Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jak w temacie. skradziono 2 sztuki, 2 sie nie udalo...zlapani prawie na goracym uczynku jak wynosili z posesji, policja powiadomiona momentalnie ale i tak ich nie zlapali :( felgi mialy wypolerowany rant oraz opony michelin 225/55r16) skradziono jeszcze oryginalne BBS z 635CSI (szprychowe z wielkim rantem, przed 7,5 cala szerokie a tyl 9 cali :)

gdyby ktos widzial na allegro, gieldzie lub gdziekolwiek to prosze o info

fotki felgi ASC:

zdjcie0472kopia.jpg

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi w zimie trzymalem pod schodami w domku u rodzicow...przez 10 lat :)...az w koncu za.....li. fotek BBS'ow nie mam...mordulec moze znajdzie...jezdzilem na nich czarna 740i.

Mordulec: jakbys gdzies cos znalazl to bede wdzieczny, wiem ze miales filmik jak na nich jezdzilem bokami :) jak znajdziesz to prosze o wklejenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
felgi w zimie trzymalem pod schodami w domku u rodzicow...przez 10 lat :)...az w koncu za.....li. fotek BBS'ow nie mam...mordulec moze znajdzie...jezdzilem na nich czarna 740i.

Mordulec: jakbys gdzies cos znalazl to bede wdzieczny, wiem ze miales filmik jak na nich jezdzilem bokami :) jak znajdziesz to prosze o wklejenie ;)

Szkoda bo za***iste wiaderka były na 4 chomiki tylko polerkę zrobić , filmik chyba gdzieś jeszcze miałem to wrzucę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki za pomoc.

wklejam jeszcze zdjecia autka na BBS'ach :)

17adb01c4e8a6860med.jpg

1a8d877748675d0emed.jpg

ps. zdjecia nie sa mojego autorstwa...jesli ktos poczuje sie urazony to z gory przepraszam i od razu usuwam. zdjecia sa tylko po to aby pokazac wzor felg ;)

Edytowane przez freex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

policja znalazla 1 felge ASC na zlomie :) tylko szkoda ze 1..jest cala. nie chca mi narazie podac kto ja sprzedal bo szukaja kolesia. byc moze uda mi sie namierzyc samemu kto ja sprzedal. jesli uda mi sie namierzyc sprzedajacego pisze sie ktos na przejazdzke do goscia? hahahaha fajny by byl efekt jakby 10 bmw podjechalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze wkretarka i wiertlo 2mm...aby powiedzial gdzie jest reszta felg :) a moze sie wystraszy i sie wygada.

narazie szuka go policja...jak znajdzie to bedzie przesluchanie oficjalne...jesli policja sie nie dowie to bedzie trzeba zrobic mniej oficjalne :) wiesz...policji malo kto sie boi...szczegolnie degeneraci.

Edytowane przez freex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej szybko z aresztu nie wyjdzie.

Nie był bym taki pewny czy nie wyjdzie(takie nasze POLSKIE sądy),jakbyś mu coś zrobił on by Cię rozpoznał to Ty siedzisz a on cieszy się wolnością. Ale tak czy inaczej trzeba wp$$$ol spuścić może się czegoś nauczy ochłap jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...