Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Polerka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Umylem auto szamponem z woskiem a pozniej nalorzylem paste tempo i po okolo 20 munutach spolerowalem recznie zaschnieta powloke. efekt fajny jak slonce nie swieci , bo jak swieci to widac takie masakryczne zakola... jakis sposob na to?? prawdziwa polerka za kilka set zlotych??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sie na tym nie znam zbytnio. Ale pare autek już doprowadzałem do stanu czystości :mrgreen: i od Tempo lepiej jest kolorowym mleczkiem np. T-Cut itp. w kolorze auta of course :mrgreen: tempo właśnie dużo rys zostawia, a po takim mleczku tego nie ma :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umylem auto szamponem z woskiem a pozniej nalorzylem paste tempo i po okolo 20 munutach spolerowalem recznie zaschnieta powloke. efekt fajny jak slonce nie swieci , bo jak swieci to widac takie masakryczne zakola... jakis sposob na to?? prawdziwa polerka za kilka set zlotych??

i tu popelniles niewybaczalny bląd dlatego ze tempo najbezpieczniej naklada sie na mokre auto mokra gąbką i nie czeka az wyschnie tylko zmywa woda z szamponem a pozniej woskiem kolorowym z dwa razy i miodzo na kazde auto i lakier pomaga bo w przeciwnym razie akcja skonczy sie tak jak u ciebie w takich sprawach jestem specjalista przerobilem juz wszystkie woski i teflony i pasty na roznych lakierach i autach na praktykach mi sie nudzlo to mylem furki za kase szefom ireszcie zalogi dlatego wiem co i jak i do czego i teraz zostaje ci tylko kolorem pojechac tak z cztery razy powodzenia i wspolczuje raczki odpadaja ale tak to juz bywa jak nie dostaniesz po dupie to sie nie nauczysz i nie stosuj woskow bo to jest dopiero tragedia ze starciem tego <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak dla mnie to K2 jest najlepsze - stosowałem wszystkie środki i do tego się przekonałem najbardziej, najlepiej jest polerowac barankiem, jeśli się ma, a jeśli nie to wystarczy wiertarka z końcówką do polerowania, a jeśli tego też nie ma to ściereczka i okrągłym ruchem polerujemy. Nigdy nie należy zapominać by ściereczka była lekko wilgotna (nie wazne co pisze na instrukcji) - Koniecznie

Pamiętaj by nie polerować zbyt często bo się chmurki porobią i bedzie trzeba malowac auto.

Pasty koloryzujące to wytwór takich sklepów jak makro czy tesco , nie polecam nikomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to K2 jest najlepsze - stosowałem wszystkie środki i do tego się przekonałem najbardziej, najlepiej jest polerowac barankiem, jeśli się ma, a jeśli nie to wystarczy wiertarka z końcówką do polerowania, a jeśli tego też nie ma to ściereczka i okrągłym ruchem polerujemy. Nigdy nie należy zapominać by ściereczka była lekko wilgotna (nie wazne co pisze na instrukcji) - Koniecznie

Pamiętaj by nie polerować zbyt często bo się chmurki porobią i bedzie trzeba malowac auto.

Pasty koloryzujące to wytwór takich sklepów jak makro czy tesco , nie polecam nikomu.

Chmurki to ja mam masakrycznie wlasnie po pascie k2 tempo czy jak to tam bylo. Masz inny lakier tam inaczej to widac, ja mam metalic i mam powloke lakieru przezroczystego i to ona sie porysowala w chmurki, moze zeczywiscie te paste nalezy odrazu zcierac zanim wyschnie bo jak sie pozniej chce scierac to suche to musialem mocno trzec i wtedy moze sie narobily te zakola, ale auto teraz oddam do czesciowego lakierowania to moze lakiernik cale auto polerka przejedzie to bede mial problem z glowy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...

Ja uzywam t-cut.Na tym lakierze widac tylko jak sie blyszczy z uwagi na to ze jest srebrny, ale jak mialem czarna to efekt byl super.Gleboka czern, dlugo sie utrzymywal i nie zostawial zadnych smug.Jade bok auta i jak wyschlo to scieram,potem maska ..itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lakierowania:

znajomy (sprawdzony lakiernik) maluje cala furke w granicach 2500 - 3000. (duuuzo mozna negocjowac,...) Polerke przy stalym kliencie mozna miec za 60-100 zaleznie od wielkosci auta. Jak ktos cos, to piszcie priv.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

najlepiej kupic gabke na allegro i wiertarka przy pomocy pasty G3 na mokro tak jak u lakiernika efekt koncowy piorunujacy temp po czasie zchodzi wada: pelno bialego syfu w rowkach rantach ale z tym tez problemu niema kilka myc i jedno popoludnie sloneczne poswiecic na czyszczenie bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...