Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Dlaczego wam się podobają BMW?


Simon

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego wam się podobają samochody marki BMW??? Jak dla mnie to coś w nich jest, kocham moją fure mimo że mam z nią dużo kłopotów, po prostu chce ją mieć i będe dążył do mojego ideału. Zawsze chciałem mieć BMW i wreszcie mam, nie widze lepszej marki, buda mi się tak podoba że nigdy chyba nie kupie innego samochodu, a jak wy to widzicie?

Pozdro.

<bmw_3> [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi w bmw podoba sie nietylko wyglad ale ten komfort jazdy czyli cichutko nawet przywiekszych predkosciach, skrzynie biegow to w bmw sa idealne no i ta przyczepnosc do drogi, na zakretach trzyma sie niesamowicie, no i to ze jak jade bmw czuje sie jak bym kierowal jakims czolgiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie powiem tak

Kilka miesiecy temu przymierzalem sie do kupna samochodu. Pod uwage nie wchodzilo BMW :(

Tym bardziej mowilem sobie ze nie kupie samochodu starszego od siebie, na dodatek z duzym przebiegiem.

No ale jak zobaczylem E30 i na dodatek sie nia przejechalem to zapomnialem o wszystkich swoich slowach <bmw>

Po prostu sie w niej zakochalem <bmw_1>

I teraz wiem ze postapilem slusznie :mrgreen:

BMW na zawsze <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie chcialem bawarki bo dresy i buraki kolo mojej chodzilem blisko tydzien bo jeszcze a4 wchodzilo w rachube ale te neeeeeeeeeeeeeeeryyyyy na atrapie mnie zniewolily i piekny granatowy metalik a poza tym zawsze e36 mi sie podobalo ale raczej na tym byl koniec az do lipca tego roku :twisted: <bmw_1> <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze mialem wozona swoja dupcie Mercedesami nie powiem dobre furaki

Najbardziej zal mi bylo S600 z 95 roku taa wielgachna kolumbryna nie dalo sie go nie lubic , az wkoncu namowilem na zmiane auta i bylo BMW E34 pozniej E36(Plastikowy trup zrazil mnie do BMW) i na koncu E38 ... Jezdzac E38 Zakochalem sie BMW ma w sobie klase moc komfort i wygode , a ja sam wsiadlem w E30 325i ... od tamtej pory tylko i wylacznie E30 ... Zajmuje sie jej regeneracja naprawai dorpwadzeniem do idealu , nawet jak bede zmieniac auto zawsze bede miec ! Tych aut nie da sie nie kochac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kupiłem mojej beemki specjalnie dla marki. Teraz co prawda jestem już zakochany w niej, ale dopiero po pewnym czasie <bmw_2>

Ale od początku...

Szukałem auta 4-drzwiowego, w rozsądnej cenie i trwałym (niekoniecznie ekonomicznym) silnikiem. W grę wchodziły auta niemieckie (Ford, Opel, Merc) i japońskie (Nissan, Mazda, Toyota) oraz roczniki po 90'

To moje pierwsze auto więc nie wymagałem zbyt wiele. Obejrzałem naprawde wiele aut głównie sprowadzonych z zagranicy. Aż trafiłem do pewnego handlaża. Oglądałem u niego kilka aut ale czerwone autko wyraźnie mnie zachęcało <bmw_3> Cena była do przyjęcia, stan auta mocna czwórka. Wiedziałem, że będzie trzeba przy niej posiedzieć, ale jestem zapaleńcem więc jak już się za coś wezmę... <bmw_1>

Żony też nie musiałem długo przekonywać bo bumcia sama się broniła - jedyny minus to stereotypy. Dzisiaj zakupu nie żałuję, założyłem sekwencję LPG (jest ekonomicznie) autem jechałem już w 5 osób - i było wygodnie, a na dodatek ma pojemny bagażnik i dobry silnik (tylko 1.6 ale żwawe)

No mam nowych kolegów!!! bmw_beer Następne autko to też będzie <bmw> tylko touring uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawa wyglądała tak; zawsze byłem zwolennikiem niemieckiej myśli technicznej.No i kupiłem golfika 2 ale same z nim problemy miałem.Pojezdziłem troszke fordami miedzy innymi scorpio ale to był smok.doszło do tego ze stałem sie pieszym w tym czasie kumpel kupił czerwoniutką e30 i zaczeły sie wypady to była jazda gleba fele 19 żaden zakręt niestraszny.Męczyło mnie aż w końcu kupiłem i nie zamienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...