Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Stadion narodowy nie oddany w terminie, kilka imoprez odwolanych z tego powodu. Z tego co wyczytalem, dostal ultimatum - albo dymisja, albo bedziesz zwolniony. I jako prezent na odchodne, premia w wysokosci 570tys zlotych?? A ***** za co tak sie spytam?.. :bag:

...mozna to przykleic do innego tematu odnosnie emerytur. Zadawalismy sobie pytania, skad Panstwo wzieloby kase na ratowania systemu emerytalnego. Skoro pol banki znalazla aby dac komus prezent, tak ot, to na inne, wazne sprawy MUSI znalezc kase. To juz jest jakas paronoja... :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpierdala mnie to całkowicie. Podobnie jak kompetencje pani minister sportu.

Mucha: kto wybrał drużyny do Superpucharu | rp.pl

Ja******lę bez kitu trzeba wyjśc na ulice i puścic z dymem kilka ulic w Warszawie. Codziennie coraz bardziej wzrasta we mnie wściekłośc gdy czytam takie newsy. Wszędzie gdzie nie spojrzec brak kompetencji i mnóstwo kasy walone w błoto. I dziwnym trafem zawsze z udziałem elit z PO. Myślę, że jeszcze trochę i w końcu ludzie nie wytrzymają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien teraz z własnej kieszeni zapłacić te 570tyś.zł gość który podpisał tak zaje.bistą umowę temu Kaplerowi. Straty z powodu nie odbycia sie jakichś tam meczy to pewnie milionowe kwoty, więc też ktoś za to powinien beknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co, dalej sadzice, ze Panstwo nie znalazloby kasy na naprawe stystemu emerytalnego? Skoro nazwijmy to po imieniu - rozpierdalaja kase w tak absurdalny sposob, plujac nam przy tym w twarz (bo takimi akcjami pokazuja nam ze maja nas w dupie, ze jestesmy osmoplanowymi pionkami z ktorymi sie nie licza i nasza kase rozdaja sobie na lewo i prawo..), to nie musieliby sie jakos strasznie zesrac aby zalatac te dziure z emerytami. Ale nie chca, bo to dla nich kapucha w tej chwili. Pisza, ze emerytury o 7 lat i o 2 lata do gory bo nie da inaczej. Kuuurwa, gowno prawda. Dla nich to o 2 lata i 7 lat dluzej, ciagniecia miliardy z zusu. To jest czyste zlodziejstwo, tylko ze w krawacie i w bialych rekawiczkach. Skoro wydali pol miliarda na bomby do rozsypujacych sie F16, skoro ktos za niedopilnowania terminu otwarcia stadionu narodowego dostaje ponad pol miliona premii, tylko **** wie za co, to oni te kase maja ktoir sobie lekka reka zapychaja swoje keiszenie. Mogliby szybciutko znalezc pieniadze na dzisiejsze emerytury, a my odkladalibysmy swoje skladki juz na nasze, ale tego po prostu nie chce zrobic i tyle po to jest kasa. Czysta matma.. :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuja z artykulu na wp.pl:

"...Premie są wypłacane po osiągnięciu dwóch sukcesów. Pierwszym jest dokonanie pełnych odbiorów stadionu, drugim jest przeprowadzenie na stadionie turnieju Euro 2012. Według wstępnego przeliczenie pierwsza część premii to 342 tysiące, ta druga część to 228 tys.."

..wiec czy ktos moze mi wytlumaczyc, za jakiego ****a on dostal te premie????? Ani odbiorow, ani euro 2012 sie nie odbylo. Ja ******le, ale na nas sraja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niezle jajca. Zauwazyliscie, jak sie gnojki rozpedzili? Bastars, ja tez od dluzszego czasu bez premii bo firma ma teraz problemy finansowe, ale to mnie nie boli bo tak bywa i tyle. Co mnie w****ia w tych ich premiach to, ze rzad nas rypie w kakaowe oczko na kazdym kroku, tlumaczac ze tak musi bo nie ma pieniedzy, ale doslownie w PRZECIAGU JEDNEGO TYGODNIA (!!!), zapowiada sie na to, ze rzad wydal z predkoscia turbosraki bezsensownie 497mln + 55mln + 4mln + 570tys (chociaz premia 570tys dla Kaprala jest pod znakiem zapytania). To daje nam przepiekna kwote 556 570 000 PLN. To sa pieniadze, ktorych niby nie ma na inwestycje w nasz kraj, ale na ich wydatki, na ich nowy budynek dla poslow sie znalazlo, bo przeciez jak czlowiek moze zarabiac tylko 10tysi miesiecznie i miec tylko 2,2metra kwadratowego powierzchni biurowej? Przeciez to jest nieludzkie. Autentycznie coraz czesciej sie zastanawiam czy nie zaczac szperac i z ciekawosci popatrzyc jak wyglada praca w Australii w moim zawodzie.... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz was wkurze. Dwa lata temu mialem okazje poleciec na Australian Open, i po turnieju na tydzien do miejscowosci Noosa Heads (Queensland). Lato:31stopni, Zima: 27stopni. Woda w morzu tak czysta, ze jak sie stalo w wodzie do szyji, to widzialo sie wlasne paznokcie u nog. Zarcie tam tansze niz u nas, paliwo rowniez. Mozna w takim miejscu spokojnie zyc i sie zastarzec. Zaczne meczyc Zone zeby brala pod uwage taki krok, bo tutaj, mimo tego ze jest nam dobrze, mnie po prostu zaczyna irytowac... :bag:

A teraz. Wziac kawke w lape i sie slinic, bo ja wlasnie tak robie.. :drool: ... :)

Noosa Heads:

noosa-hill.jpg

Noosa-Heads-000772-Original.jpg

214_NS_2nd_Hole.jpg

towns_44475.jpg

..i tu przyklad tej niesmowicie brudnej wody..

l157b.jpg

Zyc nie umierac..

OK, taki maly off top. Juz nie zasmiecam. Wrcajmy do polityki... :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też mnie boli, że większość Polaków to nigdzie poza Polską nie była, zasługują tak samo na wypoczynek jak inne narody, a jedyne na co mogą odłożyć przez cały rok to tydzień nad brudnym Bałtykiem. Mam tutaj trochę kolegów Norwegów, młodszych ode mnie, jak czasem rozmawiamy gdzie już w życiu byli, ile ciepłych zakątków świata zaliczyli, a do tego mają własne domy i porządne samochody, mimo że wykształcenia nie mają, albo mają średnie to przykro się robi. Woz'u organizujemy zlot w tym Noosa Heads? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz Patryk ze tydzien nad brudnym bałtykiem moze byc droższy niż tydzien w Chorwacji ? i to e zostają ten tydzień nad brudnym bałtykiem wychodzi nam na rękę bo zarabiają NASI lokalni przedsiębiorcy i wpływa kasa do NASZYCH samorządowych budżetów

Marcin już napisał, wieć powtórze Norwegia siedzi na butli z gazem z którego czerpie zyski, w Polsce która była rozszarpywana przez rozbiory i po której deptali w wojnach okupanci, póki co zaczyna coś eksportować i żyć jako tako z turystki ....

po drugie primo tak jak pisałem wcześniej, nikt w Polsce nikomu nie broni się rozwijać i zarabiać, więc nie ma co porównywać kto gdzie i ile zarabia..

Idąc dalej moge porównać NASZ kraj np. do krajów wschodnich i powiedzieć że tu żyjemy jak pączki w maśle ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woz'u organizujemy zlot w tym Noosa Heads? :)

Stary, jesli kiedys tam sie znajde, to masz jak w bnku ze zorganizujemy :) Chociaz biorac pod uwge koszt przelotu, to obawiam sie ze jedynie Kapler ze swoja premia moglby sobie pozwolic na lot i transport swojej beemki do Noosy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
To sa pieniadze, ktorych niby nie ma na inwestycje w nasz kraj, ale na ich wydatki, na ich nowy budynek dla poslow sie znalazlo, bo przeciez jak czlowiek moze zarabiac tylko 10tysi miesiecznie i miec tylko 2,2metra kwadratowego powierzchni biurowej? Przeciez to jest nieludzkie. Autentycznie coraz czesciej sie zastanawiam czy nie zaczac szperac i z ciekawosci popatrzyc jak wyglada praca w Australii w moim zawodzie.... :/

Rozwiązanie jest dużo prostsze ..... skoro im ciasno to niech ograniczą liczbę posłów o połowę i każdy będzie miał 5m2 dla siebie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
a wiesz Patryk ze tydzien nad brudnym bałtykiem moze byc droższy niż tydzien w Chorwacji ? i to e zostają ten tydzień nad brudnym bałtykiem wychodzi nam na rękę bo zarabiają NASI lokalni przedsiębiorcy i wpływa kasa do NASZYCH samorządowych budżetów

Marcin już napisał, wieć powtórze Norwegia siedzi na butli z gazem z którego czerpie zyski, w Polsce która była rozszarpywana przez rozbiory i po której deptali w wojnach okupanci, póki co zaczyna coś eksportować i żyć jako tako z turystki ....

po drugie primo tak jak pisałem wcześniej, nikt w Polsce nikomu nie broni się rozwijać i zarabiać, więc nie ma co porównywać kto gdzie i ile zarabia..

Idąc dalej moge porównać NASZ kraj np. do krajów wschodnich i powiedzieć że tu żyjemy jak pączki w maśle ...

Dokładnie tak jak Kosa napisał , problem nie jest w ludziach , tylko w tym że władza debilnie wydaje pieniądze :

-Wojsko i debilne zbrojenia na **** nam potrzebne te F16 ??

-Lekarze brak nadzoru nad zwolnieniami , wypisywaniem recept itd itp

-Policja .... więcej zarządzających koordynujących niż tych którzy faktycznie pracują w terenie

-Prokuratura .... wczoraj był ciekawy program na 2-ce o kobiecie której mąż porwał dzieci i od 1,5 roku Pani Kurator i prokuratorzy nie potrafią mu odebrać dzieci .... a z każdą jego zmianą miejsca zamieszkania , zmienia się prokurator ... innymi słowy facet nie do złapania bo za każdym razem NOWY prokurator musi zapoznać się ze sprawą ...... aż ciśnie się na usta RUTKOWSKI pomóż

-Edukacja ... roz***ali system totalnie kształcąc głąbów w tej chwili , było 8 klas , była dyscyplina .... teraz jest rozpiździaj bo każdy gówniarz ma większe prawa niż nauczyciel ...

-Rolnicy i Krus .... za***ioza , jawna niesprawiedliwość w stosunku do osób które prowadzą normalną działalność gospodarczą .... nie dość , że są dotacje z UNI (może nie wielkie ale na gospodarstwo rolne ok 10h) przypada rocznie około 5tyś dopłaty , to jeszcze KRUS to jakieś grosze w porównaniu do 900 zł najniżej składki w tej chwili .... osobiście myślę nikt by się nie pogniewał , gdyby ktoś za samo to że prowadzi działalność sypnął mu 5tyś raz do roku .....

-Budowy stadionów , aquaparków i innych wynalazków byle tylko ktoś wybrał ich na kolejnych wyborach do powiatu itd.

Moim zdaniem większość ludzi pracujących ma podobne zdanie .... JAK MNIE NIE STAĆ TO NIE KUPUJĘ .... ale nie dotyczy to naszych rządzących.

I tak można mnożyć przykłady jak rozpierdalane są nasze pieniądze w kosmos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK MNIE NIE STAĆ TO NIE KUPUJĘ .... ale nie dotyczy to naszych rządzących.
To jest mega trafione... Ich jak nie stać to my im zapłacimy :)

Hmm, czyli nie ma rady trzeba tu zostać jeszcze kilka lat, żeby odłożyć z moich składek na tyle, żeby za te 30lat mogli mi przysyłać emeryturę do Polski z Norwegii, wtedy jakoś przeżyję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.... wszystko jest w należytym porządku, potrzeba było nakarmić swojego kolesia więc stworzono stanowisko z odpowiednią gażą oraz premię która będzie wypłacona bez względu na wyniki (to taki europejski standard) a najciekawsze jest to że nie jest to człowiek premiera tylko..... Takich kwiatków jest do diabła, np. Powołano spółkę w PKP ds. kolei dużych prędkości gdzie na 80 zatrudnionych osób jest 10 dyrektorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
hmmm.... wszystko jest w należytym porządku, potrzeba było nakarmić swojego kolesia więc stworzono stanowisko z odpowiednią gażą oraz premię która będzie wypłacona bez względu na wyniki (to taki europejski standard) a najciekawsze jest to że nie jest to człowiek premiera tylko..... Takich kwiatków jest do diabła, np. Powołano spółkę w PKP ds. kolei dużych prędkości gdzie na 80 zatrudnionych osób jest 10 dyrektorów.

Dokładnie tak jak piszesz Probin .... natworzyli stanowisk , nie wiadomo do czego potrzebnych ...

Myślę , że dość znana jest scena z filmu poszukiwany poszukiwana :

[video=youtube;tVG0FYQ7Q8Q]

[video=youtube;xxYvd_5bkNQ]http://www.youtube.com/watch?v=xxYvd_5bkNQ&feature=fvwp&NR=1

i patrząc na naszą rzeczywistość niewiele się zmieniło :bag:

Edytowane przez Mordulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...