olejus. Ja takze zmienilem koncowki, wycielem w zderzaku miejsca na rurki i wystawilem an zewnatrz bo tak mi sie bardziej podoba. Uklad wydechowy jest zdrowy i kierowalem sie tylko wzgledami optycznymi. Gusta sa rozne, kazdy swojego beemerka ksztaltuje wg swojego uznania :D

pozdrawiam

Ruebezahl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, jestem tu nowy i chętny zaczerpnąć tochę informacji na temat E36 rok w przedziale 92-94. Zastanawiam sie nad zakupem BMW E36 mysłałem o silniku 2.0, ale z tego co tu czytam, większość poleca 1.8IS, napewno ma byc to silnik zagazowany, więc teraz bardzo was proszę o wszelkie info i porównania tych dwóch silników, wiem ze spalanie jest podobne ale czy gazu też?? i jak jest z wymiarami auta w 1.8IS jest mniej miejsca niż 2.0 np bagażnik, tylnia kanapa??

Z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy i chętny zaczerpnąć tochę informacji na temat E36 rok w przedziale 92-94. Zastanawiam sie nad zakupem BMW E36 mysłałem o silniku 2.0, ale z tego co tu czytam, większość poleca 1.8IS, napewno ma byc to silnik zagazowany, więc teraz bardzo was proszę o wszelkie info i porównania tych dwóch silników, wiem ze spalanie jest podobne ale czy gazu też?? i jak jest z wymiarami auta w 1.8IS jest mniej miejsca niż 2.0 np bagażnik, tylnia kanapa??

Z góry dzieki

Tomi5 W wymiarach roznicy nie ma, wszystko takie same. Spalanie w IS o wiele mniejsze. Ogolnie silnik IS lepszy, jedyna zaleta 2.0 - 6 garów i ladne brzmienie.

IS lepszy pod gaz bo ma aluminiowy kolektor.

Kolega ma takiego i smiga.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko ze IS-y tylko 2 dzrzwiowe - do tego nie moge przekonać mojej drugiej połówki, a przy okazji mysłałem też o 2.5 tds, jak to sie sprawuje czy lepsze bedzie 2.0 z gazem, przeglądałem gazey strony i ciężko jest znaleść 2.0 z sekwencją a ze zwykłym troch starch, dlatego znowu jestem zmuszony szukać w 1.8 + LPG mniejsze ryzyko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

nie rozmiem ludzi którzy maja cos do gazu(profanacia)ja mam swoj azagazowana narazie borykam sie jeszcze z paroma problemikami niewrówno mi chodzi na paliwie itp , ale na gaze chodzi super i ma niezłe kopytko e30 320 nie ma szans,ja tam wole zaoszczędzić na gazie i kaske zaoszczedzona wole wydac na wakacje lub pifko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozmiem ludzi którzy maja cos do gazu(profanacia)ja mam swoj azagazowana narazie borykam sie jeszcze z paroma problemikami niewrówno mi chodzi na paliwie itp , ale na gaze chodzi super i ma niezłe kopytko e30 320 nie ma szans,ja tam wole zaoszczędzić na gazie i kaske zaoszczedzona wole wydac na wakacje lub pifko :)

Ehh tyle co zaoszczedzisz to Ci raczej starczy na pare nowych pikolakow, bez urazy a co do prefanacji to normalne ze tak mowia, ja jestem przeciwko gazie , nikt auta nie robil aby na gazie pozniej nim jezdzic i miec problemy typu na benzynie nie rowno chodzi ... ehh

Co do is-a w gazie to slyszalem ze slabo to wyglada :?

Takie moje zdanie na ten temat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozmiem ludzi którzy maja cos do gazu(profanacia)ja mam swoj azagazowana narazie borykam sie jeszcze z paroma problemikami niewrówno mi chodzi na paliwie itp , ale na gaze chodzi super i ma niezłe kopytko e30 320 nie ma szans,ja tam wole zaoszczędzić na gazie i kaske zaoszczedzona wole wydac na wakacje lub pifko :)

Ehh tyle co zaoszczedzisz to Ci raczej starczy na pare nowych pikolakow, bez urazy a co do prefanacji to normalne ze tak mowia, ja jestem przeciwko gazie , nikt auta nie robil aby na gazie pozniej nim jezdzic i miec problemy typu na benzynie nie rowno chodzi ... ehh

Co do is-a w gazie to slyszalem ze slabo to wyglada :?

Takie moje zdanie na ten temat .

U niemca, za to że masz instalacje gazową w aucie masz zniżki na OC, bo gaz jest ekologiczniejszy :!: Mało tego coraz więcej niemców sie "gazuje", a przecież niemcy to nie biedny i nie głupi naród :!: W końcu BMW stworzył :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niewiem czy na pikolaki za gaz płaciłem ostatnio 2.09 spala mi tak około 15l na 100km paliwo około 3.70 +- spalanie około 12-13l na benzynce 100 km wychodzi mnie około 44,50 a na gazie około 31,35 wieć na 100 km zaoszczędzam około 13 zł a na 1000 130 to jest na pikolaki zwłaszcza,że dosyc dużo jezdze dojezdzam do pracy itp ....więc chyba sie opłaca a z nierówna praca silnika to sie zrobi znajomy ma tez 2.5 e-30 i chodzi mu idealnie jak na benzynce,mocno też sie zastanawiam na swapem silnika 24zaworowego 2.5

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...