Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam znawców :D

powoli szykuję się do zbierania maneli do naprawy blacharskiej mojej białej e30 coupe.

potrzebowałbym skompletować kilka części:

pas tylny;

błotnik PP

ewentualnie drzwi L+P-muszę dokładnie ocenić stan dolnych krawędzi...

reperaturki tylnych błotników już mam kupione 150zł/szt dużo?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojej też muszę pas tylny kupić i z tego co pamiętam to ponad 200zł i to nie wiem jakiej jakości. Reperaturkę tylnego lewego też biorę pod uwagę. Na szczęście reszta jest git tylko podłoga u kierowcy pod nogami lekko dziurawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak do bmw ale do hondy robią prywaciarze taki szajs jeśli chodzi o czesci karoserii że szkoda gadać ja zderzak przedni zakłądałem i pasowałem 4 godziny żeby to jakos wyglądało:bag: dołoż kilka zł i szukaj oem lepiej zdrowego albo jakiego laminatu bo bedziesz przeklinał długo to montowanie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak do bmw ale do hondy robią prywaciarze taki szajs jeśli chodzi o czesci karoserii że szkoda gadać ja zderzak przedni zakłądałem i pasowałem 4 godziny żeby to jakos wyglądało:bag: dołoż kilka zł i szukaj oem lepiej zdrowego albo jakiego laminatu bo bedziesz przeklinał długo to montowanie:wink:

kolego w namysłowie brałem kiedyś części do e30..

to jest gdzieś tu w okolicach kto ma rozbiórkę e30 części itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 co mi sie rzuciło w oczy na aledrogo z namysłowa

BŁOTNIK PRAWY BMW E30 89 ROK CZERWONY (2821666649) - motoAllegro

2.

BŁOTNIK PRAWY BMW E30 89 ROK BIAŁY (2821664706) - motoAllegro

a tu widze ze zdzieszowic (mam tam znajomków hondziarzy mogą obadać stan tych rupieci)

BMW 3 E30 DRZWI WSZYSTKIE (2818576539) - motoAllegro

Edytowane przez grzesiek84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 co mi sie rzuciło w oczy na aledrogo z namysłowa

BŁOTNIK PRAWY BMW E30 89 ROK CZERWONY (2821666649) - motoAllegro

2.

BŁOTNIK PRAWY BMW E30 89 ROK BIAŁY (2821664706) - motoAllegro

a tu widze ze zdzieszowic (mam tam znajomków hondziarzy mogą obadać stan tych rupieci)

BMW 3 E30 DRZWI WSZYSTKIE (2818576539) - motoAllegro

ten biały to by mi pasował nawet bez malowania :D

mógłbyś jakość tych błotników sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojutrze bede dopiero w namysłowie. więc moge sprawdzić nie ma problemu tylko zadzwoń albo inną jakąś formą nawiąż z tym ryskiem kontakt zeby wiedział że ktoś przyjedzie oblukać to;) edit bo teraz dopiero zauważyłem ze to jakiś sklep jest wiec spoko pojutrze zajade z rana to obejrzeć.8) nawet mnie zdziwiło że tak trudno już z cześciami blacharskimi do e308)

Edytowane przez grzesiek84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojutrze bede dopiero w namysłowie. więc moge sprawdzić nie ma problemu tylko zadzwoń albo inną jakąś formą nawiąż z tym ryskiem kontakt zeby wiedział że ktoś przyjedzie oblukać to;) edit bo teraz dopiero zauważyłem ze to jakiś sklep jest wiec spoko pojutrze zajade z rana to obejrzeć.8) nawet mnie zdziwiło że tak trudno już z cześciami blacharskimi do e308)

będę wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...