Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam może to nie są części drogie czy niespotykane ale nie oto chodzi, nie ma potrzeby tłumaczyc jakie to jest irytujące, dziśiaj rano zauwarzyłem że brakuje mi listewki przy tylnym zderzaku oraz korka progu, wygląda to tak jakby nie dokończył ktoś roboty został spłoszony czy coś, mam nadzieje że jak wróci zdołam przyuwazyć i zareagowąć, jakby ktos trafił na aukcje albo cos to dajcie znac jestem w stanie rozpozanć czesci, tak jak wspomniałem nie chodzi o kase tylko o upierdliowść sytuacji i nachalnośc złodzieja, pare dni wczesniej jakies pijane małolaty przespoacerowały się po szeregu zapoarkowanych aut, powoli staje sie to nie do zniesienia. Przy okazji jakby ktos miał na stanie listewke prawa zderzaka tylnego, i jakis korek progu to chetnie odkupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listwe bym poznał, ale to juz sie robi wku... ato lusterko, a to listwa a to rysa ... a najgorsze jest to ze nie zaradzisz temu w zaden sposob, no bo co niespac w nocy, psa do auta wiazac? mam taki postulat, jak ktos juz takiego delikwenta dopadnie, a wierze ze w końcu tak(sam w łykend sie poswiece i przyczaje sie na balkonie w nocy) to jak juz mu spusci konkretny... reprymende to zeby zrobic zdjecie tej burackiej mordy i zamiescic ja na forum zeby kazdy mógł poprawic jak go spotka, bo chyba nie tylko ja miewam takie niemiłe niespodzanki we wrocku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslałem o tym żeby przykleić te listwy na jakiś mocny klej albo montażowkę, macie jakieś doświaczenia w tej materii? a dziurke po korku to chyba im prędzej zatkam bo jak naleci do progu to zacznie go wcinac ruda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa, jak nie będą mogli sciągnąć to narobią jeszcze więcej szkód, lepiej może na drugiej stronie wytopić jakimś gorącym drutem np. nr. rejestracyjny jak to zrobił moj kumpel na halogenach ktore od niego odkupiłem, chociaż i tak ich nie znalazłem jak ukradli mi je z całym zderzakiem, ale zawsze to jakies utrudnienie przy sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...