Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Dziękujemy za flagę !!!


Pola

Rekomendowane odpowiedzi

Podziękowania należa się oczywiście Beatce i Piotrowi, którzy w ciągu niecałego tygodnia zrobili oryginalną flagę z logo maxbimmer.Jest to flaga jedyna w swoim rodzaju, ponieważ od początku do końca jest wykonana własnoręcznie.

Ponadto dzięki ich poświęceniu i chęciom mogliśmy pochwalić się nią podczas zlotu BMW w Toruniu (ps.kto nie był niech żałuje- było rewelacyjnie happy_bmw).

Tak dawno mówiło sie o zmontowaniu flagi, a tymczasem wystarczyły szczere chęci i poswięcenie swojego wolnego czasu, aby logo maxbimmer, np.podczas przejazdu przez Toruń, powiewało nad klubową beemką. Myslę również, że ta flaga jeszcze nie raz będzie reprezentowala klub maxbimmer jak i przywoływała miłe wspomnienia.

Nie moge wypowiadać się w imieniu innych,ale my z Mordulcem DZIEKUJEMY <bmw_2> happy_bmw <bmw_1> <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

happy_bmw bmw_beer <bmw_3>

cholera nie wiem co powiedzieć :roll:

może nie było nas dużo ale własną flagę mieliśmy jako jedyni chyba ( nie licząc M-Power bo to ich zlot był ),

aha cała przyjemność po nasze stronie, czekamy na foty :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flaga wyszła super , mozna powiedziec ze jedyna taka na swiecie <bmw_1>

recznie namalowana i oczywiscie reklamuje maxbimmera bmw_beer

DZIEKI WIELKIE za włożoną prace i serducho w wykonanie tej flagi <bmw_2>

.... a wyglądała tak :

p2060084ua7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

no to sie ma rozumiec!super,dokladnie jej nie widac ale napewno jest wyjatkowa.

Powinniscie zrobic miniaturki zeby kazdy mial ja na swoim aucie.Wtedy nie ma problemu z rozpoznaniem sie na miescie.No i ja obserwujac przez satelite tez mialbym latwiej. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinniscie zrobic miniaturki zeby kazdy mial ja na swoim aucie.Wtedy nie ma problemu z rozpoznaniem sie na miescie.No i ja obserwujac przez satelite tez mialbym latwiej. :lol:

Pomysł jak najbardziej super :D

Przedstawimy go zarządowi i poczekamy,zobaczymy <bmw_3>

Ja jestem za <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no flaga jest fajowa tylko trzeba ją dobrze opić bo się podrze i będzie żle :wink:

już się niemogę doczekać jakiegoś spocika chodż niewiem czy będzie ono prędko bo dziś mam dostać informację czy wyjeżdżam do roboty do austrii :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no flaga jest fajowa tylko trzeba ją dobrze opić bo się podrze i będzie żle :wink:

już się niemogę doczekać jakiegoś spocika chodż niewiem czy będzie ono prędko bo dziś mam dostać informację czy wyjeżdżam do roboty do austrii :cry:

Widzisz LAZIK jak to sie porobilo w tym naszym kraju piep...i ty byc moze bedziesz musial opuscic lazika juniora na okres wyjazdu.Szlag mnie trafia!Ja juz tu 5 lat kwitne.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
kazdy z nas moze taka flage sobie zamowic wystarczy tylko projekt flaga w formacie 50 na 70 2 kolory to koszt ok 50 zl tylko trzeba ją sobie potem obszyc i patyka skombinowac happy_bmw

Niestety nie każdy może sobie zamówić "TAKĄ" flagę, ponieważ jest to jedyny egzemplarz- recznie malowany :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...