Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


jak dbacie o...


Agnieszka

Rekomendowane odpowiedzi

interesuje mnie czy i w jaki na przykład sposób Maxbimmerki dbają o swoje/swoich wybranków samochody? mycie z duża ilością piany w przydomowym ogródku? :) albo coś w tym typie?

A to dobre pytanie :lol:

Ja nigdy nie myłam mojemu wybrankowi bumy, ostatnio jak chciałam pomóc, to spotkało to się ze sprzeciwem, więc w tym temacie ja się nie mogę wypowiadać :roll:

Aczkolwiek gdybym miała szanse to ...... :lol: :lol: :lol: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycie autka w przydomowym ogródku i owszem :):):)

Ale musze się przyznać,że mnie udało się to może dwa razy :D

Niestety po szczegółowych instrukcjach jakie dostałam od Piotrka jak proces mycia auta ma przebiegać :evil: ,dałam sobie spokój.

Częściej zajmuję się doprowadzaniem wnętrza do stanu używalności,bo na to zazwyczaj facetowi brak sił po wypucowaniu i nawoskowaniu blachy hehehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety po szczegółowych instrukcjach jakie dostałam od Piotrka jak proces mycia auta ma przebiegać :evil:

To jest właśnie to, bo albo oddają bume w nasze ręce, bez żadnego sprzeciwu, ale niech sami sobie myją 8)

a jak powinien wyglądać proces mycia bumy? bo właśnie chcę komuś zrobić przyjemność i zastanawiam się w jaki sposób...

Z tym chyba musisz zwrócić się do jakiegoś faceta, bo to przeciez oni wiedzą jak najlepiej zadbać o ich cudeńka :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coż.....proces ten jest żmudny i wyczerpujący ale satysfakcja na maxa happy_bmw

w ogródku jest całkiem przyjemnie :mrgreen:

1. zamykamy szczelnie okna :D:D:D

2. spłukujemy autko wodą pod dużym ciśnieniem,pamiętając o nie szorowaniu wtedy gąbka,bo piasek porysuje lakier :!:

3. gdy jesteśmy pewne,że samochód jest już dobrze opłukany z wszelkiego"brudu" myjemy go wodą(najlepiej ciepłą) z dodatkiem szamponu

4. mycie zaczynamy od dachu(nie wdrapujemy się na maskę,chyba że zależy nam na.... dokładnym jego umyciu :P :lol: )

5. szczególną uwagę poświęcamy felgom(muszą lśniś :!: :!: :!: )

6. ważne aby sprawdzać stan zabrudzenia wody w wiaderku(czasami trzeba ją zmienić nawet trzy razy :roll: )

7. tak umytą Bunie wycieramy do sucha aby nie pozostały zacieki po wodzie :P

8. ja dodatkowo szyby z zewnątrz i wewnątrz przecieram "Clinem" do szyb <bmw_1>

9. :!: jeżeli szmpon niezawierał środka nabłyszczającego to niestety czeka nas woskowanie :mrgreen: :mrgreen: :!:

pozdrawiam <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: :shock: :shock:

no nie , zabiłaś mnie, jestem w shocku, myslałem że nie wiesz o co chodzi,

no to następnym razem Ty myjesz, żono :mrgreen: :P :mrgreen: happy_bmw

6. ważne aby sprawdzać stan zabrudzenia wody w wiaderku(czasami trzeba ją zmienić nawet trzy razy :roll: )

tylko jedno ale mam, nieścisłość, wystarczy jedno wiaderko 10 litrowe spokojnie

bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko najpierw trzeba umyc szczotka a pozniej zmieniamy wode i lecimy gąbką <bmw_1>

madzia masz rację :wink: <bmw_2> tylko że mój samochód stał pod fabryką i ma tyle opiłków w lakierze że gąbka zostaje na nim :lol: .dlatego o niego tak za bardzo się nie troszczę.no ale jak go pomaluje to hoho <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a inne sposoby okazania zainteresowania bumą? tak żeby np. zaszokowac pana? bo już uczę się "mechanicznych" słówek powoli... np. jakieś małe, szczególnie ulubione gadżety? pytanie_bmw

sposoby okazywania zainteresowania Bunią?? chwalić na każdy kroku i być wierną (marce BMW oczywiście ) :lol:

ulubione gadżety?? Wszystko do BMW happy_bmw <bmw_1> <bmw_3>

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Hehehe...

Bo wy dziewczyny za słabo kombinujecie ;)

Spróbujcie założyć strój kąpielowy,a w przydomowym ogródku to może i bez stroju, ale obowiązkowo szpilki ;)

i myślę że facet nic wam nie powie a będzie siedział i cieszył oko widokiem.....jak jego buma staje się czystsza i czystsza..... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia... a moja w mojej buni lubi tylko to ze jej sie wygodnie siedzi:(

w dniu kiedy ja kupilem zapadla wielka cisza na 2 nastepne dni... "bo to duze takie"...:D <bmw_1>

co do innych sposobow wie juz co to jest turbina i jaki dzwiek towarzyszy kiedy waz wysuwa sie z opasek, a podczas naprawy w warunkach polowych zachowuje nalezyta cierpliwosc i powage :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nasmialem sie czytajac te posty happy_bmw

dobry temat az brzuch mnie rozbolal od smiechu :drunk:

bo Wy kobiety nie doceniacie nas...my chcemy tak dobrze dla Was happy_bmw

przeciez mycie bawarki to strasznie meczace zajecie a my chcemy zebyscie mialy sily na inne przyjemnosci <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nasmialem sie czytajac te posty happy_bmw

dobry temat az brzuch mnie rozbolal od smiechu :drunk:

bo Wy kobiety nie doceniacie nas...my chcemy tak dobrze dla Was happy_bmw

przeciez mycie bawarki to strasznie meczace zajecie a my chcemy zebyscie mialy sily na inne przyjemnosci <bmw_1>

Jasne jasne, po prostu nikt poza Wami, drodzy Panowie, nie może dotykać Waszego cudeńka :P:P:P bo potem by dopiero Wasze bunie strzelały fochami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...