Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Omijać szerokim łukiem. Oddałem do porawek lakierniczych i polerki - elementy poprawiane (wgniotki, zgnite drzwi) ładne, ale maska wygląda jak kupa (zacieki, niedopolerowane kropy, polakierowane (zatkane) dysze spryskiwaczy), niedziałające czujniki parkowania w tylnym zderzaku (zalane klarem, czy lakierem) a prawa tylna ćwiartka wygląda jak zmatowana papierem ściernym.

ogólna masakra x 2 (x2 bo na czarnym widać podwójnie) wstyd umyć auto.

cena kosmiczna, odebrałem bo było mi potrzebne (podziękowania do kolegi który stał w środku i czkał z pytaniem "odebrał?" jak szedłem do auta. miałem wrócić na poprawki ale to nieporozumienie. Korzystać tylko w przypadku polakierowania paznokci teściowej do trumny!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

wiem ze odkopuje temat i to bardzo, ALE. Chce dac do lakierowania moje E36, mam tu takiego "magika" raz mu sie uda raz nie, a chce zeby bylo dobrze. ( moze kojarzycie Tadka z Serbów ) fakt faktem gosc jest tani, cala maske, + 3 miejsca + zderzak 500zl z lakierem od niego, jedziesz odebrac tylko, on placi. Nie ukrywam, ze potrzebuje w miare tanio i dobrze.. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś słyszałem... lakierników ogółem za dużo na DGL'u nie znam, wiem że jeden ma jakiś zakład obok Skarbka na garażykach... z tego co wiem nie polecają... Ogólnie oddawałem nie dawno spawanie słupka w dupowozie do Potoczka, przyjemna atmosfera, dobre ceny, fachowa robota i nie zdzierają z człowieka. Bratu też całą Audi A3 malował więc nie narzekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinkowski niby dobry.. Ale jak mi malowanie maski na 750zl wycenil to podziekuje. Drozej niz w ASO...

Slyszalem cos o zakladzie na paulinowie ale u nich z terminami rok do przodu..

I cos mi ktos ostatnio o smardzewie wspominal, musze sie tam przejechac. Napiszesz mi na PW ile was kasowal i za co? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...