Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Katastrofa


Rekomendowane odpowiedzi

No wiec stało się mój piekny samochodzik odmówił posłuszeństwa. Dokładnie odmówił go silnik. Dodam że mam 525td z 95r. Miałem problemy z rozrusznikiem a skończy sie chyba na remoncie silnika sic! Mechanik mówi że puścił napinacz łańcuszka rozrządu i łańcuszek przeskoczył na zębach o ile zebów nie jestem w stanie powiedzieć ale jak ostatni raz chodził to klekotało w klawiaturze i sam zgasł. Napiszcie mi proszę co jeszcze mogło dostać oprócz napinacza bo silnik będzie rozbierany dopiero jutro a ja jestem cały w nerwach i wszystkiego mi sie odechciało. Z góry dzieki

[ Dodano: 13 Listopad 06, 16:07 ]

Dodam że jestem tu nowy wiec proszę o wyrozumiałość. Pozdrawiam wszystkich fanów BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ci łańcuszek pekł to moze byc nie weselo... zaworek/ki mógł uderzyc w tłok co spowodowało jego uszkodzenie, a to w rezultacie moglo uszkodzic jego gniazdo lub nawet głowice.

najlepiej odrazu wszystko rozebrac i sprawdzic, jesli nic strasznego sie nie stało kupic nowy łancuszek wraz z napinaczami.

jeli jednak czekalby ci generalny remont auta (nie tylko z winy tego łancucha) to od razu sobie podaruj cała ta zabawe- moim zdaniem calkowicie nie opłacalne

jakby co to pisz wtedy na PW powiem Ci co i jak.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak polecałbym najpierw zabawą o której pisz luki, najpierw niech Ci ustawią rozrząd i zobaczą czy chodzi.

Ja swojego przytarłem i do dzisiaj się zastanawiam czy w sumie 1900zł na następny silnik miało sens...... bo mozna było przeczyścić kanaliki olejowe, zalać lotosem i zobaczyć czy i jak chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak polecałbym najpierw zabawą o której pisz luki, najpierw niech Ci ustawią rozrząd i zobaczą czy chodzi.

Ja swojego przytarłem i do dzisiaj się zastanawiam czy w sumie 1900zł na następny silnik miało sens...... bo mozna było przeczyścić kanaliki olejowe, zalać lotosem i zobaczyć czy i jak chodzi.

dobrze gada

kiedys w przeszlosci

moj motor zacieral sie 5 razy poniewaz byl troszke przerobiony ze krecil 3 tys obr ponad obrotomierz, dwu suw. po piatym razie sprzedalem(to akurat ekstremalne ale reanimacje poplacają)

skrzynia manualna mi sie kiedys w aucie zatarla ze auto z piskiem stanelo

wystygla rozblokowala sie i nalałem olej z mostu bmw vs600 i chodzi juz 5 lat bo jezdzi moj koles i jest cicha, wszystko ok, moze teraz zmienil nawet olej na rzadszy, tego niewiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...