Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam jakiejś e32 w dobrym stanie w gazie .Ta przykuła moją uwagę ze względu na wyposażenie i małą ilość rdzy może ktoś widział już tą bm'ke albo ktoś może sprawdzić .Widzę że sprzedający podał model gazu ale za bardzo nie znam się na tym i nie wiem czy ten model jest dobry

do tego auta ,może ktoś wypowie się na ten temat .Co sądzicie o niej :

________________________________________________________________________________________________________

Witam.

Mam do zaoferowania BMW E32.

Samochód z 1988roku.

Zapala bez problemu = jeździ bez problemu.

Po wymianie filtrów i oleju.

Całe podwozie i nadkola zakonserwowane!

FULL OPCJA!

Drewno po renowacji!

Skóra po renowacji!

Instalacja gazowa!

211KM wyczuwalne w 100%!!!

WEBASTO!

Tempomat!

3 tryby skrzyni biegów!

Automatyczne samopoziomowanie!

2 tryby zawieszenia: komfort i sport!

Oryginalny - zdejmowany hak!

4x soczewki w lampach!

Felgi 17" za dodatkowa oplata

Sprzedaje na kolach zimowych w dobrym stanie!

Autko warte swojej ceny!

W 2004 roku sprowadzone z Niemiec.

Przegląd i ubezpieczenie OC ważne do września 2013r!!

Wsiadać i jechać!

OPIS

Silnik pracuje dobrze, a skrzynia biegów moim zdaniem idealnie.

Tryby skrzyni biegów są bardzo dobrze zauważalne [zwłaszcza tryb

sportowy:) ]

Fotele skórzane moim zdaniem w bardzo dobrym stanie jak na swój wiek

(żadnych przetarć!).

Z opcji dodatkowych wszystko działa: Webasto, tempomat, komp. pokładowy,

elektrycznie nadmuchiwana poduszka lędźwiowa kierowcy (o której nie

wspomniałem na aukcji), podgrzewanie foteli (fotel pasażera może

słabiej grzeje), zamiast żarówek postojowych są diody, centralny zamek

działa, czujniki zamknięcia drzwi i klapy działają, pojawia się

komunikat o czujniku płynu chłodniczego, ale myślę, że to jest coś z

przewodami lub samym czujnikiem, bo wraz z wymianą filtrów i oleju

wymieniałem także płyn chłodniczy, który jest do -40st.C, także z

tym jest wszystko jak najbardziej ok, silnik bardzo dobrze trzyma swoją

temperaturę, także myślę, że wszystko opisałem.

Gaz to: Reduktor LOVATO, Komputer BINGO. Przełącza

się bez problemu przy ok. 2000 obr/s

Ogólnie stan lakieru bardzo dobry. (Minimalne poprawki można zrobić w 2 miejscach - bez żadnych trudności)

Hak jest kompletny wraz z zaślepką oraz cały (bardzo ciekawie

rozwiązany) mechanizm ściągania haku działa perfekcyjnie!

Jak wspomniałem spód jest zakonserwowany, wszystkie elementy ruchome i

śruby także oraz nadkola.

Z grubsza to tyle co można o tym samochodzie opisać, oczywiście można by dodać, że bardzo dobrze się go prowadzi i wspomaganie kierownicy to bajka (bardzo leciutko pracuje, bo nie wspomniałem, ale płyn kierowniczy także jest wymieniony) no, a sam samochód to legenda! Zapraszam do oglądania!

C27254086_1.jpgC27254086_11.jpgC27254086_10.jpgmoże ktoś mieszka w podanej miejscowości i ma możliwość podjechania i sprawdzenia samochodu za co bym był bardzo wdzięczny ! jeśli tak proszę napisać ja podam adres i uprzedzę sprzedającego o wizycie :)

Edytowane przez dannq666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przebieg 230tyś km

... chyba w to nie wierzysz :)

Skoro ściągnięta w 2004 przypuszczam że od razu ktoś zapakował instalację gazową ... najpewniej zaraz skończy się legalizacja na butlę.

Ogólnie źle nie wygląda .... przepał raczej w normie bo jest w automacie ....

Zderzak ze spryskiwaczami ? do M60 był ale chyba tego nie dawali do M30 , przydałby się VIN to byś wiedział co tam wyjechało z fabryki.

Za ile wystawiona na sprzedaż ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się jej wygląd oraz wyposażenie, miałem już bm'ke e36 i jestem zadowolony z niej .Szukam jakiejś takiej która nie rozsypie się zbyt szybko. Będę chciał doprowadzić ją do dobrego stanu .co do gazu w tym aucie nie jestem przekonany że działa dobrze mogę podać numer telefonu sprzedającego a ktoś obeznany dopytał by się czegoś więcej . bmw_0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie najważniejsza rzecz to to czy buda jest zdrowa, bo jak to już ktoś gdzieś pisał, wszystko idzie wymienić ale walka z rudą to koszmar. No i vin to podstawa, spytaj ile oleju bierze i czy w ogóle bierze. Te 230 to rzeczywiście dość mało jak na 88, bez książki ciężko wierzyć w oryginał. Zwłaszcza, że skóra po renowacji, a chyba powinna wytrzymać troszkie więcej niż 230k. :) Spytaj o nivo w jakim stanie, czy nie cieknie, bo z zamiennikami lub używkami ciężko. Głupi wężyk 20cm 200 PLN w ASO. :D A i spytaj się go, czy ma stoliki lodówkę, schowek na chusteczki i miliardy innych gadżecików które ciężko wymienić. Jeśli nie to uświadom go, że to nie jest FULL OPCJA. :P

Edytowane przez Szpadyzor71
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mowi Szpadyzor uswiadom go ile brakuje mu do full opcji i zbij cene na dzien dobry o 500zl, po tem mozesz podjechac osobiscie i powiedziec, ze zbiera sie jak kupa bo instalacja na srubke na 100% nie wyrobi 211 koni. Po przelaczeniu na benzyne moze nie byc duzej roznicy, ale po resecie map benzyny bedzie kosmos. Nastepnie zabierz na serwis i sprawdz ostatnie wpisy, jak bedzie tak jak u znajomego ostatnio 150tys w 2006roku, a znajomy ma na liczniku 142tys to mozna podziekowac xD wystarczy srednio dodac 25tys na kazdy rok istnienia auta i to jest praktycznie pewniak. Ta BMW ma na 99% jakies 360 tysiecy. Skoro ma 230 to strzelam, ze cofneli z 430. Skora wyglada podobnie jak w mojej bylej E32 z 360 tys przebiegu. Gaz na srubke tak jak mowi Mordulec to tylko proszenie sie o klopoty, dopoki jezdzil dziadek nic sie nie stanie, ale gwarantuje, ze zaraz jak kupisz i pociagniesz ja 0-230 to ***nie przeplywka tak jak bylo u mnie ;) skonczylo sie na tym, ze wlozylem sekwencje. Plusy to dobry lakier i niby zakonserwowane podwozie ( ciekawe czym i jak to zrobil ). Jesli skrzynia zmienia biegi tak jak mowi, to praktycznie nie moze byc tego czuc, sprawdz kazdy tryb jazdy. Te skrzynie naprawde ladnie zmieniaja biegi, kazde przeciagniecie, strzelenie czy ***niecie jak dla mnie dyskwalifikuje skrzynie, ale trzeba sie zastanowic czy za te kase znajdziemy cos lepszego. Czy chcemy zaplacic za rok za remont skrzyni czy dolozyc teraz 2tys i kupic auto w lepszym stanie. W mojej bylej E32 czasem szarpie od 3 lat i wcale sie nie pogarsza.

P.S. 260tys to ma moja E39 z 99 rok, ktora mysle, ze Niemcy zadko jezdzili bo duzo pali :) butla do 2014 znaczy tyle, co, ze gaz zostal zalozony w 2004 roku. Pozatym podzespoly to nie szal.

Edytowane przez ChriS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD=class: table, align: left] Blokada dyrefencjału[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: table, align: center]S213A[/TD]

[TD=class: table, align: left] HILL DESCENT CONTROL (HDC)[/TD]

[TD=class: table, align: left] Automatyczna ukł. przeciwpoślizgowy[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: table, align: center]S216A[/TD]

[TD=class: table, align: left] SERVOTRONIC[/TD]

[TD=class: table, align: left] Wspomaganie układu kier. Servotronic[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: table, align: center]S222[/TD]

[TD=class: table, align: left] ELEKTRONISCHE-DAEMPFER-CONTROL[/TD]

[TD=class: table, align: left][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: table, align: center]S235A[/TD]

[TD=class: table, align: left] ANHAENGERKUPPLUNG,KOPF ABNEHMBAR[/TD]

[TD=class: table, align: left] Hak holowniczy ze zdejmowaną głowicą[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: table, align: center]S240A[/TD]

[TD=class: table, align: left] LEDERLENKRAD[/TD]

[TD=class: table, align: left] Kierownica skórzana z pod.pow.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: table, align: center]S302A[/TD]

[TD=class: table, align: left] ALARMANLAGE[/TD]

[TD=class: table, align: left] Instalacja alarmowa[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: table, align: center]S314A[/TD]

[TD=class: table, align: left] FRONTSCHEIBENWASCHDUESEN BEHEIZT[/TD]

[TD=class: table, align: left] Lusterko zewn. /Zamek kier. podgrz.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: table, align: center]S415A[/TD]

[TD=class: table, align: left] SONNENSCHUTZROLLO FUER HECKSCHEIBE[/TD]

[TD=class: table, align: left] Roleta przeciwsłoneczna tylna[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: table, align: center]S464A[/TD]

[TD=class: table, align: left] SKISACK[/TD]

[TD=class: table, align: left] Worek na narty[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: table, align: center]S472A[/TD]

[TD=class: table, align: left] MITTELARMLEHNEN VORN FAHRER/BEIF.[/TD]

[TD=class: table, align: left] Podłokietnik przedni kierowcy/pasażera[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: table, align: center]S488A[/TD]

[TD=class: table, align: left] LORDOSENSTUETZE FAHRER/BEIFAHRER[/TD]

[TD=class: table, align: left] Podparcie lędźwi kierowcy i pasażera[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: table, align: center]S489A[/TD]

[TD=class: table, align: left] LORDOSENSTUETZE FUER BEIFAHRER[/TD]

[TD=class: table, align: left] Podparcie lędźwi pasażera elektr.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: table, align: center]S500A[/TD]

[TD=class: table, align: left] SCHEINW.WASCHANL./INTENSIVREINIGUNG[/TD]

[TD=class: table, align: left] Inst.czyszcz.refl./Czyszcz. intensywne[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: table, align: center]S534A[/TD]

[TD=class: table, align: left] KLIMAAUTOMATIK[/TD]

[TD=class: table, align: left] Klimatyzacja automatyczna[/TD]

[/TR]

[TR]

[TH=class: table, width: 10%, bgcolor: #B9B9B9]

Kod

[/TH]

[TH=class: table, width: 45%, bgcolor: #B9B9B9]

Nazwa (interfejs)

[/TH]

[TH=class: table, width: 45%, bgcolor: #B9B9B9]

Nazwa (ETK)

[/TH]

[/TR]

[TR]

[TD=class: table, align: center]S536A[/TD]

[TD=class: table, align: left] STANDHEIZUNG[/TD]

[TD=class: table, align: left] Urządzenie ogrzewania dodatkowego[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: table, align: center]S570A[/TD]

[TD=class: table, align: left] STAERKERE STROMVERSORGUNG[/TD]

[TD=class: table, align: left] Silniejsze zasilanie prądem[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: table, align: center]S663A[/TD]

[TD=class: table, align: left] BMW BAVARIA C ELEKTRONIC[/TD]

[TD=class: table, align: left] Radio BMW Professional (C44)[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: table, align: center]S676A[/TD]

[TD=class: table, align: left] HIFI LAUTSPRECHERSYSTEM[/TD]

[TD=class: table, align: left] System głośników HiFi[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

oto rozkodowany VIN

co sądzicie o tym kupić i zmienić na sekwencje ? ile by to kosztowało ?

O co dokładnie zapytać sprzedawce z instalacja gazowa ?

Edytowane przez dannq666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No vin pokazuje, że raczej wszystko się zgadza. A koszt sekwencji to przedział 2000-4000k PLN o ile się nie mylę, więc już sam zdecyduj choć na pewno byłaby to zmiana na lepsze.

P.S.: Ja osobiście wogóle bym wywalił tą kuchenkę gazową. bmw_1

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam wielu ludzi, ktorzy maja BMW z gazem.. Kurcze.. Chyba bym olal BMW z gazem na srubke ;/ Beda jaja.. Niektorzy pisza, ze jezdzi im super, ale ja nikogo takiego nie znam ;/ serio, gaz 2 generacji to zawsze klopoty.. Moze dozbieraj do jakiejs ladnej sztuki z 7-8 tysiecy i bedziesz sie cieszyl BMW, a nie problemami? Moze ktos z forum ma jakas ladna E32 na sprzedaz? Dodam, ze nauczylem sie jednego, jak brac jakis model to polift i do tego V8 jesli chcesz duzy silnik. Bedziesz zalowal, ze nie masz szerokiego ryjka, dojda koszty jesli bedziesz chcial zmienic. Wladujesz kupe kasy, a okaze sie, ze nadal nie masz pieknego brzemienia i kultury V8. A 730 w V8 spali tyle samo jak i nie mniej niz R6. Jestes nowym userem. Znasz kogos z BMW? Jezdziles tymi autami? Umow sie moze z jakims forumowiczem, ktory ma 730 w V8 na jazde, a potem pojedz zobaczyc te R6. Mowie Ci, roznica bedzie kolosalna i sam bedziesz wiedzial co kupic.

Dodam jeszcze, te starsze E32 maja klime na to samo co mamy w lodowkach, bedzie Ci ciezko to nabic, ja szukalem 2 lata i nie nabilem klimy ;D moze cos przeoczylem itp, ale staralem sie i pytalem wiele osob. Caly czas jezdzilem bez klimy, zreszta klima to podstawa.. Ma dzialac i basta.. Jak nie dziala to powiedz sprzedajacemu zeby naprawil i za tydzien kupisz auto z dzialajaca klima, nie laduj sie w naprawy bo auto bedzie wiecej stalo jak jezdzilo. To BMW, nie jakis zlom ^_^

Edytowane przez ChriS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no osobiście nie mam nic do gazu. Po prostu nigdy nie miałem z nim do czynienia, wierzę, że jeśli jest ogarnięty gaziarz to zrobi tak, że nawet spali tyle co benzyna i hulać będzie przez lata. Ale wiadomo, że te auta już mają swoje lata a w tamtych czasach chyba nie bardzo się myślało o tym, że może kiedyś będzie to jeździć na gazie i są zrobione stricte pod PB. No i coś w środku mi mówi, że gaz nie. :P

A 5000 PLN to nie jest jakaś strasznie mała cena jak za to auto, nie jest też oczywiście wysoka. Pewnie ujdzie coś stargować. ;) I w tej cenie wcale auto nie musi dogorywać. Może, ale nie musi. :D

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po VINie faktycznie dobra konfiguracja i w sumie zgodna z tym co widać.

Jak buda zdrowa i skrzynia przerzuca biegi jak należy to myślę , że warto się zainteresować tym autem.

Jedynie ta gazolina na śrubkę ... pooglądaj dokładnie przepływomierz czy nie przeżył już kilku wybuchów gazu ... no i to nivo przydałoby się obejrzeć na kanale , żeby nie było jakichś wycieków.

No i podstawowa kwestia ... ile sobie zostawiłeś siana na ewentualne naprawy po zakupie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i spytaj się go, czy ma stoliki lodówkę, schowek na chusteczki i miliardy innych gadżecików które ciężko wymienić. Jeśli nie to uświadom go, że to nie jest FULL OPCJA. :P

o tym samym pomyslalem:D watek czarnej 7 **jamy

bedziesz musial sie zakochac w aucie bo taki rocznik bedzie ci ciezko sprzedac, po lifcie predzej

plus ze to mocne big six

wizualnie ladna

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tym żeby tam pojechać i przejechać się tym autem i próbować wyciągnąć jak najwięcej z tego auta i wtedy będę wiedział jak sprawuje się ta instalacja na tzw śrubkę ? Może ktoś obeznany zadzwonił by do tego sprzedawcy i dopytał się o szczegóły ? Byłbym bardzo wdzięczny

A może być tak że ta instalacja dobrze działa na to auto ?.Sprzedawca pisał że spalanie jest około 16 zależy od buta ale nie jestem tak obeznany w gazie .Jedyną opcją jaka zostaje to zmiana instalacji czy dało by coś rady z tym zrobić ?pytanie_bmw

mam trochę drogi do tego samochodu więc próbuje jak najwięcej dowiedzieć się przez kontakt tel lub e-mail oraz od forumowiczów co o tym myślą

stawiam piwka za sensowne odpowiedzi :) bmw_0:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś jakim budżetem operujesz na ewentualne naprawy.

Ja bym podchodził do tego auta tak jakby tam tej instalacji nie było. Jeśli silnik jest OK i przepływka żyje to zakładając że buda jest zdrowa to spokojnie możesz założyć tam nową sekwencję i cieszyć się z eksploatacji , 2 miesiące temu montowałem staga do E39 i zapłaciłem 3200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w swoim aucie instalacje na śrubkę - taką już ją kupiłem. Przy spokojnej jeździe poza miastem spalił mi 16l gazu, następnego dnia przejażdzka na benzynie i spalił mi... 9l. Zatem, tak jak napisał Mordulec, traktuj jakby tam żadnej instalacji nie było.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak juz pisalem wyzej, mialem rowniez na srubke, pierwszy pocisk w podloge i przeplywomierz w kawalkach.. 500zl uzywka.. Walnij sie tym autem i pogon ja ostro, a zobaczysz co sie bedzie dzialo, albo bedzie mulila, albo nie da rady i ***nie. Tak czy siak, jako osoba, ktora to juz przezyla zdecydowanie odradzam! Chcesz auto na gaz? Wyobraz sobie, ze kupujesz te fure i za miesiac wymieniasz przeplywke + instalacje gazowa = 500 + 3000zl. Doloz od razu te 3500zl i kup drozsze auto na porzadnej sekwencji z lepszym wyposazeniem i w lepszym stanie. Sluchaj Mordulca, wyobraz sobie, ze tej instalki tam nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...