Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

"Jeżeli chodzi o ten spot w Legnicy, chłopaki z bolidów młodzieży wiejskiej, stwierdzili jednak na swoim forum że jak chcemy przyjechać padłami, czyt. honda, vw, audi to nie mają nic przeciwko ale żebyśmy stali daleko od nich bo boją się że porysujemy im auta i popsujemy zdjęcia. Wiec mój klub organizuje zlot w Krzywej. Wejście otwarte planujemy, o ile pogoda dopisze, ognicho (kiełbachy we własnym zakresie), kulig i fajną zabawę 001.gif Jak ktoś chętny wpadać 22.12 na lotnisko Osła koło Krzywej."

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wpadamy do Krzywej ;-) lol

Ja pierdziele ogladalnosc nam sie zwiekszy :-)

Nie wiem o co dym. Wydaje mi sie ze chcielismy spotkac sie we wlasnym gronie czyt beemki zeby polatac. Ktos wpadl na pomysl ze wpadnie ale innym dupowozem, ktos inny go zartobliwie wysmial. A tu teraz cala historie ktos nam przypisal....

To tak jakby z najta zrobic Krzywa 2.

Edytowane przez Kosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos wpadl na pomysl ze wpadnie ale innym dupowozem, ktos inny go zartobliwie wysmial. A tu teraz cala historie ktos nam przypisal....

Chłopaczek ma pewnie napięcie przedmiesiączkowe czy jak to tam się nazywa i stąd cała historia...Najpierw rozgłasza info o MEGAHIPERTOTAL zlocie a później wali focha i pisze na forum AUDI o bolidach młodzieży wiejskiej, itd...Pajacowanie i tyle...Odnośnie naszego kolegi z forum, który zaprosił pana pajaca i zapowiedział "wyścigi na 1/4"...nie wiem jak reszta ale ja naprawdę wolę sprawdzoną ekipę za***istych ludzi niż przypadkowe i nieznane osoby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...