Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Klub w Głogowie


Toots

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Klub chcemy zalozyc na wzor Waszego, gdzie wszyscy sobie pomagaja i sie regularnie spotykaja. Jednym slowem mowiac jedna wielka rodzina <bmw_2>

Mamy nadzieje ze jak wszystko pojdzie zgodnie z naszymi planami to bedzie okazja ze spotkamy sie jako dwa zaprzyjaznione kluby happy_bmw

Zamieszczam krotki artykul z pierszewgo spotkania ktore odbylo sie w miniona Niedziele

Pozdrawiam wszystkich klubowiczow Wroclawskiego Klubu BMW MaxBimmer :D

bmwlolti6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo fajnie ze organizujesz cos takiego u siebie <bmw_2> bmw_beer fajnie

ze jeszcze sa ludzie ktorzy potrafią a przedewszystkim chce im sie cos organizowac

w przeciwienstwie do wiekszosci która potrafi tylko narzekac , marudzic i tworzyc

problemy tam gdzie ich nie ma :evil:

Szacuneczek za inicjatywe i na mnie mozesz liczyc jak bedziecie organizowac

spota to chetnie sie wybiore do głogowa ewentualnie zapraszam do wrocławia bmw_beer

PS nie wiem co chcesz dac jako załącznik ale jesli ma to byc grafika to chyba

najszybciej bedzie przez www.imageshack.us i pozniej wklej linka w poscie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do wzorowania sie to moze nie bierzcie tak do końca przykładu bo tutaj akurat im dlużej klub istnieje tym klubowiczów jest mniej... :D

to mnie rozbawiłes :lol: :lol: :lol: :lol: powiedz mi po jakiego grzyba mamy trzymac

w klubie ludzi którzy są hipokrytami ?? i za naszymi plecamy wysmiewaja klub a

jak sa w naszym towarzystwie to wszystko gitarka , mysle ze Toots nie jest az taki

naiwny i bedzie wiedział jak dobierac ludzi zeby rozwiajc klub a nie go niszczyc

od srodka , nam niestety nie udalo sie uniknąc kilku błedów w zarzadzaniu i

doborze klubowiczów ale teraz juz wyciagnelismy wnioski i wiemy co kto sobą

reprezentuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy moge zamieszczac linki z innego forum ale sprobuje :D ,

Nizej zamieszczam dwa linki z glogowskiego forum, jak internauci reagowali na pomysl zalozenie takiego klubu:

http://www.glogow.info.pl/comment.php?what=news&id=9337

http://www.glogow.info.pl/forum.php?page=0&cmd=show&id=4748&category=9

Szczerze mowiac nie przejmuje sie ich zdaniem, bo to sa ludzie ktorzy tylko siedza przed monitorem i nic innego ich nie obchodzi. Nie bede ich wypowiedzi komentowac

Wiadomo ze ciezkie sa poczatki ale nie zamierzamy sie tak latwo poddac. Po Głogowie jezdzi pelno samochodow marki BMW. Tylko gorzej jest zeby kogos zaprosic. Mamy takie mini zaproszenia/ulotki ale ciezko jest zatrzymac jakies BMW. A na swiatlach stac dlugo nie wypada :oops: Na pierwszym spotkniu bylo dwoch przedstawicieli okolicznych gazet, o spotkaniu dowiedzieli sie z glogowskiego forum informacyjnego. Na nastepne spotkanie maja wziasc kamere(ale nic nie jest pewne). Oczywiscie mam zamiar wspomniec o istnieniu waszego klubu, bo to glownie dzieki wam zawdzieczamy ten pomysl. Dziekuje Piotrowi za rady <bmw_2>

Mam nadzieje ze jakos to bedzie i wszystko ulozy sie po naszej mysli.

Pozdrawiam happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Na nastepne spotkanie maja wziasc kamere(ale nic nie jest pewne). Oczywiscie mam zamiar wspomniec o istnieniu waszego klubu, bo to glownie dzieki wam zawdzieczamy ten pomysl. Dziekuje Piotrowi za rady <bmw_2>

Mam nadzieje ze jakos to bedzie i wszystko ulozy sie po naszej mysli.

Pozdrawiam happy_bmw

Daj znac kiedy bedziecie robic nastepnego spota a mysle ze jak bedzie pogoda

sprzyjająca to sie wybierzemy do was :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu zamieszczam mini ulotke :oops:

Klub BMW Głogów

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych posiadaczy samochodów marki BMW na spotkania, które odbędą się 24.09.2006 (co druga Niedziela) o godzinie 14.00 pod TESCO (miejsce tymczasowych spotkań) mamy na celu stworzenie Klubu BMW w Głogowie oraz udostępnienie wszystkim zainteresowanym wszelkich niezbędnych informacji, które ukarzą się na wspólnie utworzonej stronie internetowej.

Spotkania mają charakter rekreacyjny. Planowane są przejazdy przez miasto Głogów, a w przyszłości wyjazdy do innych miast takich jak: Wrocław, Poznań czy Toruń na zloty BMW.

Szczerze wierzymy iż wspólnymi siłami uda nam się zrealizować plany związane z przyszłością tej marki.

Serdecznie zapraszamy, bo bez waszej pomocy sami nie damy rady :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby zalozyc strone to trzeba wymyslec jakas nazwe, a ja w te klocki jestem cienki :roll:

Dlatego na najblizszym spotkaniu chce poruszczyc ten temat zeby cos oryginalnego wymyslec i do tego musimy popracowac nad logo klubowym. Wiecie samemu wszystkim sie zajmowac to nie jest takie latwe, ale dam rade :D

Pozdrawiam happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wracalem w niedziele przez Glogow tj. 24.09 i widzialem chlopakow gromadzacych sie przed LIDLem i sie nie mylilem. No pomysl fajny - gratulacje, moglbym dolaczyc pewnego dnia na taki zlot. Ale to tylko aby poznac ciekawych ludzi bo niebawem przesiadam sie calkowicie na 2 kolka i nie bede juz mial spotkan 3 stopnia z BMW i wszystkim co ma 4 kolka. Razem ze swoja ekipa zalozylismy R6 TEAM i na tym skupiam sie w calosci. Przypominam aby zlot i klub byly udane musi byc odpowiednia ekipa pilnujaca porzadku, oraz dobre zaangazowanie bez tego ani rusz. Zloty kamerowane, strona klubu dobrze moderowana i administrowana, bo w przeciwnym razie wyjdzie wielka pomylka co moze zaowocowac pogorszeniem wizerunku posiadaczy BMW na tym terenie. ogolnie mowiac - niedbalstwo -

PS: W Głogowie 1 rzecz maja zajebista - PROTECTOR , mysle ze klub bedzie ta 2 rzecza serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...