Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Jakie macie sterowniki do II generacji ?


beryl

Rekomendowane odpowiedzi

najlepszy w polsce jest BRC popularny zreszta w polsce.Do twojej bmki jest o nazwie blitz ale taka wymiana (zamiana) sterownika jest troche kosztowna kazdy sterownik posiada bowiem kpl kabli wiec zmieniajac sterownik rowniez powinno zmienic okablowanie <bmw_1> <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za autronica muszę zapłacić 480 zł, więc jeśli ten Blitz można za tyle założyć to może wezmę pod uwagę, z tym, że nie wiem gdzie zamontują mi taki komp.

Al-700 - włoskie Autronic,

pozdr

podobno włoskie bebechy, ale w Polsce składają

jak się sprawuje ten AL-700 w Twojej berci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blitz jest malo wadliwy te polskie autroniki czy te z dt gazu zdazaja sie buble koszt prawdopodobnie jest taki sam w wawie jest kilka autoryzowanych zakladow brc oto ich ogolnopolska lista mozna tam montowac jak i rowniez dokonywac napraw gwarancyjnych i po gwarancyjnych http://www.czakram.pl/nrits.php <bmw_1>

[ Dodano: 30 Wrzesień 06, 07:12 ]

http://www.czakram.pl/blitz_GPL.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za autronica muszę zapłacić 480 zł, więc jeśli ten Blitz można za tyle założyć to może wezmę pod uwagę, z tym, że nie wiem gdzie zamontują mi taki komp.
Al-700 - włoskie Autronic,

pozdr

podobno włoskie bebechy, ale w Polsce składają

jak się sprawuje ten AL-700 w Twojej berci?

Ja u siebie nie nazekam, nie mialem poki co zadnych problemow

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, umówiłem się już na tego altronica i nie wiem czy brać się za te BRC. Wiem, że BRC ma dobrą opinie, ale jak post wyżej i altronic może śmigać bez problemów. Pewnie ważniejszy jest montaż i regulacja niż sama marka, pomijając jakieś typowe badziewia :wink: Chyba założe to AL-700 - w przyszłości można samemu podłączyć kompa i poregulować sobie, oczywiście wcześniej łykając troche teorii :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, umówiłem się już na tego altronica i nie wiem czy brać się za te BRC. Wiem, że BRC ma dobrą opinie, ale jak post wyżej i altronic może śmigać bez problemów. Pewnie ważniejszy jest montaż i regulacja niż sama marka, pomijając jakieś typowe badziewia :wink: Chyba założe to AL-700 - w przyszłości można samemu podłączyć kompa i poregulować sobie, oczywiście wcześniej łykając troche teorii :roll:

w razie czego mam interface, kabel i programy ;) do al-700

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...