Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Zlodziejstwo...


STOS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzisiaj rano z wejcherowskiej ukradli w nocy halogeny razem z atrapami z mojej e32;/ (patrzylem na allegro koszt okolo 250 zl),przynajmniej wiazki nei ucieli tylko ladnie odlaczyli...W zeszlym tygodniu znaczek,ciekawe co dalej? Trzeba uwazac w nocy przed gielda:( Nie polecam zakupow z gieldy,jak widac sporo czesci jest z okolicznych samochodow wyjetych pare godzin przed gielda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom na Popowicach kradną ( kiedyś nówkę poldka ojca prawdopodobnie na lawecie wywieźli :evil: ),

BTW gdzie ta siódemka stoi bo jakoś nie widziałem nigdy :?: :?: :mrgreen:

Zazwyczaj stoi na wejcherowskiej jak sie blok zaczyna,kolo koscioła.Ja tam ogolnie nie mieszkam,mieszkanie mojej dziewczyny tak wiec nie czesto mozesz ujrzec siodemaka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta taka biaława siódemeczka??

Jeśli to ta to jak Piotrze mogłeś nie zauważyć, czesto tam stoi :)

I chyba jeszcze jedna siódemka, chyba jakowaś srebrna cos mi się gdzieś w tej okolicy kojarzy.

Niestety takie buractwo się szerzy aż smutek bierze i chęć kontynuowania stereotpu i kupno przynajmniej małego bejzbolka coby ręcy upier.....ć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ta srebrna:), w niedziele juz tam stawac nie bede :) Szkoda kolejnych czesci sie pozbywac.A przez noc tez nie bede czatowal,czlowiek chce sie wyspac

wyspać :?: :?: hehehehehehe

czyli co , jakiś spocik na Wejherowskiej koło 16 :?: :wink:

PS a biała to stałego mieszkańca jest, często ją widzę :mrgreen: a srebrnej ani razu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w siechnicy tez kradna??????????? niech mi tylko do mnie zajada a mam slaby sen to chu.... rece powyrywam a potrafie to robic i do kotowic do lasu tam nad junkers i lomot :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w siechnicy tez kradna?????????

żadna nowość :roll: Michu to napewno jakieś łebki, gnoje zrobiły...

i do kotowic do lasu tam nad junkers i lomot
przewieźć ichtą droga prze zlas w bagazniku wystarczy, tapicera na bank do prania :lol:

BOKSA niedawno widizałem cie jak wyjeżdżałeś od Św. Kataryzny w strone oławy, ściąłem ci tak przed maską, jechałem od strony oławy :wink:

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...