Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Witam wszystkich miłośników BMW


miki_91

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich...niestety nie jestem jeszcze pełnoletnie (to za 3 lata) i w związku z tym nie posiadam jeszcze auta na własność ale mimo to interesuje się BMW i chciałbym podzielić się z kimś i nabyć wiedzę na temat tej marki, bo w moim otoczeniu nie ma zbyt wiele osób które interesują się wogóle motoryzacjią. Zapraszam na priv na gg 1830055 i na bloga www.bmw-miki.blog.onet.pl. Pozdrawiam miki_91

zapraszam wszystkich do zgłębiania swojej jak i moeje wiedzy na temat BMW na gg 1830055 i blogu. Pozdrawiam <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<bmw> Czesc ziom :) heh ja tez mam zamiar kupic auto BMW,a raczej już zamówiłem to co mnie interesuje :) wiec teraz tylko czekam na rezultaty wypadu do Niemiec :P:) Zagłębia BMW :). Ziom Dobry wybór :D BMW :) <bmw_2> . BMW

Ziom polecam abys sobie wybral e30 :) 2.3 silniczek w sam raz no chyba ze progi masz wyzsze to tak jak ja e36 :P

Pozdrawiam happy_bmw <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko, dzieki ze ktos sie mną zainteresował :) Z czasem pojawią się zdjęcia BMW mojego taty ale coz...trzeba czekać. Mack` od początku najbardziej podobała mi się E30 zwłaszcza w wersji CSL z silnikiem 2,3 l ale ostatnio polubiłem nowsze modele E36 i E46. Jednak pozostaje wierny modelom serii 3. Mam jeszcze małą prośbe, mogłby mi ktos podac link lub pomoc poszukać czapki BMW Sauber w granicach 50-60 zł. <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko, dzieki ze ktos sie mną zainteresował :) Z czasem pojawią się zdjęcia BMW mojego taty ale coz...trzeba czekać. Mack` od początku najbardziej podobała mi się E30 zwłaszcza w wersji CSL z silnikiem 2,3 l ale ostatnio polubiłem nowsze modele E36 i E46. Jednak pozostaje wierny modelom serii 3. Mam jeszcze małą prośbe, mogłby mi ktos podac link lub pomoc poszukać czapki BMW Sauber w granicach 50-60 zł. <bmw_3>

E30 nie bylo CSL, cos tu mieszasz :roll: jesli dobzre m iwiadomo to byly dwa mdoele CSL:

1) chyba z lat siedemdziesiatych BMW 3.0 CSL E9

ofner03.jpg

2) BMW M3 CSl E46

m3csl1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam witam, drobna przerwa na obowiązki szkolne (3 klasa gim az zabardzo zobowiązuje). Enzo a co do twojego komentarza to przepraszam rzeczywiscie moj bląd, ale podoba mi się E30 w wersji M. Ale tak dokładnie mógłby ktoś podać model i rok produkcji pierwszej CSL-ki ?

pozdrawiam bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitać wszystkich...po pierwsze primo Kubica dopiero 13 na szczescie to nie jego wina lecz zespolu, ale to przestroga na przyszlość więc chyba nie powinniśmy mieć żalu do strategów zespołu który dopiero się rozwija w tej kwesti, po drugie primo to dzisiaj w Łodzi a dokładniej w Galerii Łódzkiej była wystawą Ferrari, trzeba przyznać że była dość ciekawa i bylo na co popatrzeć, po 3 primo ultimo...nie wiem co powiedzieć i pozdrowie fanów Kubicy i BMW happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyścig był bardzo trudny, już na samym początku uderzył we mnie inny kierowca, chyba Roberto Doornbos. Potem było już lepiej, ale nie wiedziałem, że jechałem tak szybko - powiedział Kubica.

- W końcu niepotrzebnie zaryzykowałem zmianę opon. Nie dało się jechać, dwa razy wypadłem z toru i straciłem mnóstwo czasu. Założyłem znowu poprzednie opony i włączyłem się do wyścigu za Giancarlo Fisichellą, Michaelem Schumacherem i Fernando Alonso i próbowałem utrzymać ich tempo. Jak się okazało był to jednak już koniec walki w tym wyścigu - wyjaśnił.

chyba jego decyzja ale wskoczyc z bodajze 21 na 5 to niezly wyczyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...