Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Co by tu kupic - doradzcie bo kropka ...


Gość skasuj

Rekomendowane odpowiedzi

Za miesiac maxymalnie dwa ...

Planuje wylozyc troche kasy na auto ...

I tak mam dylemat chcialem zrobic swoja E30 na picus glancus , nowy lakier silnik M52B28 i inne

Ale tak stwierdzam ze i tak wkoncu mi sie to jakos znudzi , wiec strace na tym ...

i teraz w co zainwestowac okolo 25tys

Chodzi mi po glowie

E36 - Rocznik minimum 97r - Minimum 325 , najlepiej 328

E39 - 96r lekko przetarte - 525TDS - 528i - 530i

E38 - 96r 728-735

I mam tu dylemacik ku ktorej sie kierowac , domyslam sie ze E36 nie bedzie drogie w utrzymaniu w porownaniu do tych nowszych wiekszych modeli ... I teraz nigdy nie urzytkowalem nie bylem zblizony kosztom E39 lub E38 w rocznikach 96 w tych silnikach itd...

Jakie koszta utrzymania E38 z 99-00 rocznika znam , i wiem ze jak auto jest zaniedbane trzeba miec bardzo duzo na wlozenie m tego chce uniknac , jak jest z E39 ?

Doradzci cos bo jstem w kropce , a chodzi mi jeszcze po glowie A8 z 96-7roku :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepszym wyborem byloby E36 w wersji cabrio z silnikiem 2.5 albo 2.8 .Na forum jest uzytkownik e36 w wersji cabrio, wiec mozesz zapytać o wrażenia. A co do e39,e38 czy A8 to chyba nie jestes jeszcze tak stary , zeby przeszkadzal ci komfort jazdy e36, no i dynamika auta tez jest inna w 328 a 528.Takie jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sie namierzam ku E36 coupe lub cabrio lub kombi ...

Silnik wchodzi tylko w gre 2,8 mniejszego nie chce ;)

Znalazlem juz kilka sztuk w niemcowni i belgi ... W srode wyjezdzam wiec poprzegladam je i jak cos dobije targu :)

Stary nie jestem komfort hmm czasem lubie jezdzic E38 , ale tylko czasem narazie wole swoj styl gleba gleba gleba :mrgreen:

Stad przekierowanie jednak na E36 <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi to nie problem , mam dwa komplety w garazu 18 calowych :mrgreen:

Narazie tak czy siak mam miesiac na zastanowienie i jakos chwilowo nie umiem podjac decyzji ...

Znowu mnie kusi pomalowanie swojej E30 i wstawienie do niej motoru M50B25 lub M52B28 ... Jak sie trafi jakas ladna sztuka do kupienia to zakupie , jezeli nie zrobie swoja E30 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam e39 i jestem strasznie zadowolony :) tym autem jezdzi mi sie jakbym czolg prowadzil :D a jak wrzuce luz to prawie wogule niezwalnia :shock: a na zakretach to poezja :) ja se bardzo chwale te e39 tylko ten silnik ;) ale zato bardzo malo pali ( przy oszczednej jezdzie zrobilem raz lekko ponad 1200kilometrow na jednym baku 70l )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra po naradach z Enzo urbim(beemka-klub) i innymi urzytkownikami ...

Jako iz cos mnie trzymalo w E30 i moj kombiak nie jest biednie wyposazony , zostaje !

Lecz odwiedza :

Blacharza & Lakiernika - Cale auto prysne na Czarny diamant z E38

Silnik juz nie pozostanie moj , zostanie z niego tylko glowica ...

Fele dojda 16 calowe

Oslona pod miske! - Juz 3 miski poszly sie jeb** i czas cos z tym zrobic , a gleby nie zlikwiduje

Audio !

Prace zaczynaja ruszac za okolo miesiac poltora , jakies fotorelacje bede robic na bank wiec bede uaktualniac wszystko !

Narazie zaczalem zakupy co nie co juz kupilem , ale jeszcze mi brakuje !

P.s

Kupie blok silnika od starej ETY do 87 roku !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...