Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Czy warto się przesiąść


Pablo 520

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich maniaków "śmigieł",

Liczę na waszą pomoc w wyborze samochodu.

Planuję zmienić E43 520iA na E36 323iAturing.

Jeżeli macie doświadczenia związane z jazdą tym drugim chętnie poznam opinie

dotyczące głównie prowadzenia i komfortu. Słyszałem że E36 jest dosyć nerwowe w prowadzeniu przy szybszej jeździe - co o tym sądzicie?

Pozdrawiam,

Pablo 520

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że E36 jest dosyć nerwowe w prowadzeniu przy szybszej jeździe - co o tym sądzicie?

Jeżdziłem moją (sedan) już w różnych warunkach (poza śniegiem i lodem) i autko wyraźnie dawało znaki kiedy zaczynało "iść bokiem" :wink: - ale tylko przy prędkościach do 60 km/h.

Powyżej tej prędkości nie udało mi się bumci postawić bokiem - a okazji było kilka <bmw_1> moje wrażenia z jazdy sedanem? - przyklejone do asfaltu <bmw_2>

Ale kiedy zaczyna padać (z naciskiem na ZACZYNA) noga z gazu na zakrętach bmw_beer

Touringiem nie miałem okazji jeździć.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o osiągach się nie wypowiadam,

ale na pewno jakość wykonania jest o wiele niższa w e36 i komfort jazdy także

Jeśli chodzi o osiągi to będzie to przepaść, na korzyść 323 oczywiście. Jeśli znowu chodzi o jakość wykonania to dziwi mnie powyższa teoria. E36 jest nowszym wytworem ze stajni BMW niż E34 więc i wykonanie, spasowanie elementów i estetyka poszły do przodu. Co do komfortu to na wyższym poziomie jest oczywiście w "piątce" z uwagi na wagę i gabaryty. Seria 3 jest bardziej sztywna i twarda od 5.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

a ja mam asc odlaczane a to dobra rzecz ale normalnie jak jest wlaczone to nie ma opcji zeby go bokiem postawic ale mam tez tylko 90 km ale i spalanie odpowiednie co do komfortu to nie narzekam tylko podlokietnik musze kupic fotele dobrze trzymaja no ale od piatki jest mniejszy niestety <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...