Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wszystkich , oraz szanownych Administratorów. :)

Proponuję założenie nowego działu; dotyczącego spotkań w ciągu tygodnia ,gdzie będzie można tworzyć nowe tematy : mniej więcej tak jak jakiś czas temu był taki :

BMW at Night - 2 października 2011

Ogólnie sądzę , że wiele osób nowych jak i "starych" chce sie pokazać przywitać nie tylko w dziale powitania . Przyznam , że sam jestem lekko zagubiony kiedy szukam podobnych tematów lecz ich nie ma (bądź nie umiem szukać :) ) : jedynie kontynuacje starego tematu który przeradza się w zupełnie inny wątek.

Jak było by czytelnie gdy nagle na forum w "nowym" dziale powstaną tematy "szybkich spotkań" .

Wiadomo dotyczy to wszystkich miast bo nie samym Wrocławiem człowiek żyje.... chociaż ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z Tobą tylko sam wiesz że tam z reguły są same "grube tematy" i bardziej masowe imprezy, bądź dalekie wyjazdy (głownie dla osób które już się wczesniej i długo znały ) Tu chodziło mi o tak zwane ping-pongi szybkie spotkanie na "fajeczkę" (jak ktoś pali ) , godzinkę pogadać poznać sie i do domu ( w ten sposób osoby bardziej z forum staną się zżyci niż tylko avatarami ) ( gdzie zaznaczam chodzi mi o nowych użytkowników który jeszcze się nie wychylali na światło dzienne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję założenie nowego działu; dotyczącego spotkań w ciągu tygodnia

Liczysz na to że w tygodniu będzie większa frekwencja niż w niedzielę ?? :)

Ogólnie sądzę , że wiele osób nowych jak i "starych" chce sie pokazać przywitać nie tylko w dziale powitania . Przyznam , że sam jestem lekko zagubiony kiedy szukam podobnych tematów lecz ich nie ma (bądź nie umiem szukać ) : jedynie kontynuacje starego tematu który przeradza się w zupełnie inny wątek.

Na forum jesteś od kwietnia .... w tym czasie sporo spotów / zlotów było ... na ilu się pojawiłeś ?? :)

Jak było by czytelnie gdy nagle na forum w "nowym" dziale powstaną tematy "szybkich spotkań" . Wiadomo dotyczy to wszystkich miast bo nie samym Wrocławiem człowiek żyje.... chociaż

Tazunio wrzuca tematy spotkań w Zgorzelcu i okolicach i nie ma problemu .... ale nie sądzisz chyba , że powstaną tematy spotkań w suwałkach :)

Podsumowując tak jak Kosa napisał kompletnie nie widzę sensu zakładania kolejnego działu bo to o czym piszesz łapie się w aktualny dział Spoty / Zloty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. nie chce się wypowiadać za każdego klubowicza, ale

wydaje mi się ze Maxbimmer możemy rozróżnić 2 rodzaje spotów/zlotów:

- grubsze tak jak piszesz, czyli wyjazdy weekendowe, wspólne wyjazdy na masowe imprezy oraz imprezy typu roczek itp.

- oraz najty czyli spotkania dla wszystkich organizowane przynajmniej co miesiąc dla wszystkich

nie może my podpisywac kazdego spotkania - spotem maxbimmera, dlatego ze w naszej przeszlosci juz mielismy przypadki gdzie kilka osób (forumowicze) zaczeli sie spotykac dla parkingach/placach robiąc syf (upalanie , 1/4) i podpisujac to spotem maxbimmera, podziekowalismy im za wspolparce i teraz organizowac spot/zlot pod bandera maxbimmera zrobic moze jedynie klubowicz po ustaleniu tego z pozostałymi na forum klubowym

wszelkie spotkania typu: chodzmy na impreze, wyskoczmy na miasto, czy spotakjmy sie na kawce na magnoli mozna pisac w Offie ale nie w formie spotu maxbimmera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem przekonuje mnie głownie to :

"nie może my podpisywac kazdego spotkania - spotem maxbimmera, dlatego ze w naszej przeszlosci juz mielismy przypadki gdzie kilka osób (forumowicze) zaczeli sie spotykac dla parkingach/placach robiąc syf (upalanie , 1/4) i podpisujac to spotem maxbimmera, podziekowalismy im za wspolparce i teraz organizowac spot/zlot pod bandera maxbimmera zrobic moze jedynie klubowicz po ustaleniu tego z pozostałymi na forum klubowym"

A co do pytania na ilu zlotach/spotach bylem : po zarejestrowaniu nie korzystałem z forum , dopiero od miesiąca staram się być bardziej aktywny i w końcu się z Wami zobaczyć ( ostatnio nie mogłem moja droga była w szpitalu - siła wyższa , ze nie były mi w głowie spotkania :/ ) . Juz jest ok wiec będę szukał tematów o spotkaniach nawet tych małych na parkingu .

PS. Panowie :) wszystko zostało wyjaśnione , wiec chyba zamykamy ten nikczemny temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do pytania na ilu zlotach/spotach bylem : po zarejestrowaniu nie korzystałem z forum , dopiero od miesiąca staram się być bardziej aktywny i w końcu się z Wami zobaczyć ( ostatnio nie mogłem moja droga była w szpitalu - siła wyższa , ze nie były mi w głowie spotkania :/ ) . Juz jest ok wiec będę szukał tematów o spotkaniach nawet tych małych na parkingu .

No i gra gitara :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...