Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


[WROC] SKLEPY z częściami - Z A M I E N N I K I


olejus

Rekomendowane odpowiedzi

Stando? jak kiedys do nich jezdzilem to mieli kosmiczne ceny nawet na zamienniki

w byle jakim innym sklepie byly tansze

ale nie wiem jak teraz, moze sie porpawili, choc watpie

a robocizna w aso jest tansza niz u nich

Dzisiaj się dowiem, bo chcę podjechać po kilka części. Zobacze jak z cenami i dam znać jutro. <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no więc tak - części do e-36 mają, jak rzadko która hurtownia we Wrocławiu ale... :evil:

cena o kilkadziesiąt złociszy wyższa niż w autoryzowanym serwisie bmw koło bielan !!

A żeby mieć zniżki to trzeba najpierw porządne zakupy u nich zrobić i dobrze przepłacić... Także wybór należy do was, ale ja u nich części już nie szukam <bmw_3>

PS. Kilka części kupiłem już przez http://moto.allegro.pl/search.php?category=3&string=e36 oczywiście z odbiorem własnym <bmw_2>

i to źródło naprawdę polecam bo jest znacznie taniej niż np. stando <bmw_4>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no więc tak - części do e-36 mają, jak rzadko która hurtownia we Wrocławiu ale... :evil:

cena o kilkadziesiąt złociszy wyższa niż w autoryzowanym serwisie bmw koło bielan !!

A żeby mieć zniżki to trzeba najpierw porządne zakupy u nich zrobić i dobrze przepłacić... Także wybór należy do was, ale ja u nich części już nie szukam <bmw_3>

PS. Kilka części kupiłem już przez http://moto.allegro.pl/search.php?category=3&string=e36 oczywiście z odbiorem własnym <bmw_2>

i to źródło naprawdę polecam bo jest znacznie taniej niż np. stando <bmw_4>

no wiec ja to juz wiedzialem, teraz ty to wiesz

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U Witka Stando kilka razy robilem swoja Becie, zaraz po gwarancji - więc po autoryzowanych serwisach cieszyłem sie jak dziecko, że tak tanio :D . Mechanikę robili dobrze. Tam jest tez taki elektonik Robak i tak przy okazji próbował mi 3 razy poduchę naprawiac - za kazdym razem kasował stówke mówiąc ze to coś innego padlo, a poducha pasażera dalej jest walnięta. :twisted:

Porządnie robią, na rzeczy sie znają - ale kasują fest - jak Witkowi mówię, że coś tam jest u niego drogie - to on na to: "takie masz porządne auto, a na serwisie chcesz oszczędzać??!!! <bmw_4>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...