Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


WYJAZD DO MEKKI BMW...


Jeztom

Rekomendowane odpowiedzi

Pomysl ciekawy, tylko nie wiem czy beda chetni bo po sierpni to $$$ moze brakowac

613 km i 11,5 h przez Prage

lub

715 km i 8 h przez Drezno hmm....

pozdro

No patzrąc od nas KATOWCE - MUZEUM to www.map24.interia.pl pokazuje przez Prage 729km i tylka ta droga jest brana pod uwagę, bo jadac A4 i omijaąc Czechy, to wszyscy z południowej polski i jej wschodniej cześci nadrobią w sumie około 350km. A tak przez Prage, nie nadrobią. Ja myślę, że się zmieszczę w kwocie 500zł na pare. (jednym autem dwie pary)

Co tam, człowiek, młody to i głupi i trzeba to wykorzystać :D uklon_bmw <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest super ;)

Co do planowanego terminu wyjazdu, to trochę pozostało, więc trudno teraz już się zdeklarowac. Ale zobaczymy...

Nie ma problemu. Czasu jeszcze troszkę jest, jest już nawet plan przejazdu, wiemy gdzie sa stacje lpg, wiemy, że da się bez problemu objechac cała wycieczkę na lpg. 7km od muzeum jest stacja z gazem :D <bmw_1> .

Deklarowac wcześniej nikt się nie musi, gdyz wyjazd i tak się odbędzie, choćby miały jechac dwa auta :D happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł zakładając że koszt na osobę wyjdzie ok.150-200zł.

Jeśli ktoś miałby miejsce a ja na początku września dowiem się jak pracuje

- czy będę miał wolne (jeśli jeszcze będę tam pracował to będzie też kasa) to byłbym chętny happy_bmw .

Podstawowym problemem dla mnie będzie środek transportu - bo do Wrocka mogę spokojnie dojechać pociągiem lub autobusem, ale z tego co patrzyłem większosć jadących posiada E-30 do którego sie zmieszczę z tyłu, ---> jeżdżąc kilkanaście km po mieście - ale jechać ok.750 km tam i z powrotem to bedzie trochę trudno (190cm wzrostu) :| chyba że pojadę z kimś "nie wysokim" :P lub z dziewczynami (nie koszykarkami :mrgreen: ).

Naszym 324d E-30 z przyczepą zjeździłem trochę "Niemcowni", ale zawsze jako kierowca,

a z tyłu siedziały 2 dziewczyny, którym miejsca wystarczało z zapasem.

Także gdyby ktoś miał miejsce.... :mrgreen:

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł zakładając że koszt na osobę wyjdzie ok.150-200zł.

Jeśli ktoś miałby miejsce a ja na początku września dowiem się jak pracuje

- czy będę miał wolne (jeśli jeszcze będę tam pracował to będzie też kasa) to byłbym chętny happy_bmw .

Podstawowym problemem dla mnie będzie środek transportu - bo do Wrocka mogę spokojnie dojechać pociągiem lub autobusem, ale z tego co patrzyłem większosć jadących posiada E-30 do którego sie zmieszczę z tyłu, ---> jeżdżąc kilkanaście km po mieście - ale jechać ok.750 km tam i z powrotem to bedzie trochę trudno (190cm wzrostu) :| chyba że pojadę z kimś "nie wysokim" :P lub z dziewczynami (nie koszykarkami :mrgreen: ).

Naszym 324d E-30 z przyczepą zjeździłem trochę "Niemcowni", ale zawsze jako kierowca,

a z tyłu siedziały 2 dziewczyny, którym miejsca wystarczało z zapasem.

Także gdyby ktoś miał miejsce.... :mrgreen:

Pozdrawiam :)

na górze masz link, śledź temat u nas też. Miejsce np jest w E34 530 V8 z tego co wiem. od nas napewno jedzie jeszcze E34 535, prawdopodobnie E36, E46, więc, pisz tez u nas i dogadasz się z ludźmi, wiem, że szujkają chętnych do auta. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mi do monachium przez boleslawiec wyszlo niecale 750 km a jazda zajela lekkie 10 godzin daloby rade szybciej ale ekonomia nie pozwolila a jechac naprawde warto bo sam tam bylem ale jako dzieciak a przez czechy nie polecam bo straszne mandaty daja za co im sie podoba <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi do monachium przez boleslawiec wyszlo niecale 750 km a jazda zajela lekkie 10 godzin daloby rade szybciej ale ekonomia nie pozwolila a jechac naprawde warto bo sam tam bylem ale jako dzieciak a przez czechy nie polecam bo straszne mandaty daja za co im sie podoba <bmw_1>

niestety z powodu splotów róznych przypadków wyjazd został odwołany i przełozony na przyszły rok.

raczej pojedziemy napewno przez Czechy, jak będziemy jechac przepisowo to i mandatu nie dadza. Ale dzięki za uwagi.

PS: Aż 10h z Bolesławca :shock: trzeba będzie wziąść poprawki... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje dokladny aktualny adres muzeum oraz wszelkie info o kosztach (bilety, parking itp.),

z tego co sie orientuja jest przeniesiony do Olymiapark

pozdr

Siema

Mapa gdzie mozna dokładnie zaznaczyć punkt wyjazdu i celu, z wyborem róznych zalezności jest TUTAJ

Co do wstępu to 2 euro dla dorosłych. Jak dzwoniliśmy do nich to powiedziano że parking jest za FREE. Wiem, ze stacja LPG jest jakieś 1,5km od muzeum, ale gdzie to nie wiem.

Dokładny adres:

BMW Museum

Petuelring 130

80788 München

Tel. 089/382-23307

Strrona pomocna z mapką dojazdu:

TUTAJ

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...