Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Przyciemnione szyby??


maniac

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko mam.. jak wam sie widzi E30 z przyciemnionymi szybami??? Wiem, że to kwestia gustu.. ale chce wiedzieć, wasze zdanie..póżniej wylicze sobie średnią :mrgreen: i będe wiedział czy przyciemnić u siebie czy nie :!:

Jeśli czarne szybki są ok :D to może znacie miejce gdzie takie cosik robią?? oczywiśćie chodzi mi o jakiś atest... żeby policja na widok czarnych szybek dała mi spokój :!: :!: w razie zatrzymania..kontroli..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atest to Ci raczej kazdy daje ... Ale palkarnia moze sie i tak czepiac bo znajac zycie nie przyciemnisz tak malo jak jest dozwolone w tym kaju bo to sie mija z celem :)

Byl juz temat przyciemniania szyb olejusia i tam bylo pelno adresow namiarow ....

Co do E30 kwestia gustu ja sobie przyciemniam wszystkie niedlugo :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ma przyciemnione tak na (lustro) dowód za szybki juz mi raz poleciał kiedys a atest jezeli masz przednie boczne przyciemnione ponad norme to nawet go niepokazuje tylko odrazu gadka , na żmigrodzkiej tanio i nawet spoko przyciemniaja kolesiowi tam robili i jest zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E38 u mnie jest zrobione na max czarne nie widac nic kompletnie , jezdzi juz tak po polsce 7 miesiecy i nigdzie zadna mentownia sie nie czepiala , a dodam iz to auto nie jezdzi przepisowo i jest czasem zatrzymywane , na granicach tez sie nie czepiaja nie ma rady na to ...

raz czepiaja sie raz nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! NAjlepiej by było przyciemnic piecowo. Robią tekie cuda niedaleko ode mnie w koło Zielonej Góry w Kiełpinie. Dostajesz atest dla policji na wszystkie szyby oprócz czołowej. Różnicują odcienie , robią lustrzanki itd. Firma ta to Techicolor. Mam zrobione tak szyby w megance rodziców. Fajnie to wyglada i od środka widac dobrze nawet w nocy. Tylko koszt około 1000 zł :cry: Ale warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! NAjlepiej by było przyciemnic piecowo. Robią tekie cuda niedaleko ode mnie w koło Zielonej Góry w Kiełpinie. Dostajesz atest dla policji na wszystkie szyby oprócz czołowej. Różnicują odcienie , robią lustrzanki itd. Firma ta to Techicolor. Mam zrobione tak szyby w megance rodziców. Fajnie to wyglada i od środka widac dobrze nawet w nocy. Tylko koszt około 1000 zł :cry: Ale warto

ATEst Ci daje kazdy nawet na folie ale co ci po atescie jak i tak masz niedozwolona ciemnosc przepuszczalnosci ? :mrgreen:

Piecowe przyciemnianie mi sie nie podoba osobiscie jakies takie brazem podpada itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy czepiają się do przyciemnionej którejkolwiek szyby, czy np tylna i tylne boczne przyciemnione a przód nie, bo nie wiem czy mam zrywać (taką kupiłem) czy dać se siana i czekać aż zhaltują

tylna i tylne boczne mozesz sobie nawet zamalowac i zaden policjant nic Ci nie zrobi

inna sprawa jesli chodzi o boczne , kazda folia przyciemnia duzo bardziej niz

przepisowe 75% przenikalnosci , wiec trzeba sie liczyc z tym ze za przyciemnione

boczne szybki od kierowcy mozna stracic dowód lub tez zrobic szybką akcje na szosie

i oderwac folie na miejscu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy pojechal z takimi szybami na przeglad do okregowej stacji kontroli pojazdu i nieprzepuscil go za przepuszczalnosc gosc pojechal na slask zmyc(bo ponoc chemicznie zmywaja)i pojechal znow na przeglad okazalo sie ze byla ta sama przepuszczalnosc swiatla jak na przydymionych (idzie sie wnerwic co?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie przyciemnilem narazie tylna i tylne boczne i nikt sie nie czepa,ale po niedzieli ida przednie boczne:)To zalezy jak sie trafi jak pala jest poryty to nawet jak masz z atestem to sie czepi:(tak juz jest niestety u nas w kraju:(pozdrawiam i polecam przyciemnic:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam na razie inne priorytety ale jak cos to tyl bo z palami nie mam zamiaru sie scierac bo tak czy tak chuuuuu nie wytlumaczysz moi kolesie cos o tym wiedza jak musieli rwac w zimie -20 na dworze a ci jechali z pazurkami teraz juz im przeszlo przyciemnianie przodu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...