Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Mam małe problemy, ponieważ zmieniałem cały środek w swoim E91 na skóry zostały mi tylko boczki, z którymi mam kilka małych problemów, może ktoś kiedyś próbował albo ma dobry sprawdzony sposób?

W moim nie mam składanych lusterek a mam boczki w skórze od takiej wersji, chodzi o przełożenie panelu sterującego szybami od strony kierowcy który różni się tym jednym przyciskiem, ktoś wie jak można cały wyciągnąć bezpiecznie?

scaled.php?server=502&filename=imag0597q.jpg&res=landing

W moich starych boczkach wszystkie klamki są w dużo lepszym stanie i je przełożyć do tych skórzanych boczków. Te zatrzaski na zdjęciach za cholerę nie chcą się tak zgiąć żeby klamka jako cały element wyszła, nie wiem czy to podgrzać? czy jednak poświęcić stare boczki i jakoś wyszarpać? Bo wcisnąć pewnie się wcisną, ale nie mam pomysłu jak bezinwazyjnie je przełożyć

imag0599j.jpg

Zastanawiałem się czy nie da rady przełożyć tylko samych podłokietników i tych paneli skórzanych do moich starych boczków, które są w ciut lepszym stanie od tych nowych. Czy jest to wykonalne bez jakiegoś dużego druciarstwa? Czy te podłokietniki i skórzane panele są klejone, czy są na zatrzaskach? Od wewnątrz są takie roztopione bolce, tylko tak jak zaznaczyłem wcześniej nie wiem czy wszystko trzyma się na tym czy dodatkowo na kleju?

imag0598m.jpg

Będę bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc bo chciałbym już to przełożyć do końca i pozbyć się starych taboretów za jakieś grosze a nie mogę nie mając boczków ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh nie no nie mogę takiej lipy robić muszę zamienić te panele sterowania

ale co stare są w takim samym kolorze???

a te haczyki w klamce nie dają się ani trochę ugiąć, wygląda tak jakby już wsadzone można było tylko wyłamać ;/

muszą iść poprostu więcej siły:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy klamkach chyba faktycznie tylko więcej siły coś może dać...

jeśli chodzi o ten panel sterowania to mój nie ma składanych lusterek czyli nie ma tego przycisku, ten ze zdjęcia ma :) dlatego trzeba je zamienić miejscami, jeśli chodzi o przyciski szyb w innych boczkach to od wewnątrz można je wypchnąć z dwóch małych zatrzasków, ale do tego dużego od strony kierowcy nie wiem zbytnio jak się dostać ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...