Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Maxbimmera.

BMW Klub Południe ma przyjemność zaproszenia dobrych znajomych na V Zlot, który zostanie zorganizowany na terenie ośrodka DELTA w Polskiej Nowej Wsi,znany już Wam z porzedniego roku.

Spotkanie odbywa się na starych dobrych i wypróbowanych zasadach, czyli wjazd dla Klubowiczów oraz Forumowiczów, którzy dali się już poznać z dobrej strony.

Miejsce Zlotu PNW 21.04.2012 rozpoczęcie godz. 10.00/11.00

Przewidziane atrakcje

- Jazda sprawnościowa na czas

- Konkurencje sprawnościowe

- Troleje

oraz wiele innych

- Katering

- DJ

Zakończenie spotkania na torze ok. 17.00 a następnie przejazd do bazy noclegowej w miejscowości Prudnik.

19.00/20.00 obiadokolacja, wieczorne biesiadowanie oraz kolejna integracja z karaoke włącznie.

Informacja na bieżąco będzie aktualizowane łącznie z podaniem kwot noclegu i wyżywienia oraz obiektu w którym odbędzie się spotkanie.

Prosimy o zarezerwowanie powyższego terminu i liczne przybycie.

Dobra zabawa gwarantowana.

Edytowane przez Andrzej klubpołudnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PLASTIKOWA BIEDRONKA !!! haha

Bankowo ze sie tam melduje chociaz szczerze powiem, ze bardziej odpowiada mi opcja namiot/auto jak osrodek :)

No i przypomnienie z zeszlego roku:

http://www.maxbimmer.pl/f90/11-12-06-2011-iv-zlot-bmw-klub-poludnie-pnw-14175/index10.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak happy_bmw

Więc mam nadzieje że spotkamy się w jak największym gronie i super się pobawimy będzie też okazja do rewanżu w przyciąganiu liny za zeszły rok :-P

hehe, juz mi was szkoda :D

chyba bede musiał wpasc na przeciąganie...troche sie przypakowało:P:P ?<95kg> hehehe
no mi tez jak utrzymam wage do kwietnia taka jaka mam teraz to bedzie 110kg :) No i brata tez wezme zeby podratowal ekipe Maxbimmera :)

to ja tak mniej wiecej- narazie 98,2kr :D ale my wygralismy technika :D

w tamtym roku bylo za***iscie- w tym bedzie lepiej :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh to i ja z wielką chęcią dołożę swoje marne 105 kg :lol::lol::lol:

hehe, juz mi was szkoda :D

to ja tak mniej wiecej- narazie 98,2kr :D ale my wygralismy technika :D

w tamtym roku bylo za***iscie- w tym bedzie lepiej :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...