Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Inny maXbimmer


Kwas

Rekomendowane odpowiedzi

Ok przyznaje moj pierwszy post kotory zmienilem nie nalezal do kulturalnych.. A skoro interesuje nas taka marka jak BMW to powinnismy sie umiec zachowac:) Wiec zmieniam zagadnienie mojego Tematu Co sadzilibyscie zeby tak jakby powstal odpowiednik tego kanadyjskiego klubu ktory ma swoich czlonkow w Canadzie USA a takze juz w Europie jak np w niemczech, Holandi, Belgii powstal tez za jakis czas i w Polsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już słusznie stwierdizłeś- to tylko twoje zdanie. Ale wniosłeś coś pozytywnego swoją wypowiedzią- poznałem pewną kanadyjską stronę o podobnym adresie :wink:

Pozatym jak to taka kultura co do plagiatów obowiązuje, to i można by sie kulturalnie przedstawić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok moze przesadzilem z ta tania tandeta Przyznaje... Bo strona nie jest zla Przemyslalem :P ale wg mnie to troche nie fair "podszywac sie" pod ten klub Moze podszywac sie to za mocne slowo ale jednak uzywac praktycznie takiego samego adresu nie majac z nim zadnego powiazania... Powiedzmy ze chce w najblizszym czasie stworzyc powiazanie z tamtym klubem moze nie juz ale w niedlugim czasie (co z tego bedzie nie wiem to zalezy od mojego czasu i studiow ktore w krotce zaczynam) A nie mialbym z tym problemu pI powiedzmy ze mam juz plany... Choc wiadomo ze plany to nie wszystko glownie liczy sie praktyka a nie teoria...:) Pozdro... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj , rozumiem ze strasznie Cie uraziło ze ktos używa nazwy MAXBIMMER

ktora nota bene nie jest nigdzie zastrzezona , co wiecej skoro cechuje cie az tak

wysoka kultura i wrażliwość na problemy innych ludzi to moze wypadało by sie

przywitac a nie od razu rzucać obelgami w ludzi ktorych nie znasz .

Pod nikogo sie nie podszywamy nie wiem czy nie zauważyłeś ale nasza nazwa

to przedewszystkim BMW KLUB WROCŁAW .

Co więcej po twoim poscie zadałem sobie trud poszukania innych domen w

ktorych wystepuje słowo "maxbimmer" i jak sie okazało jest ich bardzo dużo

stad moje pytanie czy do wszystkich piszesz takie teksty ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Mordulec zgadzam sie z Toba... Ale jak napisalem troche mnie ponioslo masz racje nie jest to nigdzie zabrobnione Chce przeprosic wszystkich ktorych urazilem wczesniejszym postem:) Ale mysle ze teraz mozemy powymieniac sie pogladami... Pozdrawiam... i jeszcze raz sorki... Szanujac BMW szanujmy siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisal kolega Mordulec, nazwa maxbimmer nie jest nazwa zastrzezona i nie widze nic zlego w jej uzywaniu w domenie. Nasza strona nie jest, w zaden sposob proba podszycia sie pod maxbimmer klub kanadyjski czy tez zaden inny.

Nie wykluczamy natomiast nawiazania jakiejs formy wspolpracy z innymi klubami Polskimi i zagranicznymi.

Z tego co rozumiem planujesz zalozyc oddzial ( nie wiem czy to dobra nazwa) kanadyjskiego klubu w Polsce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj ja naprawde jestem pozytywnie nastawiony do ludzi , nie od wczoraj

jezdze bmw a tym bardziej nie od wczoraj interesuje sie tą marką .

Dlatego nie ukrywam ale denerwują mnie takie posty jak ten który napisałes na

samy poczatku , to tak jakby mieć pretensje ze ktos zrobił strone a w niej

umieścił logo np NIKE albo cos podobnego czy to wg Ciebie tez jest podszywanie

się ?? Wierz mi ze jesteśmy grupą ludzi na poziomie i naprawde szanujemy

markę BMW i chcemy ja promowac w dobrym tego słowa znaczeniu .

Co do ewentualnej współpracy jestesmy jak najbardziej otwarci i nie widze

zadnych przeciw wskazan zeby do takiego czegos doszło w przyszłości .

Mam nadzieje ze zgodzisz sie ze mna ze taki atak z twojej strony był nie na

miejscu i mysle ze Twój nastepny post bedzie juz bardziej przyjazny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Toba... I jak napisalem wczesniej ze przepraszam i mnie troche ponioslo... Dobre porownanie do Nike:) hehe:) a tak wracajac do tematu:) Zakochalem sie w tych samochodach ponad rok temu... I do dzisiaj sie nimi interesuje mozna powiedziec ze na powaznie I jednym z takich moich wlasnie marzen jest stworzenie cos takiego jak stworzyl moj qzyn w kanadzie zeby stworzyc tu w Polsce. Narazie to sa takie plany ktore postaram sie zrealizowac Chcialbym aby pierwszy zjazd odbyl sie w Krakowie z uczestnikami wlasnie z Europy tak jak: Holandia, Niemcy, Belgia, a wlasnie takze i z Polski W tym ze pierwszy zlot nie bylby jakims ogromnym zlotem tylko tak jakby zaprezentowaniem sie klubu... To jest taka moja wizja ale jak powiedzialem to sa tylko plany. Niestety zajmowanie sie czyms takim jest czasochlonne a ja chcialbym zaczac studia wiec nie wiem jak to bedzie... ale chcialbym wlasnie cos takiego zroganizowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do sprawy! Sprawdzalem w domenach i jakos zadna nie ma nazwy maxbimmer. Sadze ze jednak nazwa zostala odgapiona od kanadyjskiego klubu. Jesli jednak dalej pozostajecie przy tym ze nie Mam do Was pytanie Co oznacza nazwa Maxbimmer?? Przeciez nie mogliscie nadac nazwy nie wiedzac co to znaczy. Wg mnie to brak jakiejkolwiek wlasnych ideii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siema! Dawno mnie tu nie bylo ale to znie znaczy ze zapomnialem:P Wiec wracajac do nazwy Nazwa nie ma zadnego technicznego znaczenia ani nic w tym stylu ale zostala wymyslona przez zalozyciela www.maxbimmer.com i oznacza: max-cos maksymalnego najlepszego a bimmer to nic innego jak nazwa slangowa BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Dawno mnie tu nie bylo ale to znie znaczy ze zapomnialem:P Wiec wracajac do nazwy Nazwa nie ma zadnego technicznego znaczenia ani nic w tym stylu ale zostala wymyslona przez zalozyciela www.maxbimmer.com i oznacza: max-cos maksymalnego najlepszego a bimmer to nic innego jak nazwa slangowa BMW

Wiesz co poddaje sie , czy ty naprawde nie masz nic ciekawszego do roboty ???

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zobacz ze poza nazwa ktora okazała sie zbiegiem okolicznosci tworzymy

cos zupełnie autonomicznego i nie podszywamy sie pod nikogo , zobacz

galerie , klipy i inne materiały sa zbierane przez nas a nie na zasadzie ze

gdzies tam skopiowałem z innej strony i wkleiłem tutaj, poprostu tworzymy

wlasny klub przyjaciół i miłośników BMW :D

Proponuje zamknac tego topica bo to strasznie jałowa dyskusja na zasadzie

"... to jej róż , to nie jej róż ... "

Pozdro 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,..to jej róż, to nie jej róż..." spadłem z krzesła :mrgreen: :mrgreen: ale Mordulec ma racje bo wparowałeś na forum, zarzucasz tylko że się podszywamy oszuści z nas itd. potem już zaczynasz sam sobie zaprzeczać..... ale zamykamy lepiej temat bo do wielkich odkryć ta rozmowa nie doprowadzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...