Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


bmw 318


kamil19871

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko a mianowicie mam zamiar nabyc bmw 318 rok 1996 ale jest ona juz zagazowana od niedawna . Ma ona sekwencje i czy dlugo bym na niej jescze pojezdzil bo boje sie ze moze chodzic szybko po d.... poprzedni wlasciciel zrobil na niej 15 tys. tzn na gazie. Bo wydaje mi sie jak bym jezdzil na gazie i od czasu do czasu wlal benzynki zeby autko dobrze sie pozulo to moglbym jescz troche nia posmigac . Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem ostatnio u gazownika i powiedzial mi ze ten caly regulator gazu (czy jak to sie nazywa) wymienia sie co 100tys km. Wiec uwazam ze spokojnie moglbys nia jeszcze troche posmigac. Osobiscie mam gaz w E30 ale nie sekwencje i mam na niej przejechane okolo 85tys km. Jak narazie chodzi bez zarzutu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko a mianowicie mam zamiar nabyc bmw 318 rok 1996 ale jest ona juz zagazowana od niedawna . Ma ona sekwencje i czy dlugo bym na niej jescze pojezdzil bo boje sie ze moze chodzic szybko po dupie. poprzedni wlasciciel zrobil na niej 15 tys. tzn na gazie. Bo wydaje mi sie jak bym jezdzil na gazie i od czasu do czasu wlal benzynki zeby autko dobrze sie pozulo to moglbym jescz troche nia posmigac . Co wy na to?

Posiadam teraz trzecie auto zagazowane :!: Dwa pierwsze -gaz I generacji, byłem zadowolony.Jak kupiłem trzecie auto,to tez je zagazowałem ale sekwencją(koszt:4200pln, 6 cyl.) :DW momencie kiedy temperatura na zewnątrz jest powyzej 18stopni auto mozna odpalać od razu na gazie (przy zwykłej instalacji), bez skutków ubocznych. W sekwencji aby uruchomic silnik musisz miec benzynę bo tu przełączaniem na gaz steruje komp. i dopóki parownik nie uzyska 25stopni to silnik chodzi na benzynie :!: i za każdym razem gdy odpalasz auto, to najpierw na benzynie. Inne zalety tej inst. to zużycie gazu prawie takie jak benzyny (niekiedy nawet mniejsze) a osigi takie same. Osiągi można podkręcać ale wiąże sie to oczywiście ze zwiekszonym zużyciem gazu. Są też firmy które takie instalacje tuningują... Moim zdaniem sekwencja podbija wartość samochodu, ale to oczywiście tylko moje zdanie które nie wszyscy muszą podzielać... Na Twoim miejscu brał bym to auto (o ile jest w dobrym stanie), biorąc pod uwagę, że ktoś już zainwestował ok.2500zł. a Ty możesz dwa razy dalej zajechać niż na benzenie :mrgreen: czerpiąc przyjemność z jazdy <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...