Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Gdzie się nauczyć pod okiem specja Driftingu?


Fruzia

Rekomendowane odpowiedzi

Nie słyszalem co prawda o szkole drifterów w Polsce ale pewnie lokalne automobilkluby

organizuja takie sekcje , mysle ze w warszawie tez bedzie cos takiego .

We wrocławiu to dopiero zaczyna raczkować ....

... wiecej mozna poczytac tutaj :

http://www.automobilklub.pl/index.php?function=show_all&no=86

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIOTR skoro piszesz ze przody driftują to wytlumacz mi jak bo na linku MORDULCA nie ma wzmianki na temat FWD <bmw_1> <bmw> <bmw> <bmw> <bmw> :twisted:

[ Dodano: 11 Listopad 06, 18:47 ]

owszem pare razy zaciagnalem reczny w fwd i polecialem bokiem ale to nie to co w BMW czy w sierze ktora byla moim pierwszym autem <bmw_1> <bmw> <bmw> <bmw> <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią wyspiarze... "I stand corected!!".

Jednak dritowanie bardziej kojarzyło mi się z czymś co nazywa się "power slide". A takie poślizgi przednionapędowym autem to trochę jak pies ciągnący "wiadomo co" po podłodze na przednich nogach... :wink: Trochę wygląda to na jazdę "na siłę", ale co tam... i tak wygląda to nieźle.

PS. A nie lepiej do takiego przednionapędowego auta zamontować "troleje"? Łatwiej chyba będzie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Na BM'y lecę! :twisted: łuuuuch...:)

Niestety narazie muszę bzykać ibizą.

Ale może na początku przyłego roku...stanę na wysokości zadania i zmienię auto!

:) :lol:

no to zycze powodzenia :mrgreen:

A przed nissanem 200sx istrzegam tak na wszelki wypadek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przed nissanem 200sx istrzegam tak na wszelki wypadek :mrgreen:

...padająca turbina czy cos powazniejszego ??

pozdr

turbina to jedno ... a reszta silnika to drugie

zrobisz turbine , a zaaraz po tym szlif walu panewki pierscienie i tak dalej

Oczywiscie jak dobrze pojdzie to remontujesz silnik , jak nie szukasz drugiego . Troche siedzialem w tym temacie bo mnie kusil ten motorek 1,8 turbo , ale po wiekszym i dluzszym grzebaniu dowiedzialem sie ze kosztowna inwestycja ciezko znalesc taki motor aby nie padl zaraz lub zeby jezdzil bez problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no tak czy inaczej....jak sobie już autko kupujemy to nie mamy go "na zawsze" przecież auta się zużywają, chce się jeździć trzeba mieć szmal, inaczej nie da rady :)

A co do tego drftu to nie znalazłam nic w Warszawie...:( na śniegu i owszem, tylko kiedy on spadnie ;p

ps o tego nissana chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no tak czy inaczej....jak sobie już autko kupujemy to nie mamy go "na zawsze" przecież auta się zużywają, chce się jeździć trzeba mieć szmal, inaczej nie da rady :)

A co do tego drftu to nie znalazłam nic w Warszawie...:( na śniegu i owszem, tylko kiedy on spadnie ;p

ps o tego nissana chodzi?

Nie to jest nowszy model ...

Mowimy o starszym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...