Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Z mojej strony polecam wg. mnie niedocenionego "Wiedźmina" wszystkie części. Sapkowski jak dla mnie napisał coś lepszego niż "Władca pierścieni" Tolkiena, ale to drugie tez polecam. Następnymi pozycjami będą "Lot nad kukułczym gniazdem" i "Tańczący z wilkami. Na podstawie obu powstały świetne filmy. Dla kogoś o mocniejszym żołądku polecę "Trupia farma" Billa Bass-a. Aktualnie jestem w trakcie czytania "Obłęd 44" Piotra Zychowicza, lektura taka, że aż włos jeży się na głowie i już wiem, że następna będzie tego samego autora pt. "Pakt Ribentrop Beck".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

polecam książkę "Kapitan na służbie" (Richard Phillips, Stephan Talty) jest ona na faktach ,opisuje porwanie amerykańskiego statku przez somalijskich piratów

na podstawie tych wydarzeń powstał wypuszczony pod koniec tamtego roku film "Kapitan Phillips"

ps. ten temat łamie wszelkie stereotypy o " Be-emiarzach " happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

"Atlantyda Odnaleziona" Cliven'a Cussler'a.

Świetna książka przygodowa, starożytne cywilizacje, globalny kataklizm zbliżający się do Ziemi, wymieszane z potomkami Hitlera próbującymi stworzyć nowy porządek świata.

Wciągnęła mnie niesamowicie, nużą trochę czasem zbyt długie opisy ale fabuła jak dla mnie rewelacyjna, nie mogłem się od niej oderwać...

Atlantyda odnaleziona - Clive Cussler - Lubimyczytać.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie przedwcześnie mikołaj przyniósł dwa upominki.

Masa - o kobietach polskiej mafii oraz Masa - o pieniądzach polskiej mafii.

Póki co 50 stron pierwszej części pękło nawet nie wiem kiedy. Moim zdaniem zapowiada się naprawdę ciekawie, sporo szczegółów, opowieści, historyjek, andegdod. Co będzie dalej zobaczymy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wydobyć "Titanica" - Clive Cussler (265081) - Lubimyczytać.pl

Druga książka tego autora która niesamowicie mnie wciągnęła.

W zasadzie bardzo podobne wątki jak w przypadku https://pl.wikipedia.org/wiki/Alistair_MacLean.

Kto lubi tego autora będzie zachwycony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...