Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Szkoda ze u nas nie ma kary smierci ...


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

Każdego z nas może to spotkać nawet najrozsądniejszego także proponuje nie osądzać.Każdy widzi tylko to co chce zauważyć.

Sory ale chyba sobie zartujesz :?: kogo nie osądzać :?: jesli uwazasz ze koles

byl wporzadku to jak osądzisz to ze .... " Jedną z ofiar samochód wlókł przez ok. 100 metrów. " to ja poprostu nie mam pytan .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdego z nas może to spotkać nawet najrozsądniejszego także proponuje nie osądzać.Każdy widzi tylko to co chce zauważyć.

no to chyba nie doczytałeś do końca, gość już miał zakaz prowadzenia - na 99% z powodu alkoholu , i mówisz że każdego to może spotkać , no to może Ciebie bo mnie na pewno nie :evil:

czy każdy z nas ucieka z miejsca wypadku, czapa kurka i tyle, taki nigdy się nie nauczy <bmw_4>

wiem że jeździsz spokojnie i rozważnie, chciałbyś żeby na Ciebie wpadł taki debil ( delikartnie mówiąc )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdego z nas może to spotkać nawet najrozsądniejszego także proponuje nie osądzać.Każdy widzi tylko to co chce zauważyć.

Konrad nie ośmieszaj się, to co napisałeś zakrawa na kompletne kretyństwo :!:

1. dorosły zdrowy psychicznie człowiek nie wsiada nawalony za kieronice :evil:

2. nie zasuwa 150km/h widząc znaki o robotach drogowych

3. ucieczkę z miejsca wypadku ja nazywam zbrodnią

4. postawienie zarzutu nieumyślnego spowodowania śmierci w tym przypadku stawia prokuratora w nieciekawym świetle, a tyle mówi się o zaostrzeniu przepisów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dozywocie i żeby słońca nie widział, i kamieniołomy.

Ale media swoje, gdyby to był kierowca opla, vw, skody czy fiata 126 p,

napisali by tylko znow nietrzezwy za kierownica, a tu czarne BMW jakby główny bohater

Kondzik nie wiem co miałeś na myśli ale nie każdy wsiada po flaszce i jedzie po następną

Był na tyle trzezwy żeby pozacierać ślady, bo zdjął tablice i powycierał odciski palców

dla mnie to szczyt debilizmu i margines społeczny

a najgorsze jest to ze coraz wiecej buraków kupuje beemki za 50 EUR

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdego z nas może to spotkać nawet najrozsądniejszego także proponuje nie osądzać.Każdy widzi tylko to co chce zauważyć.

Konrad Ty naprawdę tak uważasz?

A gdyby taka śmierc spotkała kogoś z Twoich bliskich, gdyby to Twoją bliską osobę pijany kierowca ciągnał 100 m po ziemi,kierowca, który ma zabrane prawko i pędzi jak szalony? Też byś takiego gościa nie osądzał?Starałbyś się go wytłumaczyć?

Bo ja na pewno nie.Taki człowiek byłby już spalony, jak dla mnie wykluczony ze społeczeństwa.

"Nieumyslne spowodowanie śmierci .." - to chyba jakiś żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdego z nas może to spotkać nawet najrozsądniejszego także proponuje nie osądzać.Każdy widzi tylko to co chce zauważyć.

OJ KONRAD zszokowales mnie ta wypowiedzia , naprawde zaszkoczony jestem :|

:shock:

Co do tego goscia no to juz sami napisaliscie co trzeba ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KONRAD

gość miał 0.6 promila jak go złapali, i wyjaśnili już okoliczności zdarzenia

byli na kawalerskim i jechali po flaszke

Moge powiedzieć szczerze z ręką na sercu że nie jechałem nigdy 150 km/h przez miasto

na zwężonej jezdni

co do robotików w nocy, często można spotkać roboty drogowe prowadzone noca

kazdy ma prawo do obrony to oczywiste, ale jestem ciekaw jaka linie obrony on moglby on przyjac

a dlaczego nie zatrzymal sie ?! moze nie zauwazyl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko tyle. Koleś już miał zakaz prowadzenia - a więc wypadek spowodował umyślnie. Jeśli był pijany - dodatkowo jeszcze wyższa kara. Uciekł z miejsca wypadku - może wcale się nie zatrzymał po wypadku ?? Za to już dożywocie - a on jeszcze usiłował zatrzeć ślady - czyli był na tyle przytomny i na tyle kojarzył co się stało... Dożywocie to rozsądna kara - byle nie w Polskim więzieniu, przy telewizorku, bibloteczce, siłowni itd.

Takich skur.... powinni oddzielać od reszty społeczeństwa w obozach pracy, a nie "ośrodkach wypoczynkowych" dla recydywistów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to prowokacja aby wywolac bojkot czy tak na prawde myslisz

zacytuje slowa kolego z ktorymi jak najbardziej sie zgadzam

Nie sadze ludzi bo nie jestem od tego ale w tym przypadku widac jak mozna sobie na wlasne rzeczenie zmienic zycie w koszmar ... i jego reszta lub duza czesc spedzic w zakladzie karnym ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyn jak najbardziej godny potepienia i napewno nikt co do tego nie ma najmniejszych watpliwosci - nawet konrad . wymiar kary (nawet najwyzszy mozliwy) z pewnoscia nie wynagrodzi nikomu straty bliskich , a jak dziala nasz wymiar sprawiedliwosci wszyscy wiemy . szkoda slow . a moje osobiste zdanie jest takie ze tego czynu nie mozna nazwac wypadkiem lecz morderstwem a kolesia morderca . auto w nieodpowiednich rekach jest tak samo skutecznym narzedziem do zabijania jak bron palna i to jest tego tragiczny przyklad.kazdy z nas niejednokrotnie przekraczal predkosc i z pewnoscia bedzie to robil dalej lecz jak widac alkohol oraz brak organu zwanego mozgiem przyczynily sie do tragedii. gdyby zginal tam ktos z moich bliskich a ja mialbym mozliwosc to urwal bym kolesiowi leb na miejscu . ale to tylko mije osobiste zdanie i nie kazdy musi sie z nim zgadzac ....

bardzo dlugo pomagalem koledze zwozic na wezwanie policji auta z wypadkow z okolic zgorzelca . zdecydowana wiekszosc z nich to efekty bezmyslnej brawury oraz alkoholu a niewielki procent z nich to "klasyczne" nieszczesliwe wypadki . po tym co widzialem ... a widzialem wiele smierci ... srednia predkosc moich podrozy znacznie spadla a o jezdzie po "piwku" nie ma juz mowy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...