Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Pompka paliwa ...problem... z e36 2.5tds


Rekomendowane odpowiedzi

Witka...pytanie jest takie...czy pompka paliwa ktora montuje sie w baku w e36 bedzie pasowala od 2.0 vanosa do 2.5 tdsa...wygladaja tak samo pytanie tylko takie czy wieksze cisnienie jakie moze ewentualnie wytworzyc pompka od 2,0 vanos moze uszkodzic mi pompe wtryskowa??

moja pompa siadla gdy jezdzilem na rezerwie i kilka razy zamiast ropki zassala powietrze i sie zatarla...dajcie znac peace...i przestroga nie jezdzijcie na rezerwie duzo pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazda pompka ma na silniku opis sprawdz czy maja mniej wiecej tyle samo kw i co najwazniejsze bary jezeli sa mniejwiecej takie same to matuj ale oby nie byly nizsze jak w twojej bo wtedy mozesz zajebac pape wtryskowa a powiem ci ze tania nie jest a samo wyciagniecie jej jest przejebane na maksa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz się smiać z mojej bryki ale jak to zrobie to zobaczymy kto sie będzie smiał ostatni. Ps. To forum jest dla ludzi którzy trzymają sie razem!!!! wiec to przemyśl a nie smiej sie na wstepie!!!! Bez szacunku.....

buehehe...bez komentarza..czlowieku ja nawet twojego autka nie widzialem i nic nie pisalem w tej sprawie...mozesz mi to wyjasnic

nitro...dowiedzialem sie wszystkiego...tds maja pompki ktorych cisnienie wacha sie miedzy 0.5 a 1.1 bara i pompa w tym ma spelniac role jedynie podawcza do pompy wtryskowej... nie jest ona tak istotna jak w benzynie zatem bo tam pompki wytwarzaja duzo wieksze cisnienie ....pompa wtryskowa moze chodzic spokojnie bez pompki i nic jej sie nie stanie tylko musi byc wiecej niz 1/3 ropy w baku zeby wytworzylo sie cisnienie w baku pod ciezarem paliwa...a jest dlatego w baku w dieslu ta pompka bo tak parszywie nisko zamontowali zbiornik i wyjscie rurki od gory dlatego ona musi tloczyc paliwko...tak to wyglada,....pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz się smiać z mojej bryki ale jak to zrobie to zobaczymy kto sie będzie smiał ostatni. Ps. To forum jest dla ludzi którzy trzymają sie razem!!!! wiec to przemyśl a nie smiej sie na wstepie!!!! Bez szacunku.....

buehehe...bez komentarza..czlowieku ja nawet twojego autka nie widzialem i nic nie pisalem w tej sprawie...mozesz mi to wyjasnic

Serek moze sie myle ale chyba chodzi o Twój podpis pod postem z Kozak bryka itp

z zastosowaniem YOU :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz się smiać z mojej bryki ale jak to zrobie to zobaczymy kto sie będzie smiał ostatni. Ps. To forum jest dla ludzi którzy trzymają sie razem!!!! wiec to przemyśl a nie smiej sie na wstepie!!!! Bez szacunku.....

buehehe...bez komentarza..czlowieku ja nawet twojego autka nie widzialem i nic nie pisalem w tej sprawie...mozesz mi to wyjasnic

Serek moze sie myle ale chyba chodzi o Twój podpis pod postem z Kozak bryka itp

z zastosowaniem YOU :lol: :lol: :lol:

no tak mozliwe...kolega powinien troche przystopowac bo naprawde sie zagalopowal z tymi tekstami a nie wie nawet o co chodzi w tym opisie...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem wlasnie o tym ci pisac bo gadalem przed chwila ze stary ale jast taki banal ze moze ciezko palic bo ta pompka robi jako wspomagacz wiec jak masz ta od 2.5i t wstawiaj ja zeby klopotow z odpalaniem nie bylo pozdro

[ Dodano: 9 Listopad 06, 20:44 ]

a i jest przy tej pompce taki zaworek znaczy powinien byc aby paliwo nie cofalo sie z wezy do zbiornika wiec jas tam cos takiego

[ Dodano: 9 Listopad 06, 20:47 ]

a i oco chodzi temu gosciowi jakis lehoo :shock: :shock: co on wogule co on tu chce z tym swoim postem hehehe polewka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Mordulec ma racje chodzilo mi o podpis Bo na wstepie brzmial on tak "Kozak bryka lehoo- gratulacje:P" Więc myślalem ze chodzi o mnie bo to ja jestem Lehoo i nikt inny na tym forum takiej ksywy nie ma. Jak zle zrozumiałem to SORRY!! Aha no i sorry za temat w twoim poscie. Szacunek dla wszystkich BMW!!!!

[ Dodano: 10 Listopad 06, 09:13 ]

Jeszcze raz ja teraz razumiem jak to działa I CHCE PRZEPROSIĆ!!! Bo ten podpis zobaczyłem na poscie z szarpaniem a ja mam nie maly kłopot i myslałem ze sie nabijas. Jeszcze raz Sorry za wtargniecie na post!!!!! Szacuneczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Mordulec ma racje chodzilo mi o podpis Bo na wstepie brzmial on tak "Kozak bryka lehoo- gratulacje:P" Więc myślalem ze chodzi o mnie bo to ja jestem Lehoo i nikt inny na tym forum takiej ksywy nie ma. Jak zle zrozumiałem to SORRY!! Aha no i sorry za temat w twoim poscie. Szacunek dla wszystkich BMW!!!!

[ Dodano: 10 Listopad 06, 09:13 ]

Jeszcze raz ja teraz razumiem jak to działa I CHCE PRZEPROSIĆ!!! Bo ten podpis zobaczyłem na poscie z szarpaniem a ja mam nie maly kłopot i myslałem ze sie nabijas. Jeszcze raz Sorry za wtargniecie na post!!!!! Szacuneczek

spoko zdarza sie..opis jest skonstruowany tak ze kazdy widzi swoja ksywke i tyle..pozdro i powodzenia w rozwiazaniu problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

własnie ten sam problem mam w 318 tds i jestem ciekawy jak to rozwiązałeś Serek???

czy cos wiesz na temat tego zaworka o którym nitro pisał z tym opadającym paliwem??

Jeśli sie nie myle to pompka tak wyglada jak na tym linku

http://moto.allegro.pl/item205694057_pompa_paliwa_bmw_318_tds_325_tds_325_td.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka tak pompka tak wyglada natomiast nie kupuj od tego allegrowicza nataliafs bo kupilem zamiennik i padl po 3 miechac nastepnie kupilem uzywke oryginal bmw vdo i padl po 2 miechach przy czym pozniej sie zawieszal i raz dzialal raz nie i teraz tez kleknal... zamienik pierburga czy jakos tak koszt 270 zl i masz 2 lata gwarancja to jest najbardziej sensowne pozdro:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...